Help- проблемна кожа в следствие на шоколада

  • 8 140
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Какъв шоколад хапваш? Пробвай само черен да ядеш. Използвай и по-силни медикаменти за третиране на кожата на лицето. Ако си в Бг мога да ти кажа къде да отидеш, страхотна дерматоложка, оправи ми лицето след като цялата бях като звяр, едни гадни пъпки, ужас, не е за разправяне. И аз си мислех, че е от сладкото. Оправи ме жената, забърка едни мехлемчета и за два месеца вече бях друг човек, а си хапвам с кеф шоколад, даже съм пристрастена и то към черния!

# 16
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Пробвай само черен да ядеш. Използвай и по-силни медикаменти за третиране на кожата на лицето.
Peace

# 17
  • Мнения: 4 202
Е как да не е възможно да е от шоколада, нали като се изрине човек и първото нещо, което лекарите му казват е да спре шоколада и яйцата.

# 18
  • Мнения: 312
Какъв шоколад хапваш? Пробвай само черен да ядеш. Използвай и по-силни медикаменти за третиране на кожата на лицето. Ако си в Бг мога да ти кажа къде да отидеш, страхотна дерматоложка, оправи ми лицето след като цялата бях като звяр, едни гадни пъпки, ужас, не е за разправяне. И аз си мислех, че е от сладкото. Оправи ме жената, забърка едни мехлемчета и за два месеца вече бях друг човек, а си хапвам с кеф шоколад, даже съм пристрастена и то към черния!



Ами не съм в България,но ако можеш пиши ми на лични,къде по-точно си ходила,защото бих могла да отида като си дойда следбващото лято. Hug

# 19
  • Мнения: 6 017
Когато бях малка и аз имах такъв проблем само че ми се появяваха такива червени петна, подобни на пъпки на гърба, но сега нямам такива проблеми, ям много шоколад и....нищо............ходила съм на лекар и той ми каза че това е алергия, мисля че ме мазаха с някакви мазила, но какви точно бяха не си спомням.

# 20
  • София
  • Мнения: 672
ralivd, хаистина както ти казват момичетата пробвай с черния шоколад, че в него има някои по-полезни съставки Simple Smile

Успех, мила! Hug

# 21
  • Мнения: 312
 Hug Мерси

# 22
  • Мнения: 1 069
Алергия към шоколад е доста често срещана, ама и тия доктори...
Ако си установила със сигурност, че ти е от шоколада, по- добре го замени с някакво друго сладко. Ако не можеш да се задоволиш с друго вземай някакъв антихистаминов препарат паралелно.

# 23
  • Мнения: 312
Алергия към шоколад е доста често срещана, ама и тия доктори...
Ако си установила със сигурност, че ти е от шоколада, по- добре го замени с някакво друго сладко. Ако не можеш да се задоволиш с друго вземай някакъв антихистаминов препарат паралелно.


Можеш ли да го кажеш с по-прости думи  Embarassed  Какво представлява този препарат и дали се взема без лекарско предписание?никога не съм чувала за такъв и ми стана л юбопитно. Hug

# 24
  • Мнения: 2 673
Да ви се похваля за моето откритие..
Имам напоследък пъпки, сякаш съм в пубертета  - покрай основата на бретона\скалпа\ , слепоочията, чат-пат по три-четири на бузите...
Намазах ги със салицилов спирт - 2% , ама търках всяка пъпка по наколко пъти \с клечка за уши\..на другия ден бяха като прогорени и завяхнали. Даже си почистих порите със спирт, мака че знам че "не бива" и дрън, дрън....Перфектно ми беше след това..От един път, глава не боли. Пробвай.

# 25
  • Мнения: 1 069
Алергия към шоколад е доста често срещана, ама и тия доктори...
Ако си установила със сигурност, че ти е от шоколада, по- добре го замени с някакво друго сладко. Ако не можеш да се задоволиш с друго вземай някакъв антихистаминов препарат паралелно.


Можеш ли да го кажеш с по-прости думи  Embarassed  Какво представлява този препарат и дали се взема без лекарско предписание?никога не съм чувала за такъв и ми стана л юбопитно. Hug

Извинявай, че чак сега виждам въпроса ти!
Да, по- простата дума е антиалергичен. Най- добре е да ти го предпише лекар, въпреки че моето доверие в тях непрестанно спада Cry.

# 26
  • Мнения: 4 053
Какъв шоколад хапваш? Пробвай само черен да ядеш. Използвай и по-силни медикаменти за третиране на кожата на лицето. Ако си в Бг мога да ти кажа къде да отидеш, страхотна дерматоложка, оправи ми лицето след като цялата бях като звяр, едни гадни пъпки, ужас, не е за разправяне. И аз си мислех, че е от сладкото. Оправи ме жената, забърка едни мехлемчета и за два месеца вече бях друг човек, а си хапвам с кеф шоколад, даже съм пристрастена и то към черния!

кажи ни на всички, коя е тази вълшебница  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт