0,8мг фолиева киселина?

  • 1 895
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 672
аз пиех по 1 хапче до 5 месец

# 16
  • Мнения: 450
Ne e mnogo, ako vzeme6 vitamini za bremenni kato naprimer PRENATAL Formula i v tia ima 800 mg Folieva Kiselina, do 3 mesetc pone e prepora4itelno takova koli4estvo. Az li4no polu4ih alergia ot tezi dozi v na4aloto i biah minala na CENTRUM Materna, kadeto e samo 400 mg.

# 17
  • Мнения: 15
Всъщност и на мен ми казаха да си взема PRENATAL Formula , но мисля да изчакам още месец, защото все още има пресни плодове и мога да се тъпча с тях. Всъщност вие ме подсетихте нещо което бях забравила, аз също съм с нисък хемоглобин (100-104) имам анемия таласамия и маи по-голями дози фолиева киселина ще ми доидат добре. Абе и Rh-то ми е отрицателно- май ще трябва да се следят внимателно доста неща по-време на бременността ми. Дано всичко да е наред. Дано и при вас всичко да е наред Simple Smile
Хубав ден ви желая  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 42
Таласемията не може да ти се повлияе от лекарства, тя е вродена, така че няма проблем с нея. Не пий железни препарати за нея, защото няма смисъл. А фолиевата при всеки случай е добра за организма ти.

# 19
  • Мнения: 425
Аз пия мултивитами за бременни,които за мен са едни от най добрите/работя в аптека/и в тях фолиевата киселина е 1мг

Общи условия

Активация на акаунт