Какви са симптомите за появата на първите зъбки?

  • 3 722
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
Попитайте лекарите, а не списващите тук майки. Те ще ви кажат, че температурата не е директна последица от зъбите, а последица от инфекция, която се поражда в следствие спадане на имунитета при никнене на зъби, но инфекцията следва да бъде лекувана, а не да се чака "зъбите да пораснат".
Имаме температура, ходихме на лекар и ни прегледаха обстойно, казаха, че е от никненето на зъбките.


абе хора, температура се вдига, когато има възпаление!!! температурата е признак на борбата на организма със съответното възпаление. не е нужно да си специалист, за да занеш това. а това, че лекари го твърдят пък вече съвсем ме смайва.
друг е въпроса, че когато никнат зъби, имунитета спада и организма е склонен да лепне най-различни болести.

# 16
  • Мнения: 24 467
И аз се смайвам от подобно твърдение от страна на лекар. За мен наличието на температура е сигнализирана за инфекция, независимо от произхода и тежестта й.  Предпочитам да я потърся, ако температурата е висока и не спада повече от 1-2 дни от колкото да залягам над идеята за "зъбите" като самостоятелен причинител.

# 17
  • Мнения: 753
моето дете започна доста да се лигави когато започнаха зъбките....сменях лигавниците на 1 - 2 часа, също леко раздразнен е, на по големите зъбки се появи леко разстройство и зачервено гърло, зачервено дупе...

Общи условия

Активация на акаунт