Колко порции секс на седмица?

  • 5 510
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Ами зависи според ситуацията и настроението  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 334
поне 3 пъти седмично. Peace

# 17
  • Мнения: 533
Сексиме се всеки ден , даже в неделя три пъти .Моят е ненаситен  luvbed аз също. kiss

# 18
  • Мнения: 750
М,аз си мислех кой знае какво ще кажеш...пък ти съвет...аз за съвет не съм молила,най малкото пък теб newsm47.


Хем не те оправя мъжа ти....хем вибратор не щеш....
Ми ходи си незадоволена тогава! newsm65
никак не се у4удвам,4е твоя те е.. само два пъти в седмицата hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз да застана зад веднъж седмично - през уикенда (ако не се намерят разни нахалници да ни скапят плановете...). Не става дума обаче, че това стига...
И 2/3 от приятелките ми са на 1-2 пъти седмично.
Друг е въпросът за отпускарското време- когато мъжете ни не работят, почиват си, нямат грижи... Где ги тези времена през есента...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 956
Да подкрепя и алтернативните методи за секс. Когато на човек не му стига и това го гложди и му се отразява зле - има си най-различни начини да се справи със задачата сам. Не е здравословно и най-вече не е полезно за нервната система.

# 21
  • Мнения: 207
Всеки ден по няколко пъти когато си е в къщи! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 427
М,аз си мислех кой знае какво ще кажеш...пък ти съвет...аз за съвет не съм молила,най малкото пък теб newsm47.


Хем не те оправя мъжа ти....хем вибратор не щеш....
Ми ходи си незадоволена тогава! newsm65
никак не се у4удвам,4е твоя те е.. само два пъти в седмицата hahaha

Е,аз се надявах да ми услужиш с коня , но явно много ти свиди.Добре де ,дръж си го Confused!
Плюс това аз съм си в ред,няма нужда да ме оправят или поправят Naughty.
Безкрайно си ми антипатична,ох... ooooh!

Абе ,p_koparanova ,вържи му едно червено конче против уруки!Много хора ще ти завидим Laughing

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
според мераците,почти всекидневно  Laughing

# 24
  • Мнения: 750
М,аз си мислех кой знае какво ще кажеш...пък ти съвет...аз за съвет не съм молила,най малкото пък теб newsm47.


Хем не те оправя мъжа ти....хем вибратор не щеш....
Ми ходи си незадоволена тогава! newsm65
никак не се у4удвам,4е твоя те е.. само два пъти в седмицата hahaha

Е,аз се надявах да ми услужиш с коня , но явно много ти свиди.Добре де ,дръж си го Confused!
Плюс това аз съм си в ред,няма нужда да ме оправят или поправят Naughty.
Безкрайно си ми антипатична,ох... ooooh!

Абе ,p_koparanova ,вържи му едно червено конче против уруки!Много хора ще ти завидим Laughing
Радвам се,4е си откровенна! Mr. Green
Щях да се у4удя ако беше написала,4е ме харесваш! Thinking
И все пак грозните не оби4ат красивите,бедните не харесват богатите...нормални 4овешки 4увства! Whistling
А ти...ти си ми безразли4на!
Да подкрепя и алтернативните методи за секс. Когато на човек не му стига и това го гложди и му се отразява зле - има си най-различни начини да се справи със задачата сам. Не е здравословно и най-вече не е полезно за нервната система.
Виж...и други ти казват,4е не е полезно за нервната система...ма ти не верваш! Crazy
И не си изливай нерви4ките върху мен когато ти давам приятелски съвет...ами върви поспортувай малко(щом мъж ти не те огрява)! Whistling

# 25
  • Мнения: 2 427
Не си изливам никакви нервички върху теб Naughty.Просто реших да бъда откровена и да ти кажа какво мисля за теб.Твоята вулгарност ми дойде в повече.Не обичам вулгарните жени,това е всичко.Аз лично смятам да прекратя репликите си към теб,не че не мога да продължа до безкрайност,но всяко нещо си има лимит.В крайна сметка не влизам да си говоря с пубери ,а със зрели жени.Така че край на нелепата дискусия. Peace

# 26
  • Мнения: 750
Нелипа е темета ти! Mr. Green
И не бъркай откровенното с вулгарното! Wink

# 27
  • Мнения: 750
Ти не разбираш когато някой те харесва(поне такава тема пусна)...а какво се 4удя,4е мен не разбираш! ooooh!
Препоръ4вам ти да се обърнеш към психотерапевт! Sunglasses

# 28
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
От 1-2 пъти седмично до 1-2 пъти месечно. Честно казано не съм недоволна.Не ми липсва сексът.Мисля че съм си взела нужната порция преди да се омъжа GrinningТака, че сега не изпитвам някяквя огромно нужда да се лашкаме постоянно

# 29
  • Мнения: 148
а бе що се джънкате така?Не е нужно да обиждате и да давате спецификации кой от какво има нужда!!!
При мен лично е на периоди:през седмицата сме толкова скапани че...Но пък преэ другото време си наваксваме Laughingраэбирай почивки ваканции,weekend--и   :И ПАК НЕ МИ СТИГА Mr. Green Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт