Първокласници /10/

  • 21 306
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Стачката продължава.

# 61
  • Мнения: 1 225
Явно никой няма да учи утре след новините - излагация голяма беше  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 406
Явно никой няма да учи утре след новините - излагация голяма беше  Rolling Eyes
   Пропуснах ги.После ще им хвърля едно око #2gunfire

# 63
Ех...не успях да ги гледам. Как е положението, кажете?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226654.msg5169475;topicseen#msg5169475
Сама виж....голямо излагане е било.... #Crazy

# 65
  • Мнения: 406
Току що ги гледах  Sickнямам думи.Време е да се направи масово почистване #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 66
  • Мнения: 100
И аз гледах репортажа в късните новини.Просто... нямам думи. #Crazy

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Браво на господата! Толкова сериозно и загрижено отношение не съм виждала.  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 18
Не бях гледала репортажа и не знаех за него, но в сутрешните новини по btv го показаха и се надявам, и във вечерните да го покажат за да видят повече хора в каква държава живеем.

Това е подигравка с нас родителите и учителите.

Търпението на хората има граници. #Cussing out

И както гледам от този форум се интересуват и политици, кандидат кметове (Займов) дано четът тяхните PR и си водят бележки. #Cussing out

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Гласувайте в подкрепа на учителите!
http://www.bgpetition.com/teachers/index.html   Peace

# 70
# 71
  • Мнения: 494
Честно казано,точно в темата за първокласниците не му е мястото да се обсъждат учителските стачни действия...Колкото и да съм съгласна,че трябва да им се увеличат заплатите,много ми е кофти да гледам как моят син-първокласник,загубва тържественото си и уважително отношение към училището,защото да започнеш с такъв ентусиазъм ,а да не знаеш какво си започнал всъщност и дали ще го завършиш...Да не говорим какви усилия положих да му представя училището само в положителна светлина,а също и учителите-нали трябва да ги обича и уважава...
Миии,честно...много ми е трудно вече да му обяснявам положителните страни от това ,че не ходи сега на училище,а той,все по-често ми цитира приятелчетата си,които адски се кефят,че не ходят на училище...засега само го споменава и пита,но ако това продължи твърде дълго...незнам newsm78...

# 72
Ами ... това е реалния живот и всички ние сме част от играта. Дъщеря ми също е първокласничка и започна с голям ентусиазъм, но....
Аз и обясних съвсем спокойно как стоят нещата /незнам дали го разбра/ и ....толкова. По-добре така, отколкото  да гледат цяла година намръщените и недоволни лица на учителите. Един път завинаги трябва да се реши въпроса /в тяхна полза/, с цената на тази малка жертва от страна на нас и нашите деца.
 newsm11

# 73
  • Мнения: 18
Гледам дъщеря си, и на гости и е едно дете което също не ходи на училище. Попитах ги:
 - Какво мислите за стачката?
Дъщеря ми отговори:
 - Учителите ще затъпеят с тази стачка, защото пият много кафета през деня, а кафето е вредно.
А, приятелчето и:
 - Не е правилно да има стачка. Така ние няма да научим много. Другите ще знаят повече от нас.
  Това е детското мнение. Някои неща са чули и от нас.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Прилагам мнението на сина ми /4г./:" Мамо, защо не дадат парички на нашата госпожа, че да ходи на работа и аз да ходя на градинка, че много ми е домъчняло..." Wink
Успех на стачкуващите учители!  Peace  А това пък е от мен...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт