Kakwo Vi e mnenieto bebe,da se gleda na klimatik?

  • 2 634
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 111
Защо си кривите душите и не признаете, че климатиците изсушават въздуха?! Което си е истина, истина си е.
Аз решавам проблема като внасям сушилник с дрехи в спалнята.

Вкъщи влажността е около 65-70%, в момента е 70, климатика работи и няма никакви купички с вода, сушилници с дрехи или някакви други овлажнители..  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 24 467
Ами кое отопление не изсушава въздуха? Друг е въпросът обаче, че някои климатици имат подобрения и по този показател, в сравнение с познатото ни до болка /някои физически чак ги боли от него/ парно или друг тип отопление, като печки на дърва, газови печки и т.н.

# 47
  • Мнения: 455
Според мен - нищо си му няма на климатика! Много си е добре - ние сме с климатик от самото раждане на малкия и сме много доволни - регулираш температурата, бързо затопля, поддържа постоянна температура - от това по-хубаво здраве! Влажността в стаята си е напълно нормална - не съм усетила да е по-сух въздуха. Дори лятото сме го пускали и също не е имало проблем - дори детето се чувстваше по-добре /то кой ли не би се чувствал по-добре като му е хладно при тези адски жеги/.

# 48
  • Мнения: 867
Ей ся ще ти кажа и моето мнение понеже имам опит и с киматик и парно. Значи климатика изсушава, ясно, и парното изсушава. Аз пролема си го решавам като си просна прането на сушилка в стаята. Обаче тази зима откак пуснаха парното климатика не съм го пускала и какво забелязвам...22гр. от климатика не е същото като 22гр. от парното. Лора ходи по къс ръкав и понеже все тича е потна. А с климатика и обличах анцунг отгоре и и беше добре. направи си сама извода.Клматика духа, но някак не може да поддържа равномерна Т навсякъде в стаята. Hug

# 49
  • Мнения: 24 467
Не знам, но за мен 22 винаги си е равно точно на 22. Ако има разлика, значи едната страна в равенството не е 22.  Laughing
А климатикът "духа" ако си го насочиш в съответната посока, за да го усетиш. моят си го нагласям в позиция да не ми духа. Има климатици за спални, при които топлината и т.нар. "обтичане" става по тавана.
Аз също имам опит и с двете, че и с печка на дърва и такава на газ.
Р
Ползата от климатика ми е, че температурата е винаги постоянна и такава, каквато си я настроя. Навивам му "часовника" и в 6.00 сутринта в хола и трапезарията ни чакат нашите 22 градуса, които се запазват такива през целия ден.

# 50
  • Мнения: 4 440
само да не духа право кум детето,иначе няма проблем, а да важно е и какъв е климатика нашите са с йонизатори които допълнително почистват въздуха,има и опция за влажността но не ми се е налагало да я ползвам /освен когато суша пране в стаята и е по влажно/иначе въздуха никога не е бил сух.освен това всеки климатик има поции са силата и посоката на духане.били сме и  с радиатори те наистина сушат яко въздуха.

# 51
  • Мнения: 476
От както е роден е на климатик. Не виждам проблем!

 Peace

# 52
  • Сливен
  • Мнения: 197
Ние Гоги си го гледаме на климатик и сега взехме още един.Нашата педиатърка каза,че няма проблеми стига климатика да не духа срещу детето

# 53
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Дано да няма проблем , защото ние бебо ще го гледаме на климатик.

# 54
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
няма проблеми за климатика стига да не духа направо към бебето и да се почистват филтрите веднъж седмично Peace
Така е Hug

# 55
  • Мнения: 3 478
И ние се отгледахме с климатик.Няма проблем Peace

# 56
  • Мнения: 3 069
И ние имаме климатик и няма проблем.
С каквото и да се отплявате, всичко изсушава въздуха.Този проблем решихме с покупката на овлажнител.Сега и ние с баща му спим много добре и не се събуждане сутрин с пресъхнали гърла и запушени носове.

# 57
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ние сме по 6 месеца в годината с климатик. Макар и само духащ студено. Почиствайте го по-често и да не духа директно в детето.
 тоя тип легла и ако може балдахина да е отстрани за да покрива цялото легло са най-удобни
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=1750

# 58
  • Мнения: 284
И ние сме на климатик,но сутрин се будим като схванати и кой хремав,кой го боли гърло...Ббебо взе да киха.Мисля да не го включваме,а да караме на радиатор.Защото той като вдигне желаната температура после пада до тази,която е била и пак вдига,а тогава става пак леко хладно.А за почистването на филтрите да ви попитам:Нали имате предвид за тези мрезички отпред. Embarassed

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И ние сложихме климатик.Мисля,че няма да има проблем като се проветрява стаята по няколко пъти на ден и се почистват филтрите редовно.

Общи условия

Активация на акаунт