Трябва ли да сме влюбени, за да......

  • 8 741
  • 208
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 236
Достатъчно е да ме привлича сексуално т.е. да ми е харесал, да са преминали флуиди...чак пък да съм влюбена  Wink

# 31
  • Мнения: 5 622
Достатъчно е да ме привлича сексуално т.е. да ми е харесал, да са преминали флуиди...чак пък да съм влюбена  Wink


Така е, но ако трябва да сравнявам секс със чувства и секс без чувства, точките, определено ще са в полза на сексът с чувства.  Peace

# 32
  • Мнения: 4 792
но ако трябва да сравнявам ...
Да не издребняваме  Crossing Arms Говоирм за блъскот, май... Mr. Green

# 33
  • Мнения: 750
Само мъжа можел да го прави от чисто сексуално желание. ...
Да бе,да...дай като съм жена да нямам 4исто сексуални желания! Whistling

# 34
  • Мнения: 3 268
Достатъчно е да ме привлича сексуално т.е. да ми е харесал, да са преминали флуиди...чак пък да съм влюбена  Wink


Така е, но ако трябва да сравнявам секс със чувства и секс без чувства, точките, определено ще са в полза на сексът с чувства.  Peace
Мммммм,мога да поспоря с теб по този въпрос

# 35
  • Мнения: 5 622
но ако трябва да сравнявам ...
Да не издребняваме  Crossing Arms

Винаги издребнявам аз  ooooh!

Достатъчно е да ме привлича сексуално т.е. да ми е харесал, да са преминали флуиди...чак пък да съм влюбена  Wink


Така е, но ако трябва да сравнявам секс със чувства и секс без чувства, точките, определено ще са в полза на сексът с чувства.  Peace
Мммммм,мога да поспоря с теб по този въпрос

Което едва ли ще промени моето мнение и опит  Wink

# 36
  • Мнения: 3 268
Да,така е....

# 37
  • Мнения: 3 146
Естествено, че може да прави секс жената, без да е влюбена, що за въпрос!

# 38
  • Мнения: 984
И аз това се почудих в началото, обаче после загрях, че мъжот на нашта приятелка я пързаля... Laughing Човекът е с опит, май?! Wink

# 39
  • Мнения: 4 202
Привличане плюс няколко водки е напълно достатъчно.

 Joy Вервай ми и без водки става  Mr. Green

Обратният вариант също не трябва да се изключва -  само няколко водки са достатъчни Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, като се замисля, тоя мит иде от факта, че една жена може да прави секс, след като е САМО сексуално привлечена от един мъж, ама след секса решава, че всъщност тя не е жена за една нощ, та го прави пак, после идва ред и на това, че мъжът трябва да е като зашеметен, т.е. след като е бил с нея, задължително трябва да е хлътнал, та се стига до момента, в който жената решава, че просто това е любов.Няма начин Mr. GreenИ то взаимна Crazy

Тъй че - не може без любов, бе, не може.
 Mr. Green

# 41
  • Мнения: 648
      Трябва да имам чуства към човека, задължително! Може да звучи клиширано, митологично, при мен е така.

# 42
  • Мнения: 516
Чувствата не пречат.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 428
На мен любовта ми пречи на секса само ако съм влюбена в друг  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 8 999
Не, не трябва. Дори може и изобщо да не го харесваш.

Общи условия

Активация на акаунт