Кои са дрехите без, коите не можете?

  • 3 375
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 292
Не мога без дънки!  Flutter И без обувки с висок ток - ниски не нося изобщо  Laughing

# 46
  • Мнения: 17 546
Аз пък имам няколко дрешки, които толкова си обичам и се чувствам толкова добре в тях, че не искам да се разделим. Като втора кожа са ми! Особено една блузка с мече, ако щете вярвайте я имам от 10 години! Размазана е от пране, защото е тъничка и съхне за 5 минути. Обаче от какво са я направили направо не е истина! Нито избеляла, нито излиняла, нито с нищо променена. Не си я давам за нищо на света Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 1 481
Не мога без дънки и кецки.

# 48
  • Мнения: 4 451
А аз не мога без дълга до кокалчетата пола Crazy, без бижута и без обувки с висок ток.
Ако сега обновявам гардероба си, бих си купила дълга, впита по тялото рокля. Laughing

# 49
  • Мнения: 1 174
Дънки и плетена жилетка с качулка. Simple Smile
До миналата година си мислех, че не мога без дънки, но когато забременях и ми отесняха доста дрехи, се оказа, че и без любимите успявам да се справя. Laughing
Друго, другооо...не се сещам.
Виж, без обувките и любимите си чанти не мога!:)

# 50
  • Варна
  • Мнения: 3 415
sugarcandy  bouquet, не се бях сещала...ама  материята е доста захабена...както и да е....ще и се радвам в гардероба  Peace

# 51
  • Miami
  • Мнения: 412
Без анцуг и маратонки не мога. За това пръскам най-много пари, но просто в спортен екип се чувствам най-удобно.

 newsm10 аз също не мога без тези неща

# 52
# 53
  • Мнения: 104
Не мога без дънки!  Flutter И без обувки с висок ток - ниски не нося изобщо  Laughing

Както и аз  Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 1 416
Нямам любими тоалети. Ако без нещо не мога, то е без кафеви дрехи.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз залагам на дънките.Не мога без тях....

# 56
  • София
  • Мнения: 4 272
Без дънки не мога. И без удобни обувки.

# 57
  • Мнения: 4 300
Без сутиен и без бикини не мога. Нямам ли сутиен все едно съм най голямата мърла, така се чувствам. Свалям го само когато спя.
Иначе не мога без хубав панталон, ризи, колан, остри обувки, памучен пуловер. Не мога и без долнище на анцунг- иначе просто не се чувствам у дома.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 176
Дънки и  блузки по тялото.

# 59
  • Мнения: 4 406
без сутиени и панталони не мога

Общи условия

Активация на акаунт