5 години форум-Нека се маскираме, нека да се костюмираме!

  • 6 024
  • 157
  •   1
Отговори
# 75
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ЗА. Нека да е маскен бал пък ако някой не го кефи маскирането да си дойде натюр.

# 76
  • Мнения: 1 072
Тогава предлагам темата на партито да бъде -
1. Пет-годишните - всички да сме с плитки и къси роклички и да си смучем палците
2. Ретро парти - много ме кефеше онзи аватар на Блонди
3. Анонимус - съвсем като във форума всички да сме анонимни до 12 часа, с домина, перуки, очила и т.н и след часът на истината да се хвърлим в див и неубоздан групов секс.....................

# 77
  • Мнения: 677
Обичам Летящата крава!

# 78
  • Мнения: 3 447
Тогава предлагам темата на партито да бъде -
1. Пет-годишните - всички да сме с плитки и къси роклички и да си смучем палците
2. Ретро парти - много ме кефеше онзи аватар на Блонди
3. Анонимус - съвсем като във форума всички да сме анонимни до 12 часа, с домина, перуки, очила и т.н и след часът на истината да се хвърлим в див и неубоздан групов секс.....................
Или комбинация от трите - анонимни ретро момиченца, които до 12 часа си смучат палците, а после се хвърлят в необуздан групов секс  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 150
Тогава предлагам темата на партито да бъде -
1. Пет-годишните - всички да сме с плитки и къси роклички и да си смучем палците
2. Ретро парти - много ме кефеше онзи аватар на Блонди
3. Анонимус - съвсем като във форума всички да сме анонимни до 12 часа, с домина, перуки, очила и т.н и след часът на истината да се хвърлим в див и неубоздан групов секс.....................
Само за протокола: ако аз напиша нещо подобно (не че не ми минава през акъла), Тати ще ми лепне такъв бан, че три дни няма да мога да си включа компютъра...

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, плитки много ми отиват.

# 81
  • Мнения: 2 891
Хъм, значи не мога да дойда с окочовското екипче, така ли  Thinking

# 82
  • Мнения: 1 072
100jan, при теб е количествено натрупване, бате.

# 83
  • Мнения: 150
Хъм, значи не мога да дойда с окочовското екипче, така ли  Thinking
Но си добре дошла без каквото и да било екипче Simple Smile (аре стига съм писал вече в тази тема)

# 84
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
100ене, всеки си носи последствията от виртуалните изяви Grinning

# 85
  • Мнения: 7 474
И едно цветно или етно парти би било достатъчно  Hug

# 86
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Ако е етно-цветно, аз съм готова, като булка на Джулиана  Grinning

# 87
  • UK
  • Мнения: 3 959
Така ми се иска някой път да я направите най после тая булченска тема, ей тъй, да погледам, ама вие, гадини такива, все я избягвате. Нищо, на десетгодишнината може и да ме огрее да я видя тая среща. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 7 474
Така ми се иска някой път да я направите най после тая булченска тема, ей тъй, да погледам, ама вие, гадини такива, все я избягвате. Нищо, на десетгодишнината може и да ме огрее да я видя тая среща. Simple Smile

Аз съм винаги готова-воал,  цветя и ръкавици са налице, роклята не ми става  Mr. Green


Ако е етно-цветно, аз съм готова, като булка на Джулиана  Grinning



 Joy Joy Ама верно си готово   bouquet

# 89
  • UK
  • Мнения: 3 959
Като се замисля, десетата година звучи по добре, току виж и аз имам рокля тогава да облека. Сега освен тая от бала, която ми стои кошмарно и без това, друга си нямам...

Общи условия

Активация на акаунт