ПАЗАРДЖИШКИ майчета добрички - за БАЗАР се стягат всички!

  • 14 122
  • 320
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 227
За кои имаш предвид, че не те разбрах   bouquet

Тази върху червената картичка и от какъв материал си ги изработила снежинките?

# 241
  • Мнения: 941
Честит ни нов кмет, мами

# 242
  • Мнения: 3 050
За кои имаш предвид, че не те разбрах   bouquet

Тази върху червената картичка и от какъв материал си ги изработила снежинките?

Готови елементи са всички  Peace Купих ги от Кауфланда - на пакетчета са  Heart Eyes Grinning

# 243
  • Мнения: 2 577
Ох, то честито, ама сега като е нов кмета как ще го намерим, за да говорим с него и дано има изграден екип...
Предполагам до край на седмицата ще си предадат властта. До тогава трябва да сме готови с писмото и да се видим с него.

# 244
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Гласувах за снимка 1 .
А ето и новите ми неща за базара  santa2
Бурканчетата на Тед :
http://ivanasway.multiply.com/photos/photo/1/30
Свещници / ако някой има непотребни дискове, да ги дава  Mr. Green / :
http://ivanasway.multiply.com/photos/photo/1/34
http://ivanasway.multiply.com/photos/photo/1/36
Бутилка:
http://ivanasway.multiply.com/photos/photo/1/24
Картина / подложката ми е от Борянка / :
http://ivanasway.multiply.com/photos/photo/1/23

Яна, сега видях, че си ме номинирала даже за мис Пикасо - дълбока съм трогната и поласкана от твоята оценка  Blush .

# 245
  • Мнения: 2 577
Ами без да се обиждаш, ама мисля, че си една от най-добрите в декупажа    Laughing
Прекрасни неща си направила!!!
Утре ще отнеса при Борянка дискове .

за утре - Лили, Сонче, Мери и останалите момичета - да не забравите за срещата от 19 часа.
Има да обсъдим доста важни неща - окзава се, че с кмета няма да е много лесно да говорим. Официално ще има правомощия на кмет поне след две седмици...
Така че трябва да помислим за варианти за мястото. Ако сега не го решим ще  стане твърде късно.
Имам няколко варианта, музея също е вариант. Ако някой се сети и за нещо друго като предложение - да пише, че май това ще се окаже най-големия проблем.
 #Crazy

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 12:22 от mama_iana

# 246
  • Мнения: 2 336
Belladona бурканчетата, шишетата, свещи са страхотни  Peace
Мога да помогна и с дискове имаш ги от мен.
А аз търся перциглас някой ако може да ми помогне или да ми каже от къде на си закупя.

# 247
  • Мнения: 941
Ох, то честито, ама сега като е нов кмета как ще го намерим, за да говорим с него и дано има изграден екип...
Предполагам до край на седмицата ще си предадат властта. До тогава трябва да сме готови с писмото и да се видим с него.


При предишния мандат новия кмет встъпваше  в длъжност на 01 януари, но сега май го направиха 14 дневен срок, след като е избран, ще попитам за по-точна информация.
А за музея, мисля че те си решават, а не от общината...знам ли  newsm78

# 248
  • Мнения: 2 577
Ох, то честито, ама сега като е нов кмета как ще го намерим, за да говорим с него и дано има изграден екип...
Предполагам до край на седмицата ще си предадат властта. До тогава трябва да сме готови с писмото и да се видим с него.


При предишния мандат новия кмет встъпваше  в длъжност на 01 януари, но сега май го направиха 14 дневен срок, след като е избран, ще попитам за по-точна информация.
А за музея, мисля че те си решават, а не от общината...знам ли  newsm78
Да, права си - при музея те си решават. Подготвям писмо до музея и до Била, давайте и други идей - може и фоайето на Младежкия...
Кмета ще встъпи в длъжност след около две седмици най-късно, но ни е късно. То и сега може да се говори с него, но са какво би се ангажирал ... Това въобще не ми беше ясно, сега като мисля, май ще е късно да търсим неговата подкрепа. Младежкия също си има директор, знам , че е малко "дива кокошка", ама ако отидем няколко мацки няма да откаже. то малко като монолог се получи, но споделям притесненията си. #Crazy
 Картички от тези на фондацията Роси ще ни предостави около 100бр. Остава да отпечатаме от първи вариант и от 4 вариант. по 50бр примерно.
Имам идея къде да се продават картичките , но нека първо да говоря със собственика и ако се съгласи ще ви кажа.

Последна редакция: пн, 05 ное 2007, 12:39 от mama_iana

# 249
  • Мнения: 2 336
Аз мисля че Била не е много удачен вариант:
Първо- защото е много тясно
Второ-защото е отдалечено то основния поток хора, там имот хора основно петък и събота
Мисля, че варианта Младежки дом е най-удачен там може и вътре, може и от вън. И на центъра е.
Колко време ще продължи Базара? Един ден ли?

# 250
  • Мнения: 2 214
Ох, то честито, ама сега като е нов кмета как ще го намерим, за да говорим с него и дано има изграден екип...
Предполагам до край на седмицата ще си предадат властта. До тогава трябва да сме готови с писмото и да се видим с него.

Ще се опитам да уредя среща с кмета, нека малко да се олегнат нещата
Гласувах за снимка №1 буди умиление но и съжеление и куп други чувства.
А защо Яна "задължително" печатането на последната снимка.

# 251
  • Мнения: 2 577
Лили, имах предвид че тя е задължителна защото това  е снимката и логото на фондацията. За това се уговорихме с Роси да ни изпрати 100бр. Няма да я плащаме нея.

# 252
  • Мнения: 227
Belladona имаш златни ръце ,усет и фантазия в изобилие,искрено ти се възхищавам,искам да си купя бурканчето със снежните човечета,затова ще те помоля,ако имаш възможност да изработиш още едно,а mama_iana да ми го запази  Grinning благодаря

# 253
  • Мнения: 2 577
Заплювайте си нещица, ще сте ВИП клиентите bombs

# 254
  • Мнения: 227
  Тогава,щом е такава работата да се знае плюх върху буркана със снежните човеци на Belladona,пу пу за мен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт