ПАЗАРДЖИШКИ майчета добрички - за БАЗАР се стягат всички!

  • 14 101
  • 320
  •   1
Отговори
# 255
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Лили, имах предвид че тя е задължителна защото това  е снимката и логото на фондацията. За това се уговорихме с Роси да ни изпрати 100бр. Няма да я плащаме нея.

ейййййййй  хора мили,карти4ки да искате Mr. Green
пускам ви ги тия дни,не пе4атайте нищо,има достатъ4но  bouquet

# 256
  • Мнения: 1 097
Извинявайте, че толкова рядки се вясвам тук, но чета от време на време  Embarassed
Шапка ви свалям, неуморни сте! Браво за организацията и за дейното присъствие, момичета!
 bouquet  bouquet  bouquet

Гласувах за снимка 1. Много чувства поражда у мен, и все в духа на ДБМ. Пък и съм я виждала на тук из форума  Mr. Green
Базарът зависи на коя дата е, ще се опитам да присъствам за 2-3 часа (това сега не мога да кажа със сигурност, но ще направя всичко възможно да оставя малкия на някого.

Друго за което се сещам - от към творческа мисъл ме няма никаква, но Беладона направо ме удра в земята   bouquet Crazy Видях първите снимки в албум КОЛЕДНО и се сетих, че имам такива дървени блокчета. Може да се ползват от някой с данни в декупажа (аз си останах само любител зяпач...). Та тези блокчета предполагам и за поставка за топли съдове стават като се украсят. Честно казано, аз съм си намазала няколко с блажна боя и са ми подложки на село за кафето  Mr. Green Малко странно предложение, но на някой може да му дойде идея покрай материала, дето ми се намира (само не ми се смейте  Blush) .

ДИСКОВЕ имам и аз непотребни, къде да ги оставя? newsm78

Съжалявам, че не мога да помогна с друго засега  Confused

п.с. Срещата за днес ли беше? Как мина, какво измислихте Grinning

# 257
# 258
  • Мнения: 2 214
Срещата е днес не моня в колко часа но мога да звъна на Яна тя ще ме ориентира.
Само имам въпросчета в кафето има ли място вътре? и как стои въпроса с пушенето.

# 259
  • Мнения: 2 577
Срещата е днес не моня в колко часа но мога да звъна на Яна тя ще ме ориентира.
Само имам въпросчета в кафето има ли място вътре? и как стои въпроса с пушенето.
Още вчера се обадих на Борянка - ще ни пазят маса. Проблема е , че предполагам че се пуши - ако има деца с нас...  newsm78
Срещата е в 19 часа

Соня също каза, че ще дойде  bouquet
Ей, момичета златни, леко с плюването по нещата за продаване, че като дойдат и нещата от Летяща... тогава ще видите bowuu
Всеки и по една картичка поне трябва да се отчете  bouquet

Деси, голяма нужда ще имаме от сменчици на щанда, така че това ще е голяма помощ. Даже нека и другите мами да имат впредвид и дори 1 ч да имат, да дойдат да помагат ,живот и здраве.

Днес ДБМ София прави дискусия за децата с увреждания и проблема в Могилино - следете новините.

Аз предлагам за следващия базар през лятото Беладона да ни проведе един курс и да ни научи да правим тези чудесии, та да изтрепем рибата Heart Eyes

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 09:28 от mama_iana

# 260
  • Мнения: 2 336
Живи и здрави за час и ние ще се отчетем
Щом сте започнали да плюете, аз че си заплюя от свещниците на Белладона Joy hahaha Hug

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 09:54 от ted_

# 261
# 262
  • Мнения: 227
Цитат
Ей, момичета златни, леко с плюването по нещата за продаване, че като дойдат и нещата от Летяща... тогава ще видите bowuu

 Спокойно плюнки има,дал Господ  Grinning
  ...плюнчици ще има за всички от сърце   Heart Eyes

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 11:26 от viva333

# 263
  • Мнения: 227
Здравей spasi71 ти какво ще понаплюнчиш?

# 264
  • Мнения: 529
Аууу,Беладона страхотни неща си сътворила, браво   bouquet

Днес е срещата в 19ч., в кафето на Боряна (до бившия млечен магазин,на бул. България)


Янче,аз пак карам в колата два чувала с дрехи, дали ще можеш да ги прибереш при теб?  newsm78

# 265
  • Мнения: 2 577
Аууу,Беладона страхотни неща си сътворила, браво   bouquet

Днес е срещата в 19ч., в кафето на Боряна (до бившия млечен магазин,на бул. България)


Янче,аз пак карам в колата два чувала с дрехи, дали ще можеш да ги прибереш при теб?  newsm78
Сончеее, мъжа ми не може да си намери ключовете за гаража днес, направо не знам...иначе няма проблем, ще ги взема и без това другата седмица ще ходим до Брацигово.

Забравих да кажа, че една мама ми даде голяма торба с дрехи от нейните близначета!Казва се Мими. Друга мама от Пловдив ми даде също една торба с дрешки - казва се Станислава.  bouquet  bouquet  bouquet

spasi71, здравей! Много си тайнствена!

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 13:59 от mama_iana

# 266
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Нещо гледам сте се разплювали  Laughing . Споко за всички ще има по нещо  Peace . Само това второто шише, което crazybrat си хареса е обещано  Blush .


Аз предлагам за следващия базар през лятото Беладона да ни проведе един курс и да ни научи да правим тези чудесии, та да изтрепем рибата Heart Eyes

Peace Ще направя един съботно-неделен курс по декупаж.

Ако имате наистина непотребни дискове, може да ми ги дадете - свещниците са лесни и могат да се направят повече. Ако днес не мога да мина, оставете ги при Боряна, ако няма нищо напротив и утре ще ги везема.
crazybrat , какви са тез дъсчици? Не можеш ли снимка да пуснеш?

# 267
  • Мнения: 2 577
Днес дадох една голяма чанта с дрешки  на една майка - Марияна, на която за втори път даваме дрешки за бебенцето - Меги. Дала съм и 1 бебешки шампоан и  едно бебешко олио.
Дрешките са от София и Пловдив.

# 268
  • Мнения: 2 336
Belladona ти трябва ш още бурканчета имаш ги, само кажи да не ги хвърля.
Дискове имаш и от мен/май вече писах Embarassed/

# 269
  • Мнения: 2 577
След срещата нещата доста се поизясниха.
Сега за предстоящото парти в бебешкия дом - ще бъде на 21.11.2007 година от 10  ч. сутринта - да заповядат всички, които искат да се веселят с децата.
Ще има торта, подаръци за малките рожденици, балони, свирки и музика за танци.
Поканени са всички , които са свободни да присъстват.
За базара - за сега се спряхме на фоайето на общината. Ще видим и какви тържества ще организира общината и ще присъстваме и там, а и един цял ден в във фоайето на общината.
Другата седмица ще се ходи до Брацигово - ако имате дрехи за там - свиркайте!

 

Общи условия

Активация на акаунт