Първа Октомврийска Интернационална Теми4ка 1-7.10.07

  • 6 600
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 491
Здравейте момичета,
Майка-благодаря за новата тема  bouquet Честито оппускарство,да си починеш добре.Брей, опасен Томи,от сега на лаф с момичетата Laughing.Ти му мисли Laughing
Ралфи- Hug  bouquet знаеш ти как да ни поглезиш,за добро утро
Звезди-радвам се че детенце се е пооспокоило вече. Hug
palachinka -браво че Марти се е оправил.Това с лампата как го видя newsm78замириса ли ти,или просто погледна  newsm78.Добре че сте се разминали само с това.
Milenski72-не казали преди време че 6те карате Коледните празници в Бг?Или аз съм грешка. Много хубаво че ще идват родителите ти.моите все нямат време.
Майка,дано се оправи времето при вас ,да може да ходите на разходки с Томи.
При нас уж се развали,ама през поч дни стигна 31 градуса,чак жега беше голяма.Сега се раздуха един вятър,дано малко захладнее.На всички които искат сланце им пращам Simple Smile
Лек ден момичета!

# 16
  • Мнения: 1 294
мамКами, благодаря за слън4ицето...Simple Smile Ами слу4айно видях, 4е ръба на тавана на гардероба е някакси неравен а покритието е прокъсано и се виждат край4ета да стър4ат на горе, ка4их се на един стол и опипах...

# 17
  • Мнения: 1 550
mamKami, мислехме наистина да празнуваме празниците в БГ. само, че сега решихме да ги поканим нашите да дойдат. те когато са тук, прекарват повече време с Алекс. а когато сме в БГ не остава време от ходене насам- натам. освен това е за предпочитане да сме във Варна лятото. тогава не ни се тръгва за Холандия. просто е страхотно да си лятото там, неусетно ти минава времето в ходене на плаж, разходки, Морската градина и какво ли още не.

# 18
  • загубено
  • Мнения: 6 491
мамКами, благодаря за слън4ицето...Simple Smile Ами слу4айно видях, 4е ръба на тавана на гардероба е някакси неравен а покритието е прокъсано и се виждат край4ета да стър4ат на горе, ка4их се на един стол и опипах...
Добре че си погледнала.

 Milenski72-ех Варнааааааа лятотооооооо Simple Smile
Аз това лято и се нарадвах Simple Smile макар и за малко. Чудесен град Simple Smile ехххххххх

# 19
  • загубено
  • Мнения: 6 491
Мимичета да имате една хубава и прекрасна вечер

От мен напитките

               

# 20
  • Мнения: 815
Здравейте, момичета!!!

Майка, страхотна тема и супер посрещане  Hug

Аз съм ок, насаждавам се на последните дни във Варна.
Добре, че времето не ми направи някой гаф и си пече слънчо по малко  Sunglasses
Вече започна да ми става мъчничко, че пак трябва да оставя любимите хора за дълго време, но това е живота все пак...

mamKami, мерсаж за напитките, много вкуснооо  Wink

Milenski72, как е малкия Алекс?
Дано да сте здравички  Hug

palachinka , добре, че сте хванали белята на време  Peace

kariluis, вие здрави ли сте вече?
Целувки на Алекс   bouquet

Bec , още по испанско ли сте?
Как оставихме времето?
Топло ли е или дъжд се лее    Hug

Поздрави на всички и лека и много слънчева седмица ви пожелавам!!!!

# 21
  • Мнения: 815
http://picasaweb.google.com/atanas.dimov/Mallorca1825Sep2007?authkey=_fq9871joXQ

това е албумчето със снимки от Маойрка.
нямаме на много снимки, но като се прибера ще пускам повече с моя милост.
приятно гледане.

# 22
  • Мнения: 7 914
момичета, да се похваля спахме с малкия цели 2 часа и час и половина преди обяд ис ега даже си играе сам #Crazy
 вече бях забравила какво значи да не ти мрънка някой на главата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

като ми остане още малко време ще взема да прочета по внимателно аккво сатва,ч е съвсем изпуснах края вече.. ще ме извините за което Hug Hug Hug


palachinka
 голям късмет,ч е не е станала някоя голяма поразия Hug

ЛюбИтУ
голяма красота Hug.. искренно ти завиждам Hug

# 23
  • Мнения: 3 804
Звезди4ка 4естито ти време за себе си
Пала4инка добре 4е само с това сте се разминали,ние така имахМе късмет да подушим газовата бутилка преди да е станало нещо сериозно
Ралфи ти в кое у4илище преподаваш?
www.egov.bg
моми4ета това е сайта на електронното правителсто днес го пуснаха,има инфо и връзки към вси4ки министерства и агенции

# 24
  • Мнения: 5 183
Привет от НЗ  Hug
Днес Томи е на градина - два дни седми4но ще ходи.
Времето тук само си прави шеги с нас. Събуждаме се - грее прекраснои слън4ице. Обли4аме се, приготвяме 4антата и ще излизаме - задуха един вятър, намръщи се това ми ти небе ... и аха да завали. Ние - обратно пак вътре, преобли4ане... и т.н. Та благополу4но към 10 и нещо стигнахме в градината. Там децата много се израдваха на Томи - той си има една вярна дружинка от 4 мом4енца  Hug и така.... Сега аз съм сама и си правя каквото ми е кеф. И детето доволно, и аз - също, щото в това време нямаме много възможност за разнообразяване на ежедневието.

Любиту, много красиви снимки! А снимки от варна няма ли да пуснеш? Аз не съм ходила там от то4но 11 години. Ина4е съм от Бургас.
Звезди, браво на Ерик!  Hug

Оставям ви сега и отивам да домакинствам.

# 25
  • Мнения: 1 049
Добро утро!   bouquet
Пропуснах да честитя рождения ден на дъщеричката на dtti, за това сега използвам момента да и пожелая весело и безгрижно детство, да е радост на мама и тати

Звездният принц пораства дано да се държи и занапред добре.  Heart Eyes
palachinka, голям късмет сте извадили , да си запалиш свещ в някоя църква. Hug
ЛюбИтУ, много красиви снимки.  bouquet
Май се събрахме много варненски моми тук Heart Eyes  bouquet
Milenski72, не се притеснявай ние правим ремонтите по бавно от вас още не сме свършили с боядисването, което започна юни...  Rolling Eyes
Лек ден момичета!  Peace

# 26
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

днес уж пече слънце, но да видим колко време ще се задържи така Thinking
Алекс си остана днес в къщи. ако утре е по- добре ще го заведем на фермата. той вече се чувства по- добре и аз покрай него също.

Зай4енце, и ти ли си от Варна? какво стана с джудото? или търсите друго занимание?

Любиту, голяма красота. не съм ходила там, но ми се приходи докато гледах снимките Hug дано времето във Варна се задържи все така хубаво, докато си там.

Dtti, благодаря за сайта   bouquet добавих си го към favourites.

Палачинка, как е Марти?

Майка, почини си, защото в БГ ще имате много интензивен период- да се видиш с всички, празници. дано да има и бяла Коледа Hug

лек и усмихнат ден от мен Heart Eyes

за малко настроение (това на снимката не съм аз, ако се пробвам да направя нещо такова, така ще си остана Naughty):

# 27
  • Мнения: 1 049
Milenski72, сменихме залата и учителя сега да видим дали ще му хареса, иначе решихме таз година джудо и плуване   Peace
И аз от Варна  Peace

# 28
  • Мнения: 1 550
Зай4нце,  Hug това за плуването е страхотна идея (аз нали не мога да плувам  Embarassed). тук задължително децата ходят на плуване, заради каналите с вода навсякъде. и ако не си си записала детето на време, попадаш в списък на чакащи Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 110
Миленски това за плуването задължително сефте го 4увам newsm78 Кажи по-подробно моля Whistling

Общи условия

Активация на акаунт