Обувки Джианни

  • 80 076
  • 166
  •   1
Отговори
# 90
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Купувала съм си 2 чифта,качеството е под всякаква критика.Единия чифт ги носих само 1 месец и станаха за боклука.Ботичели са мног по-добри.

# 91
  • Мнения: 22 440
Купих си едни обувки от там в миг на умопомрачение.
На толкова висок ток са, че скоро на такъв не съм се качвала. Официални, не са ми особено удобни.
Дадох 100лв за нещо, което едва ли ще обуя повече от 3-4пъти, ако и толкова ги докарам.

# 92
  • Мнения: 739
Да-Паоло Ботичели се правят в хасково, а магазина на Солунска в София за жалост го закриха #Cussing out Аз си купих оттам ботуши намалени на 80 лв. и съм супер доволна! Иначе си пазарувам техни обувки от Бургас-когато ходя до там

Ето сайта на фирмата- http://www.paolobotticelli.com/index.html

оказа се, че не съм се заблудила в спомена си, че съм виждала тези чехли и сандали в сайта на виктория сикретс и много ми бяха харесали, но не се престрашавам да поръчам обувки, които не съм пробвала.
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
и моите любими http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … IL&rfnbr=2823
какво излиза сега? ако си ги бях поръчала от там, то и тук ги има, а са от турция  ooooh!

# 93
  • София
  • Мнения: 3 841
Не съм фен, но магазин на Паоло Ботичели в София има, макар че вече не е на Солунска, а на Граф Игнатиев, но го има.

# 94
Почитателка съм на Джиани!Готини са! елегантни!Имам сандали,които ги носа трети сезон,не са мръднали.

# 95
  • Мнения: 796
Според мен са абсолютни боклуци и то на висока цена. Разбира се, това е мое мнение. Купувала съм  3 чифта от тях. Един за мен и 2 за приятелят ми. Мойте успях да ги понося около 15-20 пъти, след което заприличаха на галоши. Обезформиха се, падна им боята на места, разлепиха им се каишките. Приятелят ми ги носи още по малко. Според мен, работят с некачествени материали. Не ме интересува толкова дали са италиански или турски... но качеството им е под всякаква критика. + това последните 1-2 години изкарват някакви ужасяващи модели..поне за моя вкус. Повече никога няма да направя грешка да купувам от там Close

# 96
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много често минавам край магазина (живея наблизо), досега нищо не ми е хванало окото. Никак, ама никак не ми допадат моделите им.
А още по-малко ми допадат "италианските обувки". То, всички обувки са италиански у нас.  Laughing Купувала съм обувки, рекламирани като "истинските италиански обувки" ("Фанча Даниели" или нещо такова newsm78). Да, качествени са и са красиви, но не са ми удобни.
Затова (да не плюя само Mr. Green) напоследък предпочитам немските обувки. Стига "италиански".  Party

# 97
  • Мнения: 5 647
Преди време си взех едни обувки. Бих казала, че цените са прекалено завишени за качеството.

# 98
  • Мнения: 743
За Джианни не мога да кажа кой знае колко хубави неща. Понякога имат и добри попадения. За Ботичели също съм със смесени чуства - миналото лято си купих сандали /ниски, ежедневни/, разлепиха се на второто носене. Оправих си ги и сега ги нося постоянно, много са ми удобни. Тази година си купих други - пак ежедневни, но обувки /тип пантофки/. От естествена кожа са, отвън и отвътре. Нося си ги и смело мога да кажа, че този път уцелих с покупката. А и бяха от намаление. Но в по-голямата си част Ботичели са си леко некачествени.

# 99
Не, не съм доволна. Взех си от там ботуши, който си бяха скъпички и се нацепиха. А продавачката ме уверяваше колко хубава им била кожата.

Малко извън темата, но да си кажа.
След това си взех от Мартини по "Борисова" магазина от Русе (правят ги в Русе). Не са мръднали.

А това за Nike  не е вярно. Купих си едни летни цвички миналото лято. Никога не са ми миришели краката (що се отнася до обувки, няма значение колко струват ... много държа на качеството)докато не ги обух тия. От каква  гума им беше стелката, но явно си знаят стоката защотото не беше залепена с цел да се пере. Така си ги перях след всяко излизане докато не се сетих да си взема нормални стелки, с който да не ми спарват краката.

За Adidas нищо не мога да кажа ... освен, че съм много доволна. Като бях ученичка всяко лято си вземах за ваканцията по  един чифт.Първо имах проблем със стъпалото  а май подметките им бяха анатомични, но не ми отичаха глезените, както с други обувки. Ако искате ми вярвайте, но тогава като дете по цял ден с маратонките през лятото и вечер никаква миризма.За мен това е най-доброто. Heart Eyes

# 100
  • Варна
  • Мнения: 535


След това си взех от Мартини по "Борисова" магазина от Русе (правят ги в Русе). Не са мръднали.


Мартини са български, изцяло от естествена кожа, ръчна изработка. От 4-5г. нося главно техни обувки и са супер удобни, качествени ....много въм доволна. А и цените са приемливи. Примерно обувка за около 65-70лв.....на фона на Джианни Wink

# 101


След това си взех от Мартини по "Борисова" магазина от Русе (правят ги в Русе). Не са мръднали.


Мартини са български, изцяло от естествена кожа, ръчна изработка. От 4-5г. нося главно техни обувки и са супер удобни, качествени ....много въм доволна. А и цените са приемливи. Примерно обувка за около 65-70лв.....на фона на Джианни Wink
  smile3521 Аз също. Лично на мен моделите много ми допадат. Правят чанти и шапки, който също са хубави.

# 102
  • Мнения: 69
и аз не съм доволна, купих си обувки и на петото слагане останах без ток 

# 103
Момичета НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ да купувате обувки от Джианни.Цените им не отговарят на качеството.Обувките не са италиански,а турски и няма марка джианни.Всички са някакви неизвестни марки(пълни боклуци),но те ги представят за италиански уж.Била съм свидетел как ботуши от 300 лв. ,се късат на 2-рото обуване и да знаете пари не връщат,като и касови бележки не издават,молете се поне да си ви дали гаранция,която поне доказва покупката.Наистина не си заслужава да се дават толковва пари за некачествени обувки,да не говорим ,че чантите са им от изкуствена кожа за по 200-300лв. ooooh!

# 104
  • в белята
  • Мнения: 536
Мдаааааааааааа и аз смятам ,че не си заслужават парите за това качество,което предлагат ,обаче като се замисля в Благоевград магазините за обувки взеха да взимат пример от този на ДЖиани и на Никелс и слагат такива надценки на обувките ,че свят да ти се завие #Crazy #Crazy #Crazy.А какво ще кажете за обувките дето се продават в Алба Луна?Аз си купих два чифта от там сандали и елегантни обувки за есента...........и двата чифта са отвратителни за носене какви мазоли само правят............... #Cussing outОбувки от ,които съм доволна винаги са тези ,които съм си купила от Хъш Пипис и Саламадър.

Общи условия

Активация на акаунт