Рицарки на Бялото кантарче 01.10.2007 - 08.10.2007

  • 18 864
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Благодарности за темичката на Литълчо - чудесна, както винаги. Момичета, давайте да се фанем като Барон Мюнхаузен за косите и да се измъкваме от тия умонастроителни дупки и хранителни разточителства. Ясно е, че опитите с второто да оправим първото резултират само в килограми в плюс!
Всъщност, тя тая работа със самодърпането на косите май е нефелна... Разрешавам да бъда дърпана за косите нагоре от която й хареса и й е на кеф. Кат се разсърдите на свеки например - може да ми се скарате, че съм нережимна на мене, вместо на нея. Дет се вика - да убием два вещера с един куршум, пардон, два заека май се казваше... хехехе  Joy
Чакам мъж да си дойде на работа и да ме кара мене до първия клиент. НИто имам хабер какво да го правя, нито как да вляза в къщата... Тия от фирмата се разпасаха на първата седмица smile3516 smile3515 - оставиха ме сама да се спасявам smile3512, щот съм можела да приказвам и съм се справяла прекрасно #2gunfire #2gunfire #2gunfire  smile3514
Ама ще ги притесня в 7 часа, чакам още 6 минути иииии  smile3508

Всъщност исках да кажа, че тази седмица ще бъде прекрасна и всичко ще се оправи!
И че ви обичам много! newsm51

# 16
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро Дами

Нямаше ли днес рожден ден Ж-то  newsm78
Ако е така - от всичко по много и желая  - здраве , обич ,  отлични оценки   Wink Hug   bouquet

Отивам да чета

На Литъл - благодаря за темата   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 279
Бързам да си внеса корекциите, че окъснях!
Това е точно за месец - като цяло не е зле! Sunglasses
тегло - сега 81,200 - с 1,600кг по-малко
талия - сега 95 - с 4см по-малко
ханш - сега 108 см - с 4см по-малко
бедро - сега 60 см - с 2см по-малко
прасец - сега 42 см - с 0,5см по-малко
бицепс - сега 30-31 см - с 1см по-малко
ръстът и бюстът за щастие са без промяна! Party

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро на всички bowuu
Толкова съм мотивирана и енергизирана от вчера Party,по-точно от един разговор снощен,че не се стърпявам да вляза и да кажа на всички,че от днес ме налита предчувствие за успех за всички ни.
Гледам табличката и не мога да се начудя на Миллла Thinking-кога пък си била толкова широка в ханша-107см ми се вижда толкова много,че чак не мога да си те представя.Ама то това е временно-след две седмици ще си/сме с други мерки-естествено по-ниски
Хайде успех на всички и много сериозност Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 488
Дубрутру мутру  Sunglasses
Tonimirka  Hug  аз мисля,че ще покажем резултати,пък и луната намалява, а когато намалява най-много се свалят килца!Днес май ще ми се размине тренировката ,малкия неще да спинка.Успех на всички!
П.П еви4 малеее то много поводи много празници,аз бях така септември. Разхищение голямо, като на нова година се чувствам през този период, само дето подараци не получавам а давам  Mr. Green

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Добро утро и от мен  Hug
така, да говорим в цифри: ръст- 172 см1 56 кг. с днешна дата, ханш 89, талия 70, бедър 52, прасец 32. Искам да кажа, че не можах да повярвам на сантиметъра- не съм тренирала от май месец вече, а с талия 70 см. не съм била отпреди 4-5 години сигурно  Party Направо не мога да повярвам. Последно, докато блъсках здраво във фитнеса кардио и коремни, не падах под 72  Rolling Eyes, а сега- сърпрайз!!! В другите "показатели"- без изменений.  Laughing
Така- тези 1-2 седмици няма да съм сред задържащите- имам да разкарвам едно кило. И отделно- вече не съм 53.7 кг, не искам и да бъда, тогава изглеждах като закачалка- наркоманка. Скелет. Грозно. Искам да стигна твърдо 55 и тогава пак ще се върна при задържащите.
Също така да споделя, че в събота се виждахме с наши близки семейни приятели и мъжът (да, мъжът) каза, че още съм била отслабнала. А с тях хем се виждаме доста често, не е като да не ме е виждал скоро.  Даже на море ходихме заедно, когато бях под 55. Къде е гледал тогава?  Rolling Eyes

Днес си взех компенсация за четвъртъка, като ме викнаха на работа и слава Богу, защото сутринта докато се гушкахме с малката  ( тя спеше), ми направи впечатление, че леко като че ли потрепва с краче и ръчички докато спи. Притеснена съм, честно да ви кажа... Не знам дали е нормално- така- като мускулно движение някакво, за част от секундата. Не веднъж или два пъти. Не и постоянно, но е често. Та ще ходим до педито на консултация... Някой да има идея на какво може да се дължи. А лошото е, че не знам дали е отскоро... просто сега ми направи впечатление, затова съм и понаплашена.

После ще се включа. Бай и успешен старт на АНТИГРУХА! 

Забравих да уточня, че се включвам в кампанията с мой, един вид модифициран режим на Ипо. Ще си хапвам, съблюдавайки основните му принципи. Много вода- също, че напоследък нещо я бях забравила.

Закуска- кафе с мед, витамини. Вода дотук- около 400 гр.




Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 10:00 от Umma

# 21
  • Мнения: 13 770
Привет и от мен Hug

Хайде и аз да се запиша!

Браво на Литълче за новата темичка  bouquet
Аз ще помрънкам за нещо, ама на уше Sunglasses

Пожелавам успешна седмица на всички и много свалени килограми Peace

Пуки като една приятелка, която в продължение на 2-3 месеца всяка  седмица правеше кекс вкъщи. Беше се запънала, че ще се научи да прави хубав кекс, и докато не го направи такъв, не миряса. Дори беше изчислила колко пари чини едно кексче  - малко било, можела била и всеки ден да го прави, ако трябва ooooh! След като го докара на вид (това беше целта - бухнал Laughing) се успокои и престана. А нейните Cry Бяха се научили на вкусничко всяка неделя Joy

Мисля, че на Съни мерките са различни. Тя преди време беше споделила.

 Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 956
Умма  Hug
С вчерашна дата главата беше ОК  Mr. Green с днешна е още по-... а за детенце не мисля,че има за какво да се притесняваш. Вики си е така винаги. Предполагам,че сънуват нещо. Всъщност на доста хора мисля,че им потрепват разни неща докато спят  newsm78

Незнам за Съни, но Вещи съм сигурна,че е по-малко кг-ми, а за мерки незнам.

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 10:02 от Дика

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да, Диче, така е- на много хора им потрепват крайниците, ама нейните нещо много начестичко  Rolling Eyes
Както и да е- като реша какво да облека- тръгваме кам лекарката  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 447
Тонка, Hug
И какви ги говориш - много ти се виждат 107 за задник. Та това си е хубаво женско дупе! Какво да кажем ние, с гайдите.... Laughing
Пуки, не на 1.11 ще се шамаросваме, а на срещата! Нали не си се отказала! Пък ако искаш доведи зеленоокия.
Ума, Hug Мъж ми подскача така, подскача - да, като спи. Е, не постоянно де, но чак се разбужда понякога. Joy Надявам се да не е нищо притеснително.

# 25
  • Мнения: 384
  Намерих дупка. 
newsm45 Така съм. Брат ми се върна след 7 месеца отсъствие още в четвъртък - не съм го виждала. Малкото детенце болно. И други разни нещица - и резултатът е - НЕРЕЖИМЕН СЪЪЪЪМ.

ЗА СПИСЪКА НА ПЪРВА СТРАНИЦА - ВЕЧЕ СЪМ 78 кг

 Hug на всички!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тонка, Hug
И какви ги говориш - много ти се виждат 107 за задник. Та това си е хубаво женско дупе! Какво да кажем ние, с гайдите.... Laughing
[
оУ НО моля ВИ Crazy-имах предвид 107 за на Мила дупето-щот не мога да си я представя с такова дупе,знам я  аз каквай на живо малина.От къде такъв ханш Rolling Eyes-шотландския ти метър да не е в инчове?
Сега ще ме прощава,че и обсъдих задната мярка,но тя си ме знай мене Hug

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добър да е новият месец за всички ни! Без болести, дупки и черни мисли Praynig Peace Praynig!

Аз съм твърдо 72 и нещо не мърдам Rolling Eyes...обаче от нерви май доста сладичко намъкнах напоследък. Край казвам от сега Naughty!

Новини за Маги ще имам слредобед, ако успея да седна тук - ще пиша.
Андриан спи. Вече реве по-малко, дано отшумяват гадните колики Praynig.
Гука, смее се - вече е интересен.
Имам снимки за качване, малко педофилски Mr. Green, щот е гол в коритото, ама незнам кога ще успея...айде ще пробвам, докато не се е събудил...

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 18:04 от mari_eta

# 28
  • Мнения: 13 770
Ще му изям тумбачето Laughing

# 29
  • Мнения: 4 447
Ako това са педофилски снимки   Laughing, то аз трябва да се позамисля за себе си. И мойте имат такива, пък са ми много сладки голички.
А представяте ли си как пърха във водата -  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт