Къде и какво щяхте да правите сега, ако...

  • 2 110
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 750
Какво щях да правя ако нямах деца ли?
Ами щях деца да правя най вероятно!

# 46
  • Мнения: 2 070
Явно грешно съм си задала въпроса. Ако имаше на кой да оставите децата за няколко месеца /без да ви гризе чувство за вина или ако не ви липсваха/, защото се налага или имате желание да направите нещо, в което няма как да участват децата, какво ще е това нещо, къде ви се ходи, за колко време. Не ви карам да си се представяте на същата възраст и без деца, това е съвсем друга тема.

# 47
  • Мнения: 1 992
Щях да пътувам по света и у нас, да науча поне още един език...

# 48
  • Мнения: 1 134
Ако имаше на кой да оставите децата за няколко месеца /без да ви гризе чувство за вина или ако не ви липсваха/

За това, което описваш има термин в правото - "фикция"  Laughing

Ако го допусна само за момент - щях да карам мотор бързо и безразсъдно, накъдето ми видят очите.

# 49
  • Мнения: 3 447
Щях да отида до едно място в Странджа, което пропуснах.

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ако нямах нито деца нито сегашния ми мъж щях да съм във Франция. Щях да съм завършила школата на Марсел Марсо и щях да си изкарвам хляба с пантомима.
Ако бях омъжена за сегашния си мъж, но нямахме деца щях да съм се дипломирала в СУ със специалност информатика и щях да работя като програмист. В свободното си време щях да уча живопис. Щяхме да пътуваме по света с приятелите ни които не се ожениха и си харчат парите по екскурзии.
Не съжалявам обаче за пропуснатите възможности. Ако пак трябва да избирам, дори и да знам какво ме чака в бъдеще пак бих избрала да имам този мъж и тези деца пред всичко останало.

Общи условия

Активация на акаунт