Е как да докарам вкус, като Ганчев???

  • 1 251
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Таке е  Sign Exclamation Аз съм на същото мнение за Хип.И моето дете не ги иска,за това намерих компромисен вариант+2,3лъжици Ам-ам вътре(ако ги нямаше,естественно щях да добавям Ганчев за да ги яде),но от картоф,морков и целина,те са най-свестни!
 Ако става въпрос за натурално пюре,мисля че това са само Семпер-без добавки!като се отвори бурканчето и мирише на зеленчука,който го пише на етикета.Но цената наистина е доста висока......

# 16
  • Мнения: 1 464
Пак вечния спор за Ганчев ,Ам-АМ И Хип Wink
Стигам до извода че всяка фирма си ги прави по собствен начин пюретата/тайна рецепта/ Wink и с каквото е захранено детето,това яде.Моето прасенце яде и домашни и на Хип/в тях никога нищо не съм намирала,за разлика от другите/и на Нестле и на Семплер и Гербер.Но зеленчуковите на Ганчев и АМ-АМ не ще и да лизне  Sick може би защото и ги предложих по-късно ,а тя вече беше свикнала с другите.Ако я бях хранила само с ганчевски и не познава друг вкус ще се мръщи като и предложа друго естествено.

Pandora,звънни в завода на Ганчев и ги помоли за рецепти Wink
Тва май е първоаприлска шега

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: petiu6ka
Пак вечния спор за Ганчев ,Ам-АМ И Хип Wink

Май не спорим Wink Няма и защо-никоя от нас не произважда Ганчев,Ам-ам или Хип,нито ни плащат за реклама!!!Има много избор на пазара от различни фирми,ако липсваше и думичка нямаше да си кажем Wink
  petiu6ka,на вас пожелавам бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт