Какво работим

  • 4 826
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Работя като детегледачка в къщи. Гледам 5 деца, две от които са бебета.

# 16
  • Мнения: 4 244
Aз работя от къщи, за протокола

А, на Хонда ще и извиваме врата, покри се някъде Sad
Това да не ти е първоаприлска шега #Bad Talk
Я да даваш отчет тука на агитката Imp
Май тайно сте работили тия дни за мъжко
И да не се окаже че на Деметра мъжа не е по работа каквато тя си мисли, че тогава пак ще настане една - Континента срещу Острова (че вие тайно някакви планове кроихте Thinking ) ooooh!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 822
Аз гласувах че не работя щото се водя в болничен, но помагам от вкъщи малко. Simple Smile

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
май всички се върzахме...хахахахахаха
страшна е Хонди....... newsm10  #Onfire  #Onfire  #Onfire

# 19
Цитат на: debelanata
...
И да не се окаже че на Деметра мъжа не е по работа каквато тя си мисли, че тогава пак ще настане една - Континента срещу Острова (че вие тайно някакви планове кроихте Thinking ) ooooh!
Шшштттт, мълчи де. Недей налива масло в огъня

# 20
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Цитат на: debelanata
...
И да не се окаже че на Деметра мъжа не е по работа каквато тя си мисли, че тогава пак ще настане една - Континента срещу Острова (че вие тайно някакви планове кроихте Thinking ) ooooh!
Шшштттт, мълчи де. Недей налива масло в огъня

Издадох ли те а!!!! Praynig
Сори, ама днес ми е простено, или.... ooooh!

# 21
  • Мнения: 4 399
Работя, на пълен работен ден и в офис (т.е. не от вкъщи). Всичко това е така zасега, но интересното е докога....

# 22
  • Мнения: 1 793
Хихи, Хондич, това първоаприлска шега ли е Wink ако е  - същата ли я поднесе на мъжо. а пък ако не е - значи ще чакаме мъжкото. ти си оправна - с две  дечковци и куче сега се справяш, значи и с още едно бебе ще си ОК. Wink
хайде, хайде, не се покривай. разгадай мистерията.

# 23
  • Мнения: 1 278
По майчинство


Не се вързах, Хондааааа!   Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  smile3521 (по български тертип клатя умна глава - не, не, не...)

# 24
Цитат на: Demetra
....
Не се вързах, Хондааааа!   Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  smile3521 (по български тертип клатя умна глава - не, не, не...)
Да опъна ли и лентичката за по-достоверно Embarassed  #Milti  #Milti  #Milti  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Да опъна ли и лентичката за по-достоверно Embarassed  #Milti  #Milti  #Milti  Mr. Green

Дай де,  smile3508  newsm10

# 26
  • Мнения: 1 545
Работя в къщи - демек офиса си ни е в къщи, компютърна семейна фирма.
Хондич, казвай бързо да честитим ли, или.....?!?

# 27
  • Мнения: 3 423
Аz ходя на работа, на университет и на курсове по чужд еzик.
Ходене му е майката Grinning

# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз тъка на два стана: по 6 4аса на ден във фирмата и през останалото време съм в къЩи с лудетината  #Silly

# 29
Цитат на: debelanata
Цитат на: Honda
Да опъна ли и лентичката за по-достоверно Embarassed  #Milti  #Milti  #Milti  Mr. Green

Дай де,  smile3508  newsm10

Не ми я приема. Вика, че много материял съм сбрала в подписа, пък от кое да се откажа Embarassed  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт