Когато се чудиш как да се облечеш,или дали така си добре

  • 3 634
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Ето това е въпросният "тоалет" http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4147331
Панталонът е черен, а блузката е на тънки кафяви и златисти нишки. Да не би блузата да върви с кафяв или бежов панталон newsm78 Според мен черният панталон си отива с всичко...Какво значи "незабележима"...Ами не съм звезда, не съм забележима.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 164
Линкът не се отваря.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
А сега?

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Леа, моят съвет е да сложиш някакъв ефектен дълъг черен гердан и тоалета просто ще светне. Другият вариант е наистина да обуеш бежов, кафяв или златист панталон, пък ако обувките ти са черни, пак с ефектен черен гердан.  Wink

П.П. Хрумва ми и още нещо, но е малко по-дръзко и не знам дали би ти се харесало. Да сложиш оранжев панталон и същия цвят дълъг фин шал. Би било убиец според мен.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз не мога да го отворя.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мацки, когато ви се отваря началната страница на снимка.бг, както в случая, за да видите снимката е необходимо просто да се логнете с вашето потребителско име и парола и тогава да отворите линка!!!  Wink Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Сега трябва да стане

Къдрокоса, много си права! Peace Точно аксесоари /ефектни/ ми липсват. Някакъв акцент. Благодаря!

# 22
  • Мнения: 6 619
lea черен гердан и черна гривна и си готова. Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Аз ако трябва да се допитам до вас, това означава да си наумя нещо за обличане, да си направя снимка, да я сложа в темата, да чакам мнения... ще мине повече от ден. Нямам толкова време.  Laughing

# 24
  • Мнения: 401
Сега трябва да стане

Къдрокоса, много си права! Peace Точно аксесоари /ефектни/ ми липсват. Някакъв акцент. Благодаря!

според мен и така е мн добре и мн елегантно Simple Smileно наистина с 4ерен гердан (от онези дългите с дървените топчета) ще е мн готино Simple Smile а може да пробваш бежав (или охра ) панталон и златист шал Simple Smile

# 25
  • Мнения: 401
Аз ако трябва да се допитам до вас, това означава да си наумя нещо за обличане, да си направя снимка, да я сложа в темата, да чакам мнения... ще мине повече от ден. Нямам толкова време.  Laughing

е да,сутринта преди работа да седнеш да чакаш да ти пише някои дали е добре така  Laughing
но ако става въпрос за попринцип  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Киса, можеш само да опишеш тоалета. Не е нужно да се снимаш веднага. Аз тази снимка я имах. Да не мислиш, че от работа съм тичала до вкъщи да се снимам Wink
Илиана, явно това е разковничето. Аксесоарите са много важно нещо!
Шугъркенди, мерси и за твоето мнение! Трябва преди да отида на някакво празненство, да се допитвам до вас! Страхотни сте всички! Peace

# 27
  • Мнения: 1 234
lea и аз мисля,че ефектни аксесоари-гердан,гривна- ще направят тоалета уникален Peace

# 28
  • Мнения: 5 362
Запис и от мен Grinning
Някой ден ще се включа с питанка Wink

lea,много си си добре така Peace Добави само някакъв аксесоар.

# 29
  • Мнения: 2 132
lea Ами и аз мисля че липсват аксесоари. Я пробвай с един черен колан на талията и един черен гердан Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт