Една година мина откакто СтАмБоЛиЙсКа тема има!

  • 9 957
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Хубаво е, когато има много задачки. Държи те във форма. Mr. Green

# 16
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Здравейте и от мен!
 Нали знаете за приказката -готвача готви, ама не яде  Wink Та мъжът ми е професионално зает с Панаира, затова и не го посещавам!Не съм ходила от години, по-интересно ми е на изложбата за цветя и козметика есен и пролет.
 По повод на мъжете ( да се посмеете малко) :баща ми преди да се омъжа казваше , че има три изисквания относно бъдещия ми съпруг - да не е македонец, да е рибар и да е ловец!  Joy  От трите изпълних само първото ( ма то никога не е сигурно!)
djily, ако ви е много манджата,прибери половината във фризера в кутия,нищо няма да и стане. Аз готвя в такива количества  Embarassed, не мога да си позволя откъм време да правя манджи 2 пъти на ден.Това ни стига за 1 ден и един обяд (за  децата, че майка им все я няма по това време).   

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 16:13 от bilqna_69

# 17
  • София
  • Мнения: 676
       Да се разпиша и аз новата темичка. Марианка, отново браво  smile3525

 Днес беше 1-вия ден на Алекс в яслата. Сутринта влезна без плач. После поплакал, но рсавнително малко. На обяд, като ме видя се разплака. Бях спокойно, макар, че съм сълзлива натура. Хубавото е, че госпожите дават отчет и без да разпитваш  Peace.

   Ех, момичета, с тез спомени, ме върнахте към безгрижните студенстки години  smile3518. Излизаш, прибираш се и не даваш отчет, защото няма мама и тати. Като се сетя колко време съм тук и почти се догонват с годинките живени в Стамболийски. Ама и сега ми е добре. Имам си 2 съкровища  family.

 djily, относно родата има една приказка: "С майка и баща до море, а със жена/мъж и деца през море"  Peace.

# 18
  • София
  • Мнения: 676
Станка, като те зърнах се сетих, Защо трябва да спираш дечицата от градината, като се прави само външна изолация  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 065
Здравейте.Днес ми е нещо мързеливо и се подмотвам цял ден из къщи.Времето навън е прекрасно,но на мен не ми се излиза,а даже съм си пуснала и щорите ,че слънцето ми блести на монитора.
За мой най-голям срам Embarassedвече не знам колко пъти ходих до кухнята за  нещо за похапване.
Gepard,хич да не ти пука,нито за годините ,нито от подмятанията,че ти е време за булка.Всеки си решава кога, с кого и как.
Марианка,и аз избягвам да употребявам ,,никога'',но в случая мисля ,че трябва да стане чудо за да се върна.След  двегодишен живот с родителите на мъжа ми ,или трябваше да се изнесем от ,,техния ''дом ,или трябваше да се разведем.Избягвам да коментирам лични неща,че може и роднини да се окажем с някого-те македонците в Стамболийски така са оплетени,че все някой на някой е рода.
Билянка,кога са  изложенията в Пловдив за  козметика и цветя?Аз ходя в НДК на подобни , скоро  през есента-и козметиката и цветята заемат по няколко етажа.Интересно е  и съм си купувала доста неща от там.В Пловдив на каква площ са разположени нещата,козметиката само българска ли е или има и чужда?
Маниачка съм на тема козметика ,диети и фитнес ,но най-съм добра в първото.За диетите и фитнеса повече знам на теория ,отколкото да правя нещо съществено,но никога не е късно Laughing
Билянка,и аз го правя това  с ,,манджа за черни дни"-или слагам във фризера ,или още докато яденето ври отсипвам в буркани на винт,затварям,обръщам и прибирам в хладилника .Пробвала съм -става за ядене дори и след  десетина дни.Не си мисли,че готвя всеки ден.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 18:21 от djily

# 20
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
djily, не знам кога ще е есенната изложба, най-добре надникни в сайта на Панаира. Обикновено слагат цветята в една палата отдясно,  не е голяма. Виждала съм снимки от бургаската Флора- тя е много по -богата. Козметиката е вносна, а напролет имаше и българска.Аз ходих заради Талодерма,ползвам много техни неща.
 Дори, надявам се Алекс да се е чувствал добре в яслата.Не искам да съм лош пророк, но вторият ден е много по-труден, дечко вече знае за какво става въпрос и е възможно да си поплаче повече. Стискам палци да не е така, кураж на теб ( обикновено майките реват повече от децата, и аз си поревах на времето  Embarassed) и търпение.
 Гепард, кажи нещо, не се измъквай само с четене  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 26
Аз по теми който не съм компетентен си мълча.  Laughing bowuu

# 22
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Трупаш опит,а  Wink

# 23
  • Мнения: 26
Може и така да се каже. Винаги съм предпочитал да се уча от грешките на другите, а не от мойте собствени. Това е общо казано. Иначе ако започна да се изказвам неподготвен може да покажа колко съм прост. А така няма как да се разбере като си мълча. Simple Smile)))))

# 24
  • Мнения: 23
Dori  ще правят цялостна изолация-вътре и вънка и ще сменят и дограмата и затова няма как да ги оставя.Ще я затварят цялата градина и няма как.Между другото да ви се похваля днес цял ден задачки и  деня мина доста бързо.Че сега като са децата на градина и по цял ден няма какво да се прави newsm12.Чак да не повярва човек каква е тишина smile3503

# 25
  • София
  • Мнения: 676
Билянка, благодаря за разбирането Hug. Права си за втория ден и утре ще се отчета как е минал. Забелязах, че когато съм спокойна и детенцето е. Трябва да му се говорят хубави неща за там  Peace.
Станка, ясно за изолацията и по-малко бели в къщи  Wink.

# 26
  • Мнения: 4 451
И какво сега? Никой ли няма да ми прави компания за сутрешното кафе? Crossing Arms

# 27
  • София
  • Мнения: 676
И какво сега? Никой ли няма да ми прави компания за сутрешното кафе? Crossing Arms



  Аз съм насреща  Hug. Страхотно кафенце  Peace. Нали съм самичка още малко. На обяд отивам за ученика  Laughing.

# 28
  • под тепетата
  • Мнения: 9 311
Марианка, по това време вече завтарям кафето!  Wink
 Айде днес черпя печени дюли!  eat и хуквам за работа ( да мета главната)!

# 29
  • Мнения: 891
Здравейте  Grinning

mari_anka поздравления за хубавата темичка.
Справила си се страхотно  Peace

Dori на обяд ли взимаш Алексчо ?

Общи условия

Активация на акаунт