Трябва ли да сме влюбени, за да......

  • 8 744
  • 208
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622
Въпросът изобщо не е зададен както трябва.. "Трябва ли.." Не, не трябва. Ама е по-хубаво  Wink


Тоя с 4увствата е 4увствен секс! Mr. Green
А оня другият секс,без 4увства...си е яко 4укане! Whistling

Има такава работа. Но и якото чукане, пак може да стане и като си влюбен. Но чувствен секс (да правиш любов), не може да стане, ако няма чувства  Heart Eyes

# 61
# 62
  • Мнения: 3 611
Хич не е задължително да си влюбена  Mr. Green (тази теория е само за заблуда на противника Mr. Green)
Може да изпиташ влечение към мъж, без да има чувства. Stop
Но ССФ - винаги и само по любов Mr. Green

хо хо хо, че хубав постинг.  Peace
Заставам твьрдо zад него  Mr. Green
Сега ще се изредят всички да казват как секса с любов е несравним като изживяване  Laughing Аз пък мисля че си е до майсторлък, до нагласа, абе...от много неща зависи.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 138
Хммм ...Simple Smile
Понякога на жената и се иска любов ...понякога и се иска просто секс ..
Ама важното е всичко да се прави с майсторлък ,така че жената да се чувства налюбена , а не недолюбена !

# 64
  • Мнения: 205
Не е задължително да има чувства

# 65
  • Sf
  • Мнения: 808
Хммм ...Simple Smile
Понякога на жената й се иска любов... понякога й се иска просто секс ...
Ама важното е всичко да се прави с майсторлък, така че жената да се чувства налюбена, а не недолюбена !

Напълно съгласна.

А и говорим само за секс все пак!

# 66
  • Мнения: 278
Не, не е повод и за запознанство даже. Сигурно ако се преброим ще има и такива потребителки, които не помнят името поне на един от любовниците в живота си. Оставете мъжете да си блъскат главите, има такива които са открехнати, но си мълчат щото им е неудобно да кажат, че жена ги е отрязала.  Laughing

# 67
  • Мнения: 3 153
Отдааавна няма такива девици, които да го правят само по любов:) Мисля, че по-скоро мъжете са склонни вече към тоз тип сексене. Що се отнася до мен-разбира се, че предпочитам да съм влюбена, ама и да не съм пичът като е готин-кво лошо има?!?

# 68
  • Мнения: 27 524
Не, не трябва. Но не всеки го може. И носи различно емоционално послание после. Обикновено оставаш празен след секс без любов.

# 69
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Чак да си влюбен,не мисля...Но при всички положения поне някакво влечение трябва да има.Ама пуста съвест... Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 423
Сигурно ако се преброим ще има и такива потребителки, които не помнят името поне на един от любовниците в живота си.

Пусках такава тема. Всички помнеха като слоници.

# 71
  • Мнения: 4 447
Не, не трябва. Но не всеки го може. И носи различно емоционално послание после. Обикновено оставаш празен след секс без любов.

Е, как празен? Все някой трябва да се е напълнил........ Whistling Друг да се е изпразнил.... и пак е пълен....  Twisted Evil

А?

# 72
  • Мнения: 2 212
Айде, айде, много добре го каза Блонди. Просто като ограбен се чувстваш после....

# 73
  • Мнения: 4 447
Айде, айде, много добре го каза Блонди. Просто като ограбен се чувстваш после....

Ма, чакай бе, това не е изнасилване, все пак, нали?

# 74
  • Мнения: 27 524
Пусках такава тема. Всички помнеха като слоници.

 Joy Joy Joy

ЕстерHeart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт