Нашата мечта ще се сбъдне с пролетта-с МАРТенчета засмени ще сме благословени!

  • 9 137
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
Честита ни темичка! Много е хубава! Мечетата са много готини  Laughing

Къдричке ако ти е много зле отиваш в бърза помощ, там трябва да има дижурен лекар , но не знам в Младост къде ви е спешното.
Иначе аз ако съм болна се завивам хубаво и пия една кутия сок от портокол. И на другия ден съм добре.
Ама май на бременните им е по-висока температурата или не?

# 16
  • Мнения: 121
Angels_zg - темичката е чудесна

Къдричка гледай да не вдигаш пове4е от 38.  Яж лимони .
Angels_zg препоръчва ли се вит.С при бременност и грипни състояния?

# 17
  • Мнения: 82
Да ни е честита новата красота!
Къдричка,стискам палци да се оправиш по-бързо!Защо не пробваш нещо хомеопатично?

# 18
  • Мнения: 121
Дими - честита принцеса
Ронибони - успех утре на прегледа.
Били - очакваме включване  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 575
Здравейте момичета Hug
angels темичката е супер както винаги Simple Smile
JeniB много ти е готина новата прическа Party Аз преди ходих с къса коса, но последните години я оставих да израсте доста дълга и сега не ми стиска да я клъцна пак. Браво на теб за смелостта, така ти е супер Grinning
С някои от момичетата утре ще се видим на лекцията Simple Smile Дано имам сили да стана толкова рано, че напоследък започнах да си поспивам до късно Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 446
Леле, Ангелче, прекрасна тема   bouquet
Айде все повече народ да си показва гащите, че голяма суша нещо  newsm78.
Лара, подкрепям идеята за кафето с две ръце, но утре съм в командировка. Дали ще е удобно да се организираме за петък?
ДИМА 78 , и мен не ме сърби коремчето, но си купих олио на Джонсън с алое вера и се мажа с него след къпане.
Били_, стискам палци за прегледа. И да се отчетеш, ей!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Честита ни нова красива темичка.Благодаря на Ангелчето за създаването й,много ни е красива.Дай Боже да е изпълнена само с добри новини,и бебчо го  потвърждава от корема ми с ритничета.
Били,чакаме да чуем новините-какво ще е щъркелчето?
Къдричка,яж лимончета с корите колкото можеш повече.Дано утре вече да няма и помен от температурата ти. Simple Smile

# 22
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, момичета!
Днес цял ден съм навън с малкото и сега се прибираме изтощени...
Желая ви хубава вечер и лека нощ!

# 23
  • Мнения: 48
Ето ме и мен  wavey
Първо - термина ми се променя на 20-ти март, Ангелче, моля те, коригирай го.

Направихме ФМ - всичко си ни е на място; бебчо се развива добре и дори си дъвчеше пръстите, но май беше на съм, защото не беше толкова активно като предния път.

За пола - доки каза, че сме още малки, за да се види пола. Ще го разберем най- рано на следващия преглед другия месец.

За спането - все още мога да си спя на която си искам страна; доки каза, че на бебчо все още му е широко вътре.

Качила съм 3 килограма според кантара в кабинета; доки каза, че са малко множко  newsm78

За мазането на корема - аз вече го мажа от поне месец насам с бадемово масло. Който не е започнал с мазането, препоръчвам да го направи.

Това е за сега от нас  Hug

Къдричке, да се оправяш, ей  yu5

# 24
  • Мнения: 1 369
Ама как успяхте за един следобяд да изпишете старата тема и да започнете нова... Зори, май си назначена на нова работа:) Темописец:))

 Хайде и аз да се оплача- много ме боли гърба... Сигурно някъде ме е надухало,не мога да си го обясня по друг начин... ама е гадно, тормозих мъжа ми да ме разтрива,ама сега няма кой, понеже отиде нощна смяна:(

 Вярата, мисля си за теб, как си,какво стана с бебчо, разплете ли се?
 Как е Станкова?

# 25
  • Мнения: 1 710
Здравейте и от мен,
Много хубава тема, както винаги, а на хубава тема, хубави новини се полагат.
Днес цял ден не можех да пиша във форума. Написах 3-4 поста, но не можах да изпратя нито един. Sad
Надявам се утре на лекцията де се видим с много от вас.
Пожелавам ви приятна вечер и чао!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Славундер, аз съм за петъка, ако е през деня, че петък и събота все сме нанякъде вчер...
Ники, и аз наскоро си мислех за Вярата и Станкова...Дано скоро ни зарадват с добри новини! Мен редовно ме боли врата и ползвам един затоплящ инфрачервен вибромасажор.  newsm78 Успокоявам се, че като е на врата едва ли ще навреди, но пък за болката помага.
Хубава вечер на всички!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Добро утро,мили мами!Как сте?Чакате с нетърпение утрешния ден-последния работен?
Наистина никой ли не знае подробности за Станкова?
Хора,не знам вие ка сте със стриите,но аз имам от двете страни на корема и са толкова големи и много,че много се плаша.А вие забелязвате ли такива промени в тялото си?Гадините мъчат ли ви и вас?

# 28
  • Мнения: 69
добро утро и от мен Simple Smile
отивам на доктор, стискайте палци Praynig

# 29
  • Мнения: 575
iliqnka от сега ли бре, взимай мерки навреме, че после няма махане. Мажи се по няколко пъти на ден. Аз на корема още нямам, но съм сигурна че и мен няма да ме подминат. Излезнаха ми на дупето Blush ама то и аз съм несериозна в мазането. Ще видя като родя живот и здраве, ако положението е неспасяемо ще ходя някъде с лазер да си ги махам.
Къдричке не се ли оправи вече Confused Айде стягай се, никакво боледуване. Дано всичко да е ок.

Общи условия

Активация на акаунт