Трябва ли да сме влюбени, за да......

  • 8 709
  • 208
  •   1
Отговори
# 15
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Все нещо трябва да има мисля  newsm78
Без тръпка може ама ве4е е друга работа  Wink

# 16
  • Мнения: 2 212
Да, може да не е любов от тип 'искам ти да си бащата на децата ми', но поне някаква тръпка, емоция, да те кара да се усмихваш глупаво трябва да има  Blush

# 17
  • Мнения: 1 172
За мен не е задължително.

А може би на мъжете им харесва да вярват в това. Какво по-хубаво за тяхното ЕГО от това да си броят партньорките не като "просто бройка", а като "още една влюбена в мен" Wink

# 18
  • Мнения: 698
Голям идеалист е мъжът ти  Mr. Green
Симпатията брои ли се за чувство? Grinning
Аз например в Хю Грант не съм влюбена ни най-малко, но не бих му простила в удобен случай, дааа...  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 212
Хм, това с популярните личности нека да не го броим...щото ако тръгна да изреждам такива, на които не бих простила ще излезе, че съм мултимегахипервлюбчива  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 268
Привличане плюс няколко водки е напълно достатъчно.

# 21
  • Мнения: 7 474
Привличане плюс няколко водки е напълно достатъчно.

 Joy Вервай ми и без водки става  Mr. Green

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
Привличане плюс няколко водки е напълно достатъчно.

ъхъ  Peace

# 23
  • Мнения: 3 268
Привличане плюс няколко водки е напълно достатъчно.

 Joy Вервай ми и без водки става  Mr. Green
С водката падат "дрехи и задръжки" Wink Laughing

# 24
  • Мнения: 773
 Всичко тръгна  от рекламата за " Острова на изкушенията". Споделих, че с удоволствие бих отишла там, ако обстоятелствата бяха други.  Да, ама според него почти всички двойки, които отидат ще се разделят. Поради факта, че жените при толкова хубави мъже наоколо ще се изкушат и понеже не могат да имат сексуално изкушение без да са влюбени ще си зарежат половинките. При мъжете нямало да има чак такъв проблем, защото даже и да се изкушат нямало да се влюбят поне.
 Е, адже ба, аз за тия седем години брак не съм виждала готини мъже ли? Както и той си призна, че за тия години е срещал не една жена от която да е привлечен само сексуално, така мисля, че и аз имам това право. Нали и аз, като него съм човек все пак. Ако трябваше да се влюбвам във всеки, за който съм имала някакви помисли, досега сигурно нямаше да сме женени. А и едва ли щеше да има женена двойка дълги години. Или просто света щеше да е по разкрепостен и щяхме да приемаме кратките забежки за нещо съвсем нормално .

# 25
  • Мнения: 2 792
  Обясни на мъжа ти, че жените трябва да сме влюбени за да решим да живеем с някой и да му раждаме деца, за всичко друго влюбването не е необходимост.

# 26
  • Мнения: 2 891
Пък и двойките ще се разделят, предимно заради наранено мъжко его. Поне така си мисля. Останала съм с впечатлението, че жените повече прощават кръшканици  Thinking

# 27
  • Мнения: 4 736
Сексът без чувства е като кафе без захар. Консумира се в цялата му прелест, не виждам проблем.

# 28
  • Мнения: 2 212
На мен пък кафето и със захар ми горчи  ooooh! Ми сега...

# 29
  • Мнения: 4 736
Без чувства не става при теб работата явно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт