Коя е майката на BG-Mamma ?

  • 12 764
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 866
Отдавна се канех да пусна подобна тема. Но информацията дадена досега я знаех. Аз се питам например има ли рожден ден форума?

# 16
  • Мнения: 677

E вие така и сръбска скара ще поискате след малко...Търсачката не ви ли работи?

# 17
  • Мнения: 2 199
И аз зададох подобен въпрос в темата ....за след 10 години и там ми казаха, че мама и тати са семейство и то с последствия  Grinning

# 18
  • Мнения: 753
Отдавна се канех да пусна такa ва тема. Но информацията дадена досега я знаех. Аз се питам например има ли рожден ден форума?
Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
За Еди няма ли да попитате?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Еди е The Matrix. Mr. Green

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Маскеният бал, да. Още ме е срам. Седях и зяпах с отворена уста едно момиче и едно момче, облечени като цар и царица. Ама с такива, истински костюми ( hahahaне като моята корона от картон и омазана с лепило, с която цъфнах). Много бяха готини. По едно време ме светнаха, че били Мамма и Татти.
"Стига, бе - викам - не може. Мамма и Татти са на средна възраст, че и отгоре."
Така де. Нали са моите мама и тате? Joy Joy Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Само да добавя, че връзката не е Данет - форум, а обратното. Първо имаше сайт и форуми, чак после стана онова с работата им и направиха магазина.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 6 744
Еееееех, Мамма и Татти.....  Hug
Преди време се движим с тайфата из Люлин.Представете си десетина мощни жени с десетина колички се разхождат  Laughing
Изведнъж виждаме Татти и съответно започваме да викаме "Таттиииии", при което той много стреснат се обръща и ни помахва, а хората около нас с ЕЙ такива  Shocked  Shocked  Shocked  очи се чудят какво става  Laughing
Татти сигурно още ни помни  Mr. Green  cheers

# 24
  • Мнения: 6 323
Ето ме.

Историята е сравнително кратка.
През 2002 г. се роди синът ни и случайно попаднах в клуб "Бъдещи майки" в Дир.бг и се регистрирах с прякор Mamma. Съпругът ми пък се регистрира малко по-късно там с прякор Tatti. И от тогава сме така - Mamma и Tatti.

Там се запознах с много момичета, като доста от тях пишат и до ден днешен както тук, така и там в клуба.
С една задружна групичка започнахме ентусиазирано да събираме информация и да правим сайта BG-Mammа.
Сайтът се появи в края на септември месец 2002 г.
На 12 ноември пък регистрирахме домейна bg-mamma.com - това считаме и за рождената дата на BG-Mamma (по случайност датата на регистрацията на домейна съвпада и с моята рождена дата).
През декември 2002 г. се появиха и форумите към сайта.

В началото БГ-Мамма го поддържахме като хоби, странично занимание извън служебните ни ангажименти. По лошо стечение на обстоятелствата обаче, фирмата, в която работехме и двамата с Татти, фалира и останахме "на улицата". Тъй като тогава (2004 г.)вече сайтът и форумите се бяха поразрастнали и изискваха по-сериозно отношение и наблюдение, след оставането ни без работа имаше два варианта - да се "хванем" за БГ-Мамма или да я зарежем да се развива (или загива) сама, а ние да си търсим работа. Избрахме първия вариант и тъй като не искахме да превръщаме БГ-Мамма в бизнес, решихме да направим онлайн магазин, но той да е отделно - с друго име, на друг сървър и т.н. Не искахме (и до ден днешен е така) да смесваме бизнеса и това, което ни храни, с БГ-Мамма, който ни е като рожба - една идея, която се оказа добра и полезна за много хора (или поне засега смятам, че отрицателните страни са много по-малко от положителните).

Еди пък е наш приятел - системен администратор, който пое сайта преди три години и се грижи за него почти денонощно абсолютно доброволно и безвъзмездно.

Може да прозвучи като на церемония, но считам, че тук е мястото да благодаря както на Еди и всички модератори, така и на още много хора, без които сайтът и форумите нито щяха да бъдат създадени, нито да просъществуват, нито да са това, което са в момента. Специални благодарности на всички мами, които ме подкрепиха в идеята да създадем сайта и помогнаха с началното попълване на информация, както и на всички, които продължават да пишат, превеждат и изпращат статии за сайта. Сайтът щеше да загине в момента, в който фалира фирмата и останахме без работа, ако не беше userkata и съпругът й, които приютиха сайта и форумите на сървър в Орбител.
В момента пък сайтът и форумите се ползват от спонсорирания хостинг на сървърите ни в ЕВОЛИНК, без чиято подкрепа не знам как бихме се справили.
Не мога да пропусна да благодаря и на всички онези потребители, които ни подкрепиха в най-трудния финансов момент преди около 2 години, когато старата ни машинка не успяваше да понесе натоварването и се наложи спешно да закупим скъпоструващия нов сървър.
Притеснявам се, че мога да пропусна да изкажа благодарността си на някого и се надявам никой да не се обиди, но считам, че всъщност благодарности заслужава всеки един добронамерен потребител тук. В крайна сметка, форумите са такива, каквито сте ги направили вие - потребителите им.

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 17:39 от Mamma

# 25
  • Мнения: 6 323
десетина мощни жени с десетина колички ... виждаме Татти и съответно започваме да викаме "Таттиииии", при което той много стреснат се обръща и ни помахва, а хората около нас с ЕЙ такива  Shocked  Shocked  Shocked  очи се чудят какво става  Laughing
Татти сигурно още ни помни  Mr. Green  cheers

Всъщност най-стресната от цялата ситуация бе свекърва ми, която е чакала Татти в колата и е била свидетел на цялата случка  Mr. Green

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
...Татти сигурно още ни помни ...
Помня, помня Simple Smile
За мен не би голяма изненада, защото повечето ви познавам лично, но майка ми, която бе наблюдател на ситуацията констатира "Хм, странни познанства имаш!"
 Joy

# 27
  • Мнения: 2 070
хАХАХАХАХ, МЕРСИ ЗА ИСТОРИЯТА, АЗ аз също не я знаех. Добре, че не сте се отказали тогава.

Значи трябва да празнуваме скоро рожден ден.

# 28
  • Мнения: 35 970
е-е-ех, какви времена бяха!
а сега какви са!
също нелоши, де  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 537
Еееееех, Мамма и Татти.....  Hug
Преди време се движим с тайфата из Люлин.Представете си десетина мощни жени с десетина колички се разхождат  Laughing
Изведнъж виждаме Татти и съответно започваме да викаме "Таттиииии", при което той много стреснат се обръща и ни помахва, а хората около нас с ЕЙ такива  Shocked  Shocked  Shocked  очи се чудят какво става  Laughing
Татти сигурно още ни помни  Mr. Green  cheers
newsm62

Общи условия

Активация на акаунт