Една година мина откакто СтАмБоЛиЙсКа тема има!

  • 9 976
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • под тепетата
  • Мнения: 9 477
А аз така и не се научих да ги играя македонските   261uu
 Сама ли ще си пия кафето днес?
 Аз довечера съм на имен ден. Честито на тези, които имат в домовете си именници - да са им живи и здрави! 

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 09:58 от bilqna_69

# 256
  • Мнения: 26
Каква стана сега. Без чалга. Само македонско. Хаххаххха

# 257
  • Мнения: 1 065
Идвам за малко при вас.
Не съм чела от доста време какво става по Стамболийски,но дано скоро имам време да наваксам пропуснатото Embarassed
Честит имен ден на всички именници,приятно изкарване на всички ,които ще ходят на гости по
този повод.
Моят син днес има имен  ден, затова една скромна виртуална почерпка от мен newsm38 beer  food010  food010

# 258
  • София
  • Мнения: 676
   Честит Имен Ден на Дими (дано не бъркам), на синчето на djily и всички празнуващи!

  Бъдете здрави, обичани и уважаващи и със сплотени семейства!
   


  Тези дни бях на работа, докато Алексчо се гледаха с таткото и не съм ви чела. Вече прогонваме бацилките. Иначе доста се посмях с постовете ви  Joy.

 За дискотечките - вече гледам да имам и столче за посядане...старост, не радост  Mr. Green. Последно бяхме преди 1 г. Добре, че тук има и за по-големички  Wink.

  Весел купон на именниците и гостуващите  Party.
Днес ще идваме към Стамболийски, но няма да можем да се видя с вас, че още не сме съвсем здравички.

# 259
  • Мнения: 4 451
Билянка, и аз така и не се научих да ги играя тези македонски танци. Ми не ми се отдава. Голям позор съм за моя мъж. Mr. Green Човекът в ансамбъл е танцувал няколко години...
Djily, страхотно е, че ни навести. Grinning Ама прави го по-честичко де. Да ти е жив и здрав сина. Много да те радва и все хубави неща около него.
Dori днес цял ден се чудих къде се губиш напоследък. А то какво било. Чудесно е, че Алекс вече оздравява. Grinning Пък може и да се засечем из някой парк.
Gepard, я си признай, нямаш ли и ти македонска нишка? Mr. Green

# 260
  • Мнения: 4 451
Напихте ли се, бре, че няма жива душа тук? Thinking

# 261
  • Мнения: 26
vesela74 не се скатавай, а се представи.  hahaha

Избяга. Сега Ели е тука.

# 262
  • Мнения: 2 484
 Hug
 Тук съм да,ти като един портиер седиш и отчиташ кой влиза и излиза хихихи Laughing
Поне такса нещо не взимаш ли?
Айде аз давам по едно кафе !

# 263
  • Мнения: 26
Такса не. Ама виж на кафето няма на откажа.
Баси - аз и портиер. Crossing Arms Thinking Naughty

# 264
  • Мнения: 2 484
Ми какво с такъв портиер ще се напълни тук, никой няма да излиза само ще влизат, влизат! Laughing

# 265
  • Мнения: 4 451
Хоп, и аз влизам. Ама няма ни портиер, ни кой да ми сипе кафе, ни жива душа, с която да побъбря! Crossing Arms
Gepard, стряскаш ни гостите, как да се представят, като ги улавяш още във въздуха. Mr. Green

# 266
  • Мнения: 4 451
Изпих кафето, хапнах топла баничка сготвена от мама  Mr. Green, ха сеха добро утро!

# 267
  • под тепетата
  • Мнения: 9 477
Добро утро!
 И аз си изпих кафето, чакайки да втаса тутманика. Не закусвам, а закускообядвам направо  Embarassed
 Наспах се с един час повече, намъдрих се и като се докарам в приличен вид къмто икиндия ще отиваме да гласуваме с мъж ми под ръчичка!
 Хубав ден на всички!
 Забравих да се похваля, че вчера се опитаха да ме преметнат по телефона .Нали ги знаете ония притеснените, дето все са катастрофирали. За тяхна изненада човекът ,за когото се представиха нямаше кола  hahaha.Яд ме е, че не го размотавах, че да се посмея после повече  Twisted Evil

# 268
  • Мнения: 4 451
Ние вече  гласувахме семейно, барабар с децата. Mr. Green Веселуша се уплаши от изборната секция и така се разпищя... ooooh! И на Мимка нещо не и допадна и излезе на вън. Та в крайна сметка се наложи да влизаме един по един. После посетихме кафенето, там децата окончателно ни подлудиха Crazy. Абе, да тръгнеш с деца на баня, че да ти изядат сапуна.
Билянка, ха честито ти опит за премятане. Ама и ти лъжеш ли се? Mr. Green Не разбраха ли тези хора, че вече лъжите им добиха страхотна популярност? На домашния телефон ли те търсиха?

# 269
  • Мнения: 23
Добър Ден и от мен.Май днес всички сме на тестени неща-ние сме на пица.Снощи месих тестото че в магазина беше свършило и стана една супер пица :roll.Досущ като онези в пицариите Laughing.На мене сигорно ще ми се размине гласуването че сме сами с децата и времето е доста лошо за да ги карам и тях навънка.Но до довечера има време може и слънце да пекне. WinkПриятен ден от мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт