Множествена склероза

  • 160 463
  • 645
  •   1
Отговори
# 255
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ще се моля, дано да е погрешна диагноза и аз си мислех, че проблемите ти с очите не може да са толкова показателни за тази диагноза  Praynig

# 256
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Момичета, помолете се с мен Praynig Има възможност да ми правят нов ЯМР- нещо не се връзват нещата с тази диагноза.
Благодаря ви, че все така сте с мен  bouquet

Моля се най-искрено!.... И аз съм Водолей много сме, силни сме  Wink.

# 257
  • Мнения: 10 250
Рени, миличка, с теб съм и аз, имам добро усещане за теб Hug
Бъди позитивна!!!

# 258
  • София
  • Мнения: 1 948
Рени,с теб сме!

# 259
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Моля се за теб, с всички останали!!!

Дано, дано, дано!  Praynig  Praynig  Praynig

# 260
  • Мнения: 822
С теб съм Рени! Ще се  моля за теб  Praynig
 bouquet   bouquet   bouquet

# 261
  • Мнения: 333
... Има възможност да ми правят нов ЯМР...

Да знаеш, че в Правителствена апаратът е много добър, както и лекарите, които снимат и четат.
За филмите... - доплаща се според броя, но те съветвам да не се ограничаваш за това. Колкото повече снимки, толкова повече специалисти ще могат после да четат, стига да са направени добре и където трябва.


Ако искаш имена и координати, мога да потърся.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 12:57 от Холограма

# 262
# 263
# 264
  • Мнения: 836
Рени, дано се окаже, че всичко е било фалшива тревога!
На мен също не ми се вярва, че ще се потвърди диагнозата МС при теб.
Човек, като тръгне по доктори може да го изкарат, че е пред умиране... затова изчакай всички изследвания да минат...

Аз навремето направих една грешка  - когато се разболях по-сериозно, не се допитах до повече специалисти, доверих се само на един, а той не беше прав за мен. От това последваха много други грешки...
Въобще, има много добри лекари в България, но има и други, ти си имай едно наум и винаги проверявай, ако имаш тази възможност.


 Hug

# 265
# 266
  • Мнения: 3 673
Рени.... дай Боже  тази диагноза да е фалшива тревога!!! newsm17 newsm17 newsm17   С тебе сме миличка! Дръж се...  bouquet

# 267
  • Мнения: 3 673
Рени...току що гледах trailer на новия филм който ще излезе на екраните. Филм е по едноименната книга на Луис Хей " Излекувай живота си" ..."You Can Heal Your Life." Превода е всъщност е "Ти може да излекуваш живота си"..но не това е същественото.

Това което исках да ти кажа че чух нещо което тя каза.Нещо което много ме впечатли...и искам да го споделя с теб! Тя каза това..."Използването на положителни утвърждения всеки ден  е като посяване на семенца.Когато сме посяли семенцата...цветето не се вижда,но то си  расте и един ден ще се покаже отгоре над почвата.Когато посяваме семенцата ние знаем че един ден ще порасне цветенце. " Heart Eyes
Така е и с нашето съзнание...нашите мисли са "семенцата" които посяваме...и расте това което сме посяли. Рени...нали ме разбираш какво искам да ти кажа . Това е толкова истинско...Толкова хубаво го е казала Луиз Хей! Heart Eyes Ако не знаеш , тя е имала поставена  диагноза рак...от който  сега няма и следа  Wink
Нямам търпение да изгледам филма и... Hug

# 268
  • София
  • Мнения: 13 749
Момичета, помолете се с мен Praynig Има възможност да ми правят нов ЯМР- нещо не се връзват нещата с тази диагноза.
Благодаря ви, че все така сте с мен  bouquet

Ох, дано, дано!!!
Още един Водолей е с теб!  Hug

# 269
  • Мнения: 5 370
Момичета, помолете се с мен Praynig Има възможност да ми правят нов ЯМР- нещо не се връзват нещата с тази диагноза.
Благодаря ви, че все така сте с мен  bouquet
Запълнила си си кутията за ЛС, затова ти пиша тук-ако имаш желание да поговориш и реално с някого, хвърли ми един номер на ЛС.(ГСм, Стационар.....каквото желаеш)  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт