18 СОУ в София с японски, китайски, арабски и фарси.

  • 158 892
  • 903
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4
благодаря ви , yacichopar и дъщерята на Мистрал  newsm53
Ами оценките от изпитите ми са по БЕЛ М.Добър 4,821 , а по Математика имам 4,000 . Годишните ми оценки са  по БЕЛ 6 , а по Математика 5 .
Според вас мога ли например да се преместя от френската в японската паралелка , ако ме приемат с фр. Sad

# 406
  • Мнения: 170
благодаря ви , yacichopar и дъщерята на Мистрал  newsm53
Ами оценките от изпитите ми са по БЕЛ М.Добър 4,821 , а по Математика имам 4,000 . Годишните ми оценки са  по БЕЛ 6 , а по Математика 5 .
Според вас мога ли например да се преместя от френската в японската паралелка , ако ме приемат с фр. Sad
[/quo

Доколкото разбрах бала ще се дигне с 2 единици което автоматично вдига и долния бал който миналата година беше около 28.200 а твоят бал е към 28.800 сигурно имаш шанс. Но не мога да ти кажа със сигурност. А дали можеш да се прехвърлиш от фр. във японската паралелка силно се съмнявам защото тя има определен брой 29 и ако е запълнен няма как да те прехвърлят но все пак можеш да се обадиш в 18 то и да попиташ едвали ще ти откажат информация.
Пожелавам ти успех и дано влезеш на първо желание

# 407
  • Мнения: 4
благодаря ви за информацията  newsm53 и аз се надявям да влязя

# 408
  • Мнения: 70
Синът ми е приет в 1е клас (испанската паралелка) с класна Елена Начева,моля ако някоя мама има впечатления от тази госпожа да ги сподели.

И моята дъщеря е в този клас Peace, но нямам никакви впечатления от учителката, единствено тези от родителската среща, симпатична е, хареса ми Simple Smile

# 409
  • София
  • Мнения: 3 679
Tаня е приета в 1А клас - има ли други бъдещи сьученици тук?

Да!  Grinning
Супер - как ти се стори класната на родителската?

# 410
  • Мнения: 1
Здравейте на всички майки на бъдещи първокласници! Моят син е приет в първи "ж" клас с японски език, с класна г-жа Минка Кирилова моля дайте мнение за нея?
 

# 411
  • Мнения: 4
здравейте,
приеха ме на първо класиране в китайската паралелка на второ желание.Та въпроса ми е дали като участвам във второ класиране с японски  ще си загубя мястото с кит ез ?. Благодаря предварително...

# 412
  • Мнения: 114
Миш, няма да го загубиш. Пази се, докато не се запишеш в нея. Ако те приемат в японската, го губиш.

# 413
  • София
  • Мнения: 4 493
Миш, няма да го загубиш. Пази се, докато не се запишеш в нея. Ако те приемат в японската, го губиш.
  Да питам и за нещо в този дух - ако след второ класиране е приета японски но вече е решила че иска китайският може ил да се върне на това си желание?

Дъщеря ми е приета немска паралелка в 18-то на първо класиране - сега иска да провери дали няма да мръдне напред в класиранията и да отиде във втора англ - която е всъщност по-предно желание. Аз незнам защо съм против ІІ-ра англ и държа да се запише в 18 у-ще. и в двете училища сме записали само немските паралелки.

# 414
  • Мнения: 138
Споделете впечатления за обучението във френската паралелка след 7 клас - френски и испански език= Hug

Открих противоречиви мнения за училището и съм притеснена - дали да се запишем, или да чакаме второ класиране......

# 415
  • София
  • Мнения: 505
Tаня е приета в 1А клас - има ли други бъдещи сьученици тук?

Да!  Grinning
Супер - как ти се стори класната на родителската?

Направи ми много добро впечатление! Млада е и мисля, че и децата ще я харесат.

# 416
  • Мнения: 1
Моля Ви за споделени мнения за 18 СОУ в София. Предстои ми избор.
Здравейте на всички, дъщеря ми тази година ще бъде втори клас с френски език - преместихме се, училището /въз основа на мнения по форумите/ явно е добро, ще се радвам на отзиви от страна родители в паралелката с френски език - начален курс. Благодаря ви предварително!  bouquet

# 417
  • Мнения: 2
Сега се сетих, че като се записвах след първо класиране имаше някакво момиче с майка си. И я бяха приели в някоя друга паралелка и тя искаше да се премести във френската...май  Laughing
Да кажа, че така не става ^^^
В японската паралелка имаше едно свободно място за трето класиране и минималния бал е 30 цяло и нещо ^^
(7 клас. xD)

# 418
  • Мнения: 3
За всички, които се интересуват от 18 СОУ мога да кажа, че директорката на тази гимназия не назначава квалифицирани учители, а само такива, които са й познати. Според вас по - добре ли е преподавателят на вашето дете по чужд език да е дипломиран магистър или да е студент 3-ти курс филолог. Може да си направите извода сами и оттук да си зададете въпроса защо качеството на нашето образование е такова. 

# 419
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И се регистрира, само за да кажеш това ли...
Едва ли има толкоз много познати тая директорка, че да ги назначи всичките. Wink

Общи условия

Активация на акаунт