Кое кулинарно предаване гледате най-често? Защо?

  • 5 316
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Оливър и Бон Апети. Защото са ми симпатични водещите, допадат ми начините на обяснение и показване. Оливър рядко, прекалено са засукани  Crazy

# 16
  • Мнения: 27 524
"Перфектната вечеря"
 ми е интересно, по-изпълними и нормални са рецептите. Rolling Eyes

И аз съм го гледала, забавно е. Бих се навила да участвам  Flutter

# 17
  • Мнения: 7 474
"Перфектната вечеря"

И аз съм го гледала, забавно е. Бих се навила да участвам  Flutter

И аз бих  Flutter

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
"Перфектната вечеря"

И аз съм го гледала, забавно е. Бих се навила да участвам  Flutter

И аз бих  Flutter
Ами хайде двенките под ръка и се запишете да участвате  Mr. Green То и аз съм навита, ама има разни елементи на селяния в предаването и много се плюят участниците  ooooh! може да направим форумско предване, обаче с противник като Лео не бих участвала  Blush

# 19
  • Мнения: 7 474
обаче с противник като Лео не бих участвала  Blush

 Blush А, аз съм по обикновенните манджи, лесни и бързи  Laughing
Виж Дойчинова ще им скрие шапката-тя е по красотите   Crazy

# 20
  • Мнения: 27 524
Ами хайде двенките под ръка и се запишете да участвате  Mr. Green То и аз съм навита, ама има разни елементи на селяния в предаването и много се плюят участниците  ooooh! може да направим форумско предване, обаче с противник като Лео не бих участвала  Blush

Нека се плюят, какво има да делим. Нали готвиш веднъж и това е или греша?  Thinking Проблемът е, че аз в София нямам подходяща за снимки и удобна кухня, там сме тип Американска, дето е с бар плот в хола  Rolling Eyes
А срещу Лео и аз не излизам, нито срещу Биляна, Пеп-4о, асялейн (дано не греша ника, беше на латиница...) ама все за една вечеря ще се справя  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 362
Гледам Иван Звездев ако гледам, Ути Бачваров не ми харесва, а най-досадно ми е да говори с умалителни: солчицата, морковчетата ...
Peace

# 22
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076


Нека се плюят, какво има да делим. Нали готвиш веднъж и това е или греша?  Thinking Проблемът е, че аз в София нямам подходяща за снимки и удобна кухня, там сме тип Американска, дето е с бар плот в хола  Rolling Eyes
А срещу Лео и аз не излизам, нито срещу Биляна, Пеп-4о, асялейн (дано не греша ника, беше на латиница...) ама все за една вечеря ще се справя  Simple Smile

 hahaha не очаквах да си прочета името сред конкурентите за перфектната БГмамма вечеря Joy
сериозно hahaha

в Бг не съм гледала предаването, но според мен в Германия е на доста високо ниво.
незнам какво се оценява в Бг, но тук не е само храната. т.е. на вината се отделя подобаващо внимание. да не говорим за декорацията на масата ooooh!
боя се. че аз не съм наясно с етикета Confused, особено с чашите Whistling
но, аз никога не бих участвала, защото съм вегетарианка и като готвя месо не го опитвам  chef, т.е.  всеки път е изненада за ядящия. а Перфектната вечеря без мръвчица май няма да мине Crazy

иначе следя предаването. в неделя има Перфектната вечеря с известни личности. по весело е, защото не се надцакват и парите  са благотворителност.

Джейми също ме кефи много. все го зяпам и уж запомням рецептите, не си записвам и после всичко забравям ooooh!

Ути е по-скоро артист, отколкото готвач,а Звездев е много дървен.

Андре съм го гледала веднъж...нямам спомени.

# 23
  • Мнения: 27 524
Звездев е много дървен.

Дървен, ама сладък  Heart Eyes

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Мдам, назрява активно БГмама превземане и на ефира първо чрез Перфектната вечеря, после и други  Mr. Green
Уф и аз нямам подходяща кухня, а и не обичам да ме гледат в ръцете, камо ли да ме снимат като готвя  Blush  ooooh! Пък и сладките неща не ги умея много, но виж с месцето се справям  Mr. Green Абе една вечеря ще спретна, че и перфектна ще я докарам, дори без хайвер и трюфели  Flutter

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Звездев е много дървен.

Дървен, ама сладък  Heart Eyes
Блонди, да една приятелка мъжа й много прилича на Звездев, само че е по-висок и по-черничък, иначе на физиономия е същия  Crazy Ако слушкаш може да те запозная  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 27 524
Блонди, да една приятелка мъжа й много прилича на Звездев, само че е по-висок и по-черничък, иначе на физиономия е същия  Crazy Ако слушкаш може да те запозная  Twisted Evil

Слушкам, слушкам  newsm56
Звездев е от типа мъже, които много харесвам. Не външно точно, а такива едни сладко-смотанки, притеснителни и изглеждат даже леко глуповати, добрички. Много харесвам такива, тип мачо не  Naughty
Мале, Каме, откъде тръгнахме и докъде стигнахме  Joy

# 27
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
по колко ястия готвят на перфектната вечеря? публикуват ли им онлайн рецептите?
само в някакъв форум влизам....

искам да сравня Rolling Eyes

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
по колко ястия готвят на перфектната вечеря? публикуват ли им онлайн рецептите?
само в някакъв форум влизам....

искам да сравня Rolling Eyes
Виж тук  Mr. Green
http://www.vecheria.tv/recipes.php?season=2&w=4&c=1&p=2

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
...
Мале, Каме, откъде тръгнахме и докъде стигнахме  Joy
Ми, Блонди,  лафчето си върви, покрай него и другото  hahaha
Аз и Оливър харесвам  Blush ама мъжа ми знае  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт