черен плътен чорапогащник

  • 3 254
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
Наистина се е добре моми4ето, с готин крак   Peace ,ама тва сравнение не ми хареса.  Crazy
Не е задължително да си мръсен, раздърпан и зле изглеждащ метъл

# 16
  • Мнения: 401
Наистина се е добре моми4ето, с готин крак   Peace ,ама тва сравнение не ми хареса.  Crazy
Не е задължително да си мръсен, раздърпан и зле изглеждащ метъл

въобще не съм имала предвид ,че ако приличам на метълка,ще изглеждам мръсна или раздърпана,просто попринцип слагам ярки цветове,а толкова черно почти никога не се обличам,та затова ми се стори,че ако съм толкова черна -ще изглеждам като метълка.
а на тебе кое точно ен ти харесва-или общо всичко не ти се връзва(или нещо конкретно)-защото ако е конкретно мога да помислия да го заместя с друго  newsm78
иначе мн ви благодаря за съдеиствието Simple Smile
някои по-горе беше писал за прическата и тн-да на снимката не съм с грим и прическа,понеже си бях в нас и реших да видя как ще седи,а червената блуза -бях си с нея и направо слойих якето отгоре,не съм го мислила да  екъм облеклото

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Привет!
Ще ти опиша как аз виждам нещата.  Wink Първо да кажа, че изглеждаш много добре!  Peace
Значи, ако си с този плътен черен чорапогащник според мен е добре да сложиш фино плетен шал като завършек и същия цвят колан, чанта, бижу/гердан или пръстен с камък, гривна/. Виждам шала  да пада съвсем небрежно, без да правиш някакви сложни възели. Ако си с по-фин чорапогашник може спокойно да си сложиш тези шалчета, които имаш - финните. Тогава можеш са увиеш шалчето около врата, както си го харесваш или просто да направиш някои ефектен възел. Ако слагаш шалчето окло врата, не е добре да имаш гердани, акцента тогава е върху шала, макар, че при добра комбинация никак не е зле да са заедно. Чантата, ако избереш плетения шал, може и да е раничка, ако избереш пък по-финните тогава да е нещо по-стилно. Лакът ти за нокти според мен е хубаво също да е контрастен цвят, като този на шаловете. Дано съм била полезна.  Wink

# 18
  • Мнения: 401
Привет!
Ще ти опиша как аз виждам нещата.  Wink Първо да кажа, че изглеждаш много добре!  Peace
Значи, ако си с този плътен черен чорапогащник според мен е добре да сложиш фино плетен шал като завършек и същия цвят колан, чанта, бижу/гердан или пръстен с камък, гривна/. Виждам шала  да пада съвсем небрежно, без да правиш някакви сложни възели. Ако си с по-фин чорапогашник може спокойно да си сложиш тези шалчета, които имаш - финните. Тогава можеш са увиеш шалчето около врата, както си го харесваш или просто да направиш някои ефектен възел. Ако слагаш шалчето окло врата, не е добре да имаш гердани, акцента тогава е върху шала, макар, че при добра комбинация никак не е зле да са заедно. Чантата, ако избереш плетения шал, може и да е раничка, ако избереш пък по-финните тогава да е нещо по-стилно. Лакът ти за нокти според мен е хубаво също да е контрастен цвят, като този на шаловете. Дано съм била полезна.  Wink

мн ти благорадя Simple Smile и моята идея беше да са ж 1 цвят шалът ,чантата и гримт или ноктите Simple Smile,а блузата каква да е ,и тя ли черна,или с цвета на шала  newsm78

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
а блузата каква да е ,и тя ли черна,или с цвета на шала  newsm78

Мисля, че ще е прекалено, ако е с цвета на шала, по-добре и тя черна. Просто по този начин се акцентира върху шала, бижутата, колана, лака, грима, а другото е за основа, на която да изпъкнат тези акценти!  Peace Hug

# 20
  • Мнения: 401
Цитат
а блузата каква да е ,и тя ли черна,или с цвета на шала  newsm78

Мисля, че ще е прекалено, ако е с цвета на шала, по-добре и тя черна. Просто по този начин се акцентира върху шала, бижутата, колана, лака, грима, а другото е за основа, на която да изпъкнат тези акценти!  Peace Hug

мерси много Simple Smile)   bouquet  Hug

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Моля, моля! Може пак да се снимаш със завършен тоалет и да ни покажеш! Ще ми е интересно да те видя "нагласена".  Wink Hug

# 22
  • Мнения: 401
Моля, моля! Може пак да се снимаш със завършен тоалет и да ни покажеш! Ще ми е интересно да те видя "нагласена".  Wink Hug

да -само да се сдобия със шал Simple Smile
а днеска бях с един мн шарен чорапогащник,пак с тези обувки ,на чорапогащника имам зелено и циклямено-и бях със зелена блузка ,и цикламено шалче,и черно сако Simple Smile искаш ли да го покажа него,че за другото сигурно ще мине малко време

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
ОО, да, давай!

# 24
  • Мнения: 516
Съжалявам, че ще те разочаровам, но не приличаш на метълка. Mr. Green
Много си добре така. Няма от какво да се притесняваш. Гласувам за черна блузка.

# 25
# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ауууууу, много си красива, да знаеш! Пупупу!  Mr. Green
Само, ако позволиш да направя един коментар към този тоалет.  Laughing Според мен трябва да направиш по-интересен възел на шалчето, че така седи като пионерска връзка и малко да разрошиш косата с пяна за мокър ефект и ще те откраднат по улиците!  Mr. Green Да внимаваш, ейй!  Hug

# 27
  • Мнения: 401
Ауууууу, много си красива, да знаеш! Пупупу!  Mr. Green
Само, ако позволиш да направя един коментар към този тоалет.  Laughing Според мен трябва да направиш по-интересен възел на шалчето, че така седи като пионерска връзка и малко да разрошиш косата с пяна за мокър ефект и ще те откраднат по улиците!  Mr. Green Да внимаваш, ейй!  Hug


мерси Simple Smile хахах Simple Smile да за шалчето си права,обаче е на бая години-на маика ми е ,и е квадратно та не знам как да го направя по др начин,защото е мъничко Simple Smile сега като се снимах и баща ми ме видя с този чорапогащник ми каза по-добре да не съм го носила  newsm78  Laughing
предлагам ,ако иска и някои друг да слага снимки с тоалети,ако се чуди дали е добре така ,или ако се чуди за важно сълитие как да се облече и ние да му даваме съвети (както е темата за прическите)   bouquet

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хеххехе, много ти е готин чорапогащника! Супер свеж е, а ти определено имаш какво да покажеш, така че си го носи спокойно!  Laughing Щеше да е грозно, ако ти бяха дебели крачетата, но те никак не са, така че... Laughing
За шалчето, има начини, ама как да ти ги покажа като не си ми насреща?  newsm78 Като за начало, просто извърти го, така че самият възел да е от едната страна на врата ти, като единия край на шалчето да пада отпред на гърдите ти, а др. отзад на гърба ти. Дано ме разбра!  Wink Друго, което можеш да направиш е да усучиш крайщата на шала и накрая да им сложиш по едно по-голямо мънисто, или халкичка с контрастен цвят, както е в случая - зелен. Или просто сложи манистото/халкичката и накрая направи възелче, така че да не се изхлузва.  Wink Охх, спирам, че заприличах на някоя даваща много акъли.  Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Май едни не много високи боти или ботушки щяха да са по-добър заместител на сегашните обувки...  Thinking


А колко струва такъв цветен чорапогащник?

Общи условия

Активация на акаунт