Пилешко с Болярски сос

  • 7 869
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Мерси , ще пробвам и с болярски сос !!! Аз правя пилешки късчета със соса на Ънкъл Бенс , понякога слагам картофи , понякога боб от консерва ,, става вкусно !!!!

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Няма вид ли?  Hug Направо огладнях зверски от снимките.
Peace

# 17
  • Мнения: 22 867
Tasha, направих го, много е вкусно! Намерих си и червен боб, само се чудех дали не е пропусната мазнина в рецептата и накрая му ръснах малко олио отгоре. И понеже не намерих филе или пържолки, в магазина имаше само бутчета, а не ми се обикаляше, го направих с тях. С късчета месо може и да е по-добре, но ще го направя по-нататък и така.  bouquet  bouquet  bouquet за споделената рецепта!
В действителност видът си му е по-добър, но снимах с телефон на лампа и такива снимки се получиха! Grinning

# 18
  • Мнения: 3 622
labrex страхотно изглежда  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 526
А какво представлява този сос и може ли да се замени с нещо друго.
Аз няма откъде да си го набавя.

# 20
  • Мнения: 22 867
А какво представлява този сос и може ли да се замени с нещо друго.
Аз няма откъде да си го набавя.


Това е сосчето, на Дерони е и го има по магазините, Tasha  го е снимала в поста си. По-горе някъде предлагаше да се замени с гъбен сос или пикантен.


# 21
  • Мнения: 1 526
Аз го видях и в началото, ама не съм в Б-я и затова попитах горе долу да кажете какъв му е вкусът, може би ще му намеря тук друг заместител.

# 22
  • варна
  • Мнения: 263
Доматен сос със гъби и пипер,подправки.Можеш да сгъстиш доматен сос,да сложиш гъби,малко чесън на прах,ще стане пободен,е не същия,но много вкусен.

# 23
  • София
  • Мнения: 35 950
Ще пробвам, мерси - добре изглежда  bouquet

# 24
  • Мнения: 63
Tasha,днес го приготвих и близките ми остана много приятно изненадани.Очарована съм страшно вкусно!!!!скоро смятам и на гости да го предложа Simple Smile Grinning

# 25
  • Мнения: 3 622
PolitYy радвам се че ви е харесало  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 526
Доматен сос със гъби и пипер,подправки.Можеш да сгъстиш доматен сос,да сложиш гъби,малко чесън на прах,ще стане пободен,е не същия,но много вкусен.
Мерси, сега ще мога и аз да я опитам рецептата.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 567
Благодаря за рецептата!
Стана страхотно, определено ще повторя!  bouquet

# 28
  • Мнения: 455
И аз го пробвах. Стана много бързо и много вкусно. Добавих червена и зелена чушка нарязани на дребно. Мисля, че това ще стане една от любимите ми мързеливи рецепти. Приготовлението отнема не повече от 5 минути !!!

# 29
  • Мнения: 674
 Бързо и лесно! И предполагам много вкусно! Скоро ще го опитаме вкъщи! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт