Avon - обсъждане на продукти

  • 28 656
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 635
Любимия ми продукт - крем за ръце със силикон и глицерин.

Ако трябва да е един най- любим и за мен е този.
И други продукти съм ползвала и от повечето съм доволна, но не съм поръчвала нищо от кокто съм си в къщи последните четири месеца.
Иначе парфюмът на Лакроа е много добър, но не е в моят стил в момента. Не върхи за разходка с количка. Wink

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
От пудрата насипната съм предоволна аз Simple Smile И от други неща, но не ми се пише.

# 17
  • Мнения: 516
Много съм доволна от стягащя крем за бюст. Невероятно добре ми действа.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!  Hug
Гласувах и аз. Доволна съм много от крема със защитен фактор 15 на Anew Retroactive и околоочния контур от същата серия! Поръчах си и го получих, де парфюма Incandance. Бива. Не е нещо върховно, но става за моя вкус.  Joy Новият парфюм на Лакроа хич не ми хареса/подариха ми тестер/, но пък ми харесва много Today - я. Напомня ми миризмата на липа и ми е много приятен!
Искам да ви питам тези прословути перли дали са ви харесали? Дискретно ли стоят на лицето или ...?
Браво за новата тема!  Hug
Аз също търсих старите, ама нещо с търсачката не можах да ги открия.  Wink

# 19
  • Мнения: 738
Аз не съм особен фен на Ейвън, обаче на приятеля ми майка му е представител и все ми взима разни неща Mr. Green  Химическия пилинг го имам, добър е много, но трябва да се ползва много внимателно Peace Иначе харесват ми продуктите им за крака, тоя парфюм от серията Today-tomorrow-allways един зелен, не го знам кой е точно, много е свежарски за през деня...Имам разни лосиони- един тониращ, ама мноо гадно мирише, за чувствителна кожа без аромат имам-той е добър. Серията белия чай не е лоша. Майка ми пък ползва Голд терапията-крема и маската-доволна е.
Ейвън скоро правиха коктейл-презентация на новите аромати на Кристиан Лакроа при майка ми и и подариха и дамския и мъжкия. На мене лично са ми много гадни, направо ми става лошо, честно Sick

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Много са добри слънцезащитните продукти, омекотяващия крем за стъпала ми е любим. Харесват ми бижутата, в последно време има добри попадения. Лосиона за почистване на очен грим много се котира у нас, че сме три жени. Ползвам и гел-пяна от зелената поредица, ексфолианта с кафявата захар.Крем за ръце от поредицата SSS.

# 21
Цитат
Химическия пилинг го имам, добър е много, но трябва да се ползва много внимателно 

Кажи, моля те, подробности, как точно да се ползва, че да не направя някоя поразия на лицето си. Как точно го ползваш ти?

# 22
  • Мнения: 3 314
Доволна съм от серията PLANET SPA даже много съм доволна  newsm10  от серията за крака и от парфюмите  Peace  а не ми допадат  продуктите им против стрии и целулит и грижата за косата  Sick

# 23
  • Мнения: 5 362
Почти всичко на Ейвън имам Blush и честно да си кажа няма нещо,от което да съм останала недоволна Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 971
Доволна съм от серията PLANET SPA даже много съм доволна  newsm10 

така е, много да добри  Peace

# 25
  • Мнения: 35 968
много неща съм ползвала и в момента, от актуалните продукти, съм най-доволна от двойния крем за очи и пак от околоочен, но кафявия Аню
иначе имам любими неща, но учи, вече спряни или подобрени не по мой вкус

от Планет Спа не съм особено доволна  Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 672
Честно да ви кажа, не съм много фен на Ейвън - има и по-качествена козметика. (Не казвам че Ейвън са некачествена, а казвам че има по-качествена). Има някои продукти, които обаче съ страшно доволна.

Първият, това е интимния гел - ползвам го от както съм бременна и до сега не съм имала никакви оплаквания, гъбички и разни такива - чак Доки ме попита какво ползвам на последната консултация.

Вторият, това са кристалите за коса за лесно разресване - опаковката им е невероятно удобна - иначе аз ползвам кристали за гривата от както се помня.

Третият, лосионът за почистване на лице на спиртна основа на Clear Skin.

Харесват ми душ гелчетата и кремовете за тяло с плодове. Иначе продуктите за мъже са под всякаква критика - моето мило не ще и да чуе...Аксесоарите - купувала съм си обици и като видях какво ми донесоха - стана ми лошо - нищо общо с каталога...

# 27
  • Мнения: 3 830
Това, че са скъпи продуктите на Ейвън, не ги прави качествени. Просто Ви създава илюзията, че ползвате страхотна козметика. Не ми харесва, че минава през ръцете на ..."консултант" и излишно се оскъпява. И са ми толкова смешни с тези глупави намаления...пък то истинската продажна стойност на продукта е много по-ниска от това "намаление". В интерес на истината е съвсем посредствена козметика... Има къде къде по-добри марки козметики.
Пък материалите за тези бижута, които продават, можете да намерите на всяко тържище като руския пазар в Пловдив или Илиянци в София...
Ползвала съм продукти и такова е мнението ми - излишно надути цени за посредствена козметика!  Naughty

Харесвам истински качествената козметика, чиято цена си заслужава, като професионалните серии на: Л'Ореал, Виши, Клиник, Ерно Лазло, медицинска козметика и т.н.

# 28
  • София
  • Мнения: 971
Уважавам мението ти, с изключение на едно - че цената се оскъпява като преминава през ръцете на консултант - мислиш ли че не се оскъпява като минава през ръцете на множество прекупвачи, като с цената се плащат наеми на магазини и заплати на работници?

Това се случва с козметиката, която ти си посочила. Далеч съм от намерението да правим изчисления, просто имайте предвид елементарната структура на пазара  Peace

Аз също ползвам тази козметика - да, качествена е, някои неща са добри, някои не са. Тук сме за да отсеем добрите Simple Smile

# 29
  • Мнения: 8 462
Не знаех,че Виши и Лореал са толкова качествени. Какво ли да кажат тези,които ползват кремове за по 300 лева? Бедните ние,ползващи Виши,Лореал и  Ейвън.
Никак не искам да се заяждам,но...Естелия-звучиш високомерно и смешно. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт