Плодове и чай с мед - 17 част

  • 14 411
  • 357
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 278
 

  Здравейте Милички!

 Ставам тъкмо и на кантара ...добре е работата имам 1 килограм за 2 дни ,но се надявам днес на Луничката да ме изцеди малко Simple Smile
Понеже нямаше как да запишем(с мирандИТУ) мойте мерки ,че имаше надолу нагоре много резки промени и тя записа постижението ми преди да се освиня Crazy Mr. Green сега съм вече 64.500 което ще рече ,че може да следя от тук на там ЗОРКО табличката:)
 За снимките моите де Winkне че съм станала фиданка ,но поне мога да се натикам вече в бяло Winkче преди бях от глава до пети в черно дори хората са ме питали(тук не е нормално да се носи черно Sad )защо съм постояно в черно...ми що щото съм ГУЦИ е за тва  Mr. Green

 За другото опитах да разгледам какви кантари електронни има в БГ това което виждам в нета е меко казано КИТАЙ и поне тук са по 10 $ такива незнам в БГ как са ,но хубавите тук са към 200$.Аз лично имам два(дигитален със следене на подкожната мазнина и количеството вода.освен това има и калориина схема ...и друг дето е едно бело такова мъниче за 4$ нищо освен паунди не показва,но те са по 450 грама и има деления на паунд и на половин паунд така ,че дето вика Мирандичка не мога да видя дали е 81,82, или 83 е тук и на обикновеният не може да се сгреши защото показва до 200 грама долу горе на чертичка Winkа и са направени за баби и дедовци с едни огромни цифри  Joy) но не ми дават никаква разлика
 
Дълго разказах за кантарите Wink

 Наливайте се днес с много вода и опирайте да избутате на чай да видим утре резултата Wink

 Хайде до по късна пок ще пишем  Hug  bouquet

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 958
И аз съм тук и ви дзаквам от време на време  Simple Smile
Разсърдих се на моя кантар, който е като настоящия на Миранди. Отврат, с една дума. То пък и какво ли ми е виновен кантарът, като нещата не вървят, ама  Thinking Та така - захранвам се. Прекратих си режима на 8-я ден. Сега ми предстоят изследвания и много работа. Ще ви навестявам понякога, в малкото свободно време. След почивка от режима, отново ще се върна. Но това в бъдеще.
Успех на всички! Стискам ви палци да успеете  Hug

# 17
  • Мнения: 6 958
Кеми успех мила в предстоящите ти изследвания и ще поддържаме връзка на Кюто да кажеш как върви. С теб съм  Hug

Гери какви са тия шашави кантари при теб незнам... А на снимката с дънките и паницата  hahaha си унукално сладка  Hug Оххх моето д'це (мутант) няма стапяне, направо незнам по какъв начин да се оттърва от него...  #2gunfire Гери, ти когато бе 80 кг. за колко време стигна до 60 можеш ли да ми обадиш тука, да видим как е било при теб... (Моите изчисления винаги са криви, но пусто му любопитство)  Embarassed

# 18
  • Мнения: 345
СЛАДКИТЕЕЕЕЕЕ!!!! ЕТО МЕ И МЕН!!!! ЦОП!!!!!!
ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА!!!! СТРАХОТНА Е !!!!! Миранди ,браво !!!! Супер темичка си ни избарала и ще си висим тук с кеф!!!
Аз сладките днес съм на 2 ябълки и чепка грозде,1 чай и сега ще пия бульонче.Не знам кво ми става ,трябва да почвам да се захранвам ,а се охлянквам.От страх ли е от кво е, не започвам.Днес се води 31 ден.Вече не ги и броя де.
Геринкооо  Hug Hug Hug   love001 , много даде тоя път.Много си хубава и бялото ти отива много!!! Ще изтрепеш рибата на годишнината! Heart Eyes А ква съм козла ще ме видите скоро,само да се наканя да се снимам.
Албинка , браво сладка.2 седмици направи-гордея се с теб ! Hug Само така. smile3501
Петя,множко са тия банани ,но по добре на тях отколкото некви прегрешения.Постепенно ще спреш да усещаш глад.Стискам ти палци и честито зъбче на фъстъчката.  bouquet
Алекса,пълен напред и няма да слушаш никой кво ти плямпа.А гинеколозите все много знаят и те! Hug
Влюбена в живота, много ми липсвашеее.Радвам се ,че си пак с нас. Hug
Кеми ,успехи ! Ти си си плодоранка,където и да отидеш.Не ни забравяй. Hug
Лека момиченца!!! Трябва да седна и да поуча.Ежедневието ми е лудо в момента и запълнено с хиляда неща и се чудя кое по- напред,ама нема начин.Нали искам да ставам ЕнтЕлегентна.Обичкам ви!!!!  love001 newsm51 smile3534

# 19
Миранди, аз почнах диетата когато бях 64 кг, свалих до 57, но сега доста след захранването съм 59 кг. Целта ми е 55 кг. Височината ми е 168 см.
Другите данни ще ти ги пусна, като намеря шивашки метър, че нещо не мога да открия такъв у нас.

# 20
Намерих метър. Ето и другите ми данни:
ханш-97
талия - 75
обиколка- 88
бедро-56
прасец-37
ръка -28
 

# 21
  • Мнения: 278
   

     МирандитУ Hug
 

 От 80 до 60 стана на последният глад който беше за 50 дни но незнам кой ми е по ред някъде 3-4 май от април насам .Явно по дългият период,ли що ли и аз незнам SadУф отивам да пазаруваме малко ,че днес е пазарен ден Simple SmileПо късно ще пиша и дано тази Луна ни даде малко "тласък" Joy

# 22
  • Мнения: 190
Миранди, ами много късно се усетих аз. Айде другия път ще се претегля и аз... Мерси много, че си ме сложила в табличката Simple Smile

Петя, абе не са много 4 банана, защо да са много??? Един банан е 110г средно, а имаш право на до 800г плодове, че и до 1кг, ако са с костилки. Така че твойте за целия ден са има-няма 500г дет си изяла... Хич не е много даже. Не се ограничавай толко много още в началото. Няма смисъл. После, както казва Frozy, няма да ти е проблем колко ядеш просто защото няма да имаш толкова апетит. Така че споко сега!

А за кантарите, Гери, какво да ти кажа... и тук има и хубави и не толкова хубави. Зависи човек какъв иска да си купи и какви възможности има. Има кантари с данни за % мазнини, за БМИ, запаметяват ти колко кг си за определени пъти, че и за няколко човека. Аз такъв имам. Беше стотина лева пролетта, ама пък кантар не си купувам всеки ден, така че си го взех. Няма кой знае колко още джиджавки, ама си мери яко.

Иначе аз утре си отивам, че имам работа вкъщи и така се радвам... защото ще може да си пия бульонче  newsm53 Голяма радост ви казвам, ей! Simple Smile Не че са ми омръзнаи плодовете, ама ми е голям мерак тоя бульон и тва си е. И такива ми ти работи. Само някой знае ли как точно се пие бульончето? Имам предвид вместо чай ли се пие или по няква друга схема? Никога не съм знаела...

Ами, душици, айде аз отивам пак в университета да правя някви проекти. От утре: почивка!  newsm10

# 23
  • Мнения: 6 958
Деху като се замисля и аз незнам как се пие булъона, до сега съм пила само веднъж и не ми е по вкуса и колкото и да плодувам не мога да го пия...

...

Сега ще направя последната редакция на таблицата  Peace

...

Вие как сте момичета, аз съм нещо гладна сякаш  baby_neutral ще изпия един сок и една цигарка и да ми мине уж  #Crazy Моля ви споделете, пушите ли и по колко на ден? Аз -> 1 кутия и отгоре понякога дори  Embarassed

# 24
  • Мнения: 152
Охххх...Мирандичка май вече е доста късно но все пак:
Височина:1.68
Бедро:60
Прасец:40
Ханш:100
Талия:78
Ръка:33

# 25
  • Мнения: 278
DEXY- как как да се пие бульона ? Thinkingми пие се с КЕФ Joy...лигавя се разбира се Simple Smile

правя си бульон от квото ми е кеф прецеждам го да остане само вода нарязвам един лимон и за мен ли1но бульона трябва да е възможно най горещ колкото мога да търпя .Стопля ми душицата и ме прави щастлива а и е кеф голям  Crazy

 Аз го пиех само вечер по един път бул на ден ,после по два пъти оббяд и вечер.За количеството в началото една чаша(200мл) после към 300...щото мнооооооо готино за тва Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 958
Охххх...Мирандичка май вече е доста късно но все пак:
Височина:1.68
Бедро:60
Прасец:40
Ханш:100
Талия:78
Ръка:33

Дай и Бюста колко е докато си онлайн  newsm78

# 27
  • Мнения: 152
Бюст...95 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 958

Бързак си  Laughing

Готови сте, по късно няма да мога да редактирам и ще си остане така таблицата, дано не съм сбъркала нещо  Embarassed

...

Казах ви, че си купих книгата на Пиер Дюкан малко ми остана да я свърша и нещо не ми хареса сякаш така както си мислех режима, пак ще я прочета и мисля след плодовете или ако прегрешавам да е по неговата система... Хич не знам... аман от мен и аман от диетите, кантара, храната, лакомията и т.н. нямам оправия  #2gunfire

Вие как сте?

# 29
  • Мнения: 345
Здравейте ,муценца за последно днес.
Декси,бульона и аз като Гери го пия вечер с лимон.Много е вкусьо.
Миранди,биваме .Подготвям се психически за захранване.
Лека от мен ,сладурки,че едва гледам вече. Hug

Общи условия

Активация на акаунт