Слънчеви лъчи събираме, за ДЕКЕМВРИ ги складираме!

  • 15 568
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро и от мен!
Shantal.каквото й да ти напиша няма да те успокоя.хапвай месо.сирене.мляко.орехи.На моя съпруг.неговия брат.че жена му е определена да ражда за 1 февруари.бебето изостава с 12 дни.така си върви от самото начало.а като ми каза.че не се храни здравословно.а хемоглобина колко и е нисък.посъветвах я да се вземе в ръце.та да видим.Трябва да се хапва умерено и здравословно!  

# 226
  • Мнения: 0
Добро утро!
Момичета благодаря Ви за хубавите пожелания,че колкото наближава времето до декември ме обвзема страх.Всичко с бебето да е на ред, че на последната жк мина за 5 мин без ехограф ,защото й беше на ремонт.Да е послушно и кротко,че още чувам на каката рева.
За количка и ние сме се спрели на cangaaaroo ,както казва дъщеря ни "да уредя бебето с хубава количка" ,но и ние като Клер и Бори няма да копуваме нищо предварително.
Мами да ви запитам 32 г.с.задължават ли ви да минавате фм newsm78.Била много важна за да знае доки ,който ви изражда.
Лек и спокоен ден   !

# 227
  • София
  • Мнения: 210
GENNN дано си изкарал весело вчера. На мен нищо не са ми казвали за ФМ, но знам, че някъде 32-34та седмица се разбирало дали мама, раждала със секцио ще може да ражда нормално. Тогава се разбирало дали ще издържи еди-какво-си на напъните. Най-тъпото е, че го четох някъде в 20-та седмица и изобщо не ми хрумна да си запазя сайта. Ако някой има повече инфо по въпроса нека сподели.
Иначе след няколко дни влизам в 32-рата седмица,т.е. в осмия месец и вече сериозно започвам да се замислям за сбиране на багажчето. Но то само с мислене не става, а аз съм малко мързелива, та докато наистина се захвана да го правя ще минат поне няколко седмици.

# 228
  • Мнения: 42
Това с багажа и аз трябва да го почна. Онзи ден като бях на ЖК ми казаха, че от 29.10.2007 вече не съм на работа и нещо ми се сви коремчето. Април като разбрахме, че ще си имаме бебче беше толкова далечно. А сега започвам да изтръпвам  #Crazy

# 229
  • Мнения: 219
Бабче ти какво слушаш та споменаваш тез групи?
Аз от години,доста много вече слушам жсе разни блекове,дет,граинд и тн.Най-най големите ми любимци и фаворити са Димму Боргир. Twisted Evil Twisted Evil

# 230
  • София
  • Мнения: 2 855
Добро утро и от мен, момичета!

Бабке, покрай теб и аз сънувах днес известна личност, ама не в розови сънища. Сънувах Слави Трифонов - давах му съвети как да се ожени! (Нали съм експерт по браковете.) bowuu

Момичета, не знам с тия триколки - на мен са ми много смешни, приличат ми на строителни колички, а все пак бебето ми не е чувал цимент, нали? Joy Моята количка е с надуваеми четири колела и нямам забележки, ама всеки си избира по вкуса! Peace Що се отнася до цветовете - аз съм фен на ярките колички. Абе честно казано по принцип харесвам ярките цветове - видя ли нещо червено, веднага си го купувам. Mr. Green

Shantal, не го мисли това с големината на бебетата. Нормата е относителна и разтеглива. Сигурна съм, че всичко ще е наред.  Hug

Що се отнася до багажа - какво толкова ще го стягате, бре! newsm78 Ми то е за 5 мин. работа - бельо, халат, чорапи, чехли, това е. Всичко друго може да се купи докато се мъчите. Е, другия месец ще купя едни памперси и дамски превръзки, да са ми готови, друго не се сещам!

# 231
  • София
  • Мнения: 2 855
babaToHka,  Moonlight и аз съм върл меломан, ама съм се ситуирала назад във времето. Арт и хард рок - това ми дай на мен! Mr. Green

# 232
  • София
  • Мнения: 136
И ние снощи с мъжа ми обсъждахме багажа за болницата това понеже той е раждал, раждал и е абсолютно компетентен какво трябва и не трябва да се носи  Joy Joy Joy
В това отношение много се разминаваме двамата. Той обича всичко да му е предварително готово, педант е до ен-та степен докато аз...  Blush И все пак се успокоявам с факта, че дори и да си забравя червилото никой няма да забележи пък и това, че нощницата ми била намачкана... много важно. То аз сигурно ще съм с пъти по-смачкана от нея  Joy

# 233
  • Мнения: 2 643
Добро утро момичета Simple Smile

Май е време за последната ФМ  newsm78 вие ще правите ли ? А записали ли сте се вече? Мислех си и за 3Д...какви са предимствата от прегледа пред една обстойна ФМ от добър специалист? Освен удоволствието да си го видиш бебчо като на живо? Кой във Варна прави 3Д?
[/color][/b]

# 234
  • София
  • Мнения: 5
От къде се вади въпросната бележка на ЕСГРАОН?Това към общината ли е?И откъде мога да получа ПИК?

# 235
  • Мнения: 0
3Д във Варна съм чувала за майчин дом,а фм при доц.Балев

# 236
  • Мнения: 57
Moonlight сънувах,че си имаш бебче-първото декемврийско момченце и бях много щастлива,че всичко е минало нормално и сте добре.Но изчакай поне и този месец  Hug

# 237
  • София
  • Мнения: 210
За музиката- аз съм фен на класиката в по-тежката музика. Болна съм на тема стар траш - Содом например, една от най-любимите ми групи, блека започва с Венъм (и едва в последните години признах и други групи като принадлежащи към него стила), класиците от Дет и Катийдръл и все в тоя род. Не че не слушам и съвременните ама някак си го няма онзи ентусиазъм в музиката от 80-те години. С възрастта започнах да залитам към по-лек и мелодичен метъл - Соната Арктика, Пегасъс, Хамър фол...
Иначе през годините не съм се ограничавала да слушам и друга музика - имам си във фонотеката всякакви блусари от 40-те до 70-те години, слушам страшно много руски рок, имам си любими пънк забежки, класическата музика (в последните години от клавирни изпълнения се вманиачих на тема опера), няма как да отмина творчеството на Стинг и Фиш... Въобще съм си меломан.
Това е може би единствената област, в която с мъжа ми имаме сериозни разногласия. Той е от типа, които аз наричам "музикален помияр" (да не вземе някой да се разсърди!) и не просто, че може да слуша едновременно Металика, Шопен, Джетро, някакво тупца-тупца и Модърн Толкинг, ами не понася да слуша даже 4 песни поред от една и съща група.
Аз съм точно обратното - трупкам си дискографии и си ги слушам последователно, а попадна ли в някой от периодите си може да вътря една и съща група/композитор поне месец без да ми омръзне.
Извинете ме, че съм толкова подробна и досадна, ама мания, какво да правиш. Embarassed
Ето това ни е лошото на скорпионите, че подхванем ли нещо - потъваме в него и се пристрастяваме. 

# 238
  • Мнения: 14
Хех май всички лека полека ни обхваща шубето. Нормално е, но викам да го прогонваме. Всичко ще е наред и ше си имаме здрави и пухкави бебоци.
Shantal , гледай да не се шашкаш. Просто ще ви е по-финна госпожицата. Всички казват, че тези стандарти, мерки и килограми трудно могат да се постигнат от всички бебета и те по-скоро за ориентир. Стискам палци всичко да е наред. И какви са тия въпроси з аколичка, ще купуваш и количка и всичко за една прекрасна принцеска Hug
malenush, и моят мъж така...иска да му посоча чантата, която да грабне, когато "дойде моментът"...Много филми гледа милия, ама нищо нека се вълнува, това е хубаво. Та заради него ще я стегна от рано чантата с нощниците и чехлите и ще му приготвя една, кято да донесе като се роди бебето, че да спи спокойно.

д-р Хаус и аз го харесвам. Нямам похотливи мисли спрямо него, но ме кефи просто какъв е хахо. Мъжа ми вечер е на работа не може да го гледа, и сега и той е подлудял и е изтеглил висчки сезони, та ще има Хаусмаратон у нас  Mr. Green

Мацки, вие как мислите с какво ще изписвате бебоците като е студено, с одеалце или с космонавтче като чувалче отдолу?

Ох искам и аз вече да пазарувам за нашата принцеса, но чакам да ми сглобят мебелите в спалнята, че сега няма къде да слагам нещата. От време на време се залъгвам с някоя дребна покупка, на която се радвам като малко дете Mr. Green

# 239
  • Мнения: 684
Добро утро мами!
Лелеее какви са тези сънища?
Аз спя абсолутно безпаметно след цял работен ден..е понякога сънувам де ама чак толкова  Joy Joy Joy и обикновено са розови сънища...лелеее как ми се прави  luvbed ама пуст страх...може живот и здраве като вляза в 9 месец тогава:-)
А за коли4ките...наистина си е въпрос на навик и вкус...е и на възможности...разбира се.Аз ако имах бол пари щях да си купя количката на STOCK много е гот но.... Naughtyняма да е в този живот...
Шантал не се притеснявай за бебчето...като си се роди в 9 месец няма значение колк е голямо важното е да е износено...ще навакса с килограмите много бързо...
Я кажете за 3Д то и ФМ в 32 седмица....какво сте прочели....Бабаче намери статията за секциото и ФМ в 32 седмица, моля те....  bouquet
Лек ден ви пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт