Слънчеви лъчи събираме, за ДЕКЕМВРИ ги складираме!

  • 15 546
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Запис и от мен в новата тема.Иве браво за хубавото оформление  bouquet
Бройте и мен за срещата на 10.10, само да видим къде ще се събираме.Някой беше дал идея за ХЕпи в МОЛА...можеееееее Joy
Течение и аз имам...май е нещо нормално за състоянието ни Laughing
Ноемврийчетат много са подранили...ама то 8-9 месец...все по често май се раждат деца.
Мен ме гони една параноя от известно време....да не се роди много рано бебето...лелеее колко ме е страх...Даже, понеже мойта лекарка няма да я има 2 седмици съм решила да ида на преглед при някой друг да видя кака е положението с шийката newsm78 Пък и нека някой страничен лекар погледне какво е положението...
Лек ден ви пожелавам засега  bouquet

# 16
  • Мнения: 114
Добро утро и от мен мамчета.запис и от мен в новата темичка.Както винаги се е справила чудесно.Тя е нашата вълшебна фея,която винаги мисли и се грижи за нас      bouquet.
Днес времето пак е отвратително   Sad и май ще си остана в нас.Ще се закотвя пред телевизора и ще се наслаждавам на почивката.
Днес за пореден път се събудих с  мокри петна на пижамата от коластричката.Преставям си след като родя колко кърма ще имам  #Crazy.Адски много са ми наедряли гърдите.Купих си 2 страхотни сутиена-памучни,супер удобни,на които могат да им се свалят чашките.А това значи,че стават и за кърмене.

# 17
  • София
  • Мнения: 210
Клер  smile3538 smile3538 smile3538
То за това хората казват, че първо трябва да се мисли, ама....   Ей, голяма съм патка!  hahaha Joy Joy Joy
И то да кажеш, че не съм минала през тез процедури, а то... Като лежах в предродилна само като се покажеше някой с бяла престилка на вратата и вече бях разтворила краката. Пижама...  Laughing Laughing Laughing
Муниека, благодаря, обадих се и се записах и аз за 12ти в 11.00ч. Не били отворени врати, а лекция. Нищо де, аз и без това трябва да ида да си видя докторката, дет ще ме изражда, че даже не знам дали още там работи.
Мунлайт, смело в атака! Но не се подвеждай по трупкането на армия, защото докато ти се развиваш и гадовете също го правят.
Фелиша, в Хладилника е Хепиленд. Голям фен съм на тоз магазин, но може би имат повече неща за по-големи дечица.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 409
veshti4ka не съм на преглед ан 5, а утре на 3ти, голям съм заплес, добре ,че имам тефтерче ,в което си записвам, а ако го и отварях от време на време  Laughing

babaToHka в Тина Киркова ще бъде лекция + развеждане из болницата, изрично питах!!!  Naughty Само дето вече няма безплатен екографски преглед  Crossing Arms

За срещата за 10.10. май за Хепи в Мола не могат да се правят резервации, но ако някой има път или телефон нека пита!



# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Привет, момичета! Hug Радвам се, че успях да се класирам за 1-ва страница, поне  Joy
Ивенце, браво отново!  Hug
Аз да ви се оплача съм бясна! (мъжа ми го ухапа куче, ама май беса се прехвърли на мен hahaha)
Работя с един олигофрен и не издържам вече!!! Аз съм му шеф, а той е с 10 г. по-голям от мен и това го побърква! Все се вре да ми върши работата и да блесне пред the big boss! Сега ме издебнал, че не бях на работа в събота и пуснал месечен отчет (което въобще не му е работа да прави) още преди да е свършил месеца! Ползвал копира и го задръстил и го оставил така! Хич не искам да събирам негативна енергия, ама направо ми иде да крещя! #Cussing out И на всичко отгоре, като почнах да поправям копира ми вика: "Ето, нали се оплакваше, че съм ти вършил работата, сега си намери и ти какво да правиш!"  #Crazy
Лек ден на всички и благодаря, че ме изслушахте! Имах нужда да го изсипя някъде това мое недоволство!
И аз се записвам за среща на 10.10 ако може да е след 17:30 ще съм най-доволна...

# 20
  • Мнения: 11
Привет и от мен в новата ни темичка   Hug
Насъбрала ми се е доста работа , така че първо ще поработя а после ще ви чета , днес съм на консултация, да видим колко е пораснала девойката .
От мен лек и успешен ден

# 21
  • София
  • Мнения: 2 846
Аз също ще дойда на срещата, то е ясно. А с Цвети може да направим традиционната разходка преди това. Mr. Green

munieca, абсолютно си права. Има лекция и обиколка. А за видеозона - и без това се прави в 121 кабинет, а на 12-ти Савова е на смяна, така че не съжалявай, тя и без това те гледа на УЗ.

Фелиша, препоръчвам ти Бокал - това е верига със страхотни дрешки, има няколко магазина, единият е на "Раковски" на мястото на "Кристал". Добро качество на прилични цени. Също така мини през Штъркел, ако можеш. Значи направих следното заключение - с Цвети минахме преди предишната среща по "Пиротска" и гледахме дрешки за новородени. Средна цена на гащеризонче - 20 лв. Същите гащенизончета в "Штъркел" са по 10 - 14 лв.  Peace Малий, като рекламен агент съм им - ама пусти пестелив Рак! Embarassed

Dive, не му се впрягай на идиота, а го отсвири, че да се трофка той!

# 22
  • Мнения: 6
Привет и от мен!

Леле колко бързо се пълнят темичките. За мен това е супер, че както не работя и тук ( в момента съм в Белград) нямам особено много познати, не се чувствам социално изолирана. Ма как ми се иска и ние да сме си  в София и да дойда да ви видя на някоя среща, но ..........

А за течението как ме успокоихте щото и аз имам и даже се притеснявах много, а съм на преглед чак др седмица.

На мамите с проблеми стискам палци всичко да е наред и мислете позитивно още малко остана.
Да ви се оплача и аз какво безсъние ме е налегнало. Будя се в четири сутринта и няма заспиване и само бебешки мисли в главата.

Лек ден на всички и до скоро.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 626
Запис и от мен в новата тема.
Иве   bouquet

# 24
  • Мнения: 219
Да се запиша и аз Simple Smile
Викам да започнем броенето Wink
1. Аз
2. Клер
3. Баба Тонка
4. munieca
5. Dive
6. lionkata
7. nellyli
8. bebobo
9. анима
10. anna_nik
11. Anichka
12. Ива (трябва да дойдеш!)
13. Maginty
14. veshti4ka
15. sofilina
16. malenush  
17. G-Baby 
18. ValiaR
19. GOLDEN ROSE
20. iety 

10.10 (сряда), но чакаме да изберем място. Час някъде около 18-18:30 Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 14:42 от Tsvetito

# 25
  • София
  • Мнения: 1 078
Dive ,аз вече нищо не спестявам на малоумниците около мен.Щом смятам,че са малоумници и правят нещо ,което е малоумно, им го казвам та да са наясно,че са малоумници Mr. GreenЕгати тафтологията,но с малоумниците само така. Rolling EyesТакива те заобикалят навсякъде и хич не си пести негативната енергия.Изкажи му всичко,което мислиш за "активността" му и какво следва след така наречената свършена работа  Peace

аз в работата нямам такива,но иначе идиоти са навсякъде.Влизам в един магазин за бои и мазилки да питам нещо специфично.Изчаквам аз с корема,детето и моята приятелка с нейното дете една да си довърши разговора по телефона.Докато чакам ,намерих отговора на въпроса ми върху един от етикетите и тръгнах да излизам.Онази вече се накани да ме пита какво искам.След като я попитах имат ли боя ,която може да се мие с препарати и да се третира така,че да не се налага да слагам "гръб" в кухнята между долните и горните шкафове по определени причини,които изложих,онази вместо да ми отговори тръгна да ми дава дизайнерски съвети за кухнята.Тактично я прекъснах ,че бих искала да разбера за боята,а не за кухнята,но не - съветите от сорта "аз бих..." продължиха.Абе ей,аз в магазин за бои ли съм влезнала или при нереализирани дизайнерки? Naughty
Или пък в Макдоналдс?Според мъжа ми ,там са избирани с конкурс за олигофрени.Не стига,че вечно ти объркват поръчките и слагат чашките легнали,та да изтече всичко върху храната,седнали двамцата дебилчета да се оплакват колко им е натоварено и да дойдел  един там чичко на тяхното за един час.И всичко това след ,като чичкото им направил забележка за допуснатата от единия  грешка.И всичко това е пред клиенти.Мълчах ,мълчах и не се сдържах  Rolling EyesMr. Green Ще ви спестя репликите ми,но след като се наложи да чакам в тъпия Макдоналдс (който е зад НДК) отвън на опашка,за да не се задъхват олигофренчетата вътре,вече им бях набрала доста.

Та така... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 641
.Купих си 2 страхотни сутиена-памучни,супер удобни,на които могат да им се свалят чашките.А това значи,че стават и за кърмене.


Хихи, от къде си купи тези сутиени? И аз много искам да си взема, само не зная от къде...

# 27
  • София
  • Мнения: 1 078
Другата седмица съм първа смяна,та може и аз да дойда.Стига мъжо да не спретне някаква среща с майстори или обиколка по мага зините.Като измислите къде и кога,ще кажа пак. Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Привет и от мен в новата темичка!
Иве, отново е страхотна!   bouquet
Felisha, Desan4e, аз също съм готова на срещичка, а може и с Amadis с galinanik също да се уговорим. Какво ще кажете за другата седмица?
Приятен слънчев ден!

# 29
  • Мнения: 42
Здравейте момичета Simple Smile
Иве страхотна тема, отново newsm10
Мамчета да ви се похваля днес сутринта бях на консултация. Бебо върви нормално за седмицата си. Застанала е на долу с главата.
И както каза докторката ще си имаме един безсрамен мъж, защото първото което си показва е пишката smile3521
От който факт баща му остана горд.
А за отворените врати в Тина Киркова много се чудя. Какво точно ти обяснават.

Общи условия

Активация на акаунт