мъчно ми е-правилно ли постъпих?

  • 3 195
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не знам дали е правилно или не, но на твое място бих постъпила по същия начин в подобна ситуация.Успокой се и си гледай детенце! Peace


 Peace

# 16
  • Мнения: 941
На мен ми е омръзнало от несъобразителни хора #Cussing out Ако братовчедката малко акъл,сама ще се сети,че момента е неподходящ.Съгласна съм с теб,защото и аз правя така,когато детето не е добре.Интересува ме само то и никакви нацупени роднини

# 17
  • Мнения: 5 183
Аз може би щях да ги приема, но все пак ти най-добре си знаеш какъв ви е бил хала - колко е болни4ко беб4ето, колко си изморена, доколко ти е до срещи с хора, а и в какво състояние е домът ти, за да посрещаш гости, след като имаш болно беб4е. 
Ти си майката и ти решаваш.
Помня аз като си отидох в България със бебе на 6,5 месеца и никой не го беше виждал.Ей, писна ми по едно време! Той е много поспалив по принцип. Имало е няколко слу4ая - свеки си кани гостенки да видят бебо и аз трябва да го заведа у тях (в същия блок живеем). Дотук добре - не са ми в къщата. Подготвила се е жената, а аз само трябва да заведа беб4о. Но той спи. Казвам, 4е малко ще закъснеем, а тя запо4ва да мрънка:"Еееееееее, ми нали ти казах, 4е в 2 часа ще дойдат!" Аз й казвам, 4е бебето си дори за хранене не съм будила никога, а за да го водя на гости - няма да го събудя за нищо на света! В крайна сметка той към 2,30 се събуди и отидохме там, а гостите още ги нямаше  Naughty

# 18
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Постъпила си, както си намерила за добре. Стой зад решенията си и не се измъчвай излишно.

Аз обаче от своя страна вярвам, че винаги може да се намери компромисно решение, което да удовлетвори и двете страни.
Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 5 285
Не се кори за свършените неща - не могат да се променят.
Иначе аз съм на твоя страна - "най-обичам" някой да ми се изтърси без предупреждение, па макар и да нямаме деца - избеснявам просто  #Cussing out Даже на няколко пъти съм правила забележка и коментар, че без предупреждение не се ходи никъде и че другия път няма да отворя вратата. Най-смешното е, че звънецът се чува много слабо и ако човек не се обади предварително (да оставим вратата на стаята открехната и да чуем звънеца) като нищо може да не разберем, че се звъни  Joy

# 20
  • Мнения: 2 746
Абе я м........та им на всички вместо да вземе да дойде да изчисти кьщата и да направи една манджа а вие с детенце да се разходите и отпочинете тя ще води гости "калоферци".Като има жената здравословни проблеми да си седи да си почива не да ходи напред назад по гости та някой да й принася и отнася.Аз като не се чувствам добре само се чудя кьде да подвия крак и да си легна .А ма ха така й е удобно май на женицата "на болната жена мьжа й ......".

И мойто свеки ги прави такива  #Cussing out
Ето ти даже фрапиращ случай - аз и мъжа ми сме на работа, свекървата беше дошла да гледа сина ми, защото не беше на градина няколко дни и какво мислиш - поканила В МОЯ дом нейна приятелка с внучето си да си поиграят с мойто дете!!! И да уточня, че свекърва ми НИТО веднъж през годините откакто се е родил не го е взимала у тях да го гледа, да го позанимава дори за няколко часа само и т.н. в смисъл, че има желание да го гледа, ама да не и е на главата шетането и готвенето  за малкия......винаги като дойде в къщи първо пита "какво има наготвено за детето днеска" и така.Бабешки истории....

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Бели кахъри. Ще й мине на свекърва ти.
Ти като майка си преценила така.

# 22
  • Мнения: 141
най-важното нещо е детето ти-изобщо не трябва да ти пука.

# 23
  • Мнения: 474
Не знам дали е правилно или не, но на твое място бих постъпила по същия начин в подобна ситуация.Успокой се и си гледай детенце! Peace
На същото мнение съм  Peace  bouquet

# 24
  • Мнения: 14 133
Прравилно си постъпила. Детенцето ти е най-важното. Н й прави чест на свекито да се сърди за подобни неща.  Naughty

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
На мен ми е омръзнало от несъобразителни хора #Cussing out Ако братовчедката малко акъл,сама ще се сети,че момента е неподходящ.Съгласна съм с теб,защото и аз правя така,когато детето не е добре.Интересува ме само то и никакви нацупени роднини

 Peace

# 26
  • Мнения: 1 479
Правилна постьпка!А на мен свеки ми се натри-са с любовника си.Ведньж деликатно си го изгоних,защото повода бе само за жени.Любовника си тръгна обиден и сьрдит,но не ми пука!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 951
Правилно си постъпила.

# 28
  • Мнения: 2 439
Преди месец свеки се опита да ми спретне номер в стил "да ви заведа при снахата, че добре посреща", но й казах, че домът ми не е музей да се посещава. Дойде ни на гости от друг град и си поканила гости, newsm78, как ви се струва #Crazy

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз бих ги поканила и двете. Защо да не види детето за малко и братовчедката, какъв е проблема?

Общи условия

Активация на акаунт