Да измислим дата и час за по една мускатова в БУРГАС (36)

  • 15 956
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Ji  Peace Евала на майка ти и такива като нея.   bouquet

# 76
  • Мнения: 2 577
goguna , вечерни ли са сватбите ?
и аз съм на 21 на сватба, но на 20 не ми пречи да пия една малка и аз  Mr. Green

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Някой да е чул нещо за профилактика на водата тези дни ? newsm78 По-точно за Лазур питам .
Галхен, побутвам ти въпроса, че нищо не съм чувала, пък да не вземат да ме изненатат да осъмна без вода. Някой ако знае да казва

Ами аз за по-сигурно звъннах до ВиК и човека ми каза,че не се правело в почивни дни,а и не бил чул.Телефона,който имах е на повреди,не на инф-я и малко не съм убедена,че получих 100 % вярната инф-я Rolling Eyes,може би ще има ,ама кога  newsm78

Джи ,това ,което човек си изкарва допълнително е съвсем различно нещо и си е за сметка на неговото лично време и възможности.Не може месечното възнаграждение да бъде със стойността на една дреха или чифт обувки.Навремето съм работила във Франция на най-минималното заплащане и с дневната изработка - минимална за страната можех да си купя 100 мл скъп парфюм или чифт хубави обувки,или да се напълня количка в супермаркет.Не сме като тях ,вярно, ама би трябвало поне на половина та път да сме .Това е работа на държавата да осигури стандарт на живот- да можеш с минималните приходи да си осигуриш храната и да си платиш сметките.
Иначе който иска намира начини как да си изкара пари ,с това съм съгласна,но то трябва да е нещо като бонус,а не начин за оцеляване.

# 78
  • България
  • Мнения: 3 622
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228921.0
А защо никой не взема отношение   по поста  sisa q????????????????? Става въпрос за децата на България.  Гледахте  ли е филма. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226970.0   Аз нямах сили  да го изгледам целия.........  Хайде вместо да се караме , да се организираме и направим един протест и в Бургас. Тъкмо дnес писах в майската отчетна, че ако можех бих отишла. Но идеята за протест във всеки град е още по-добра. Така ще се даде гласност на проблема. Положението на тези деца е СТРАШНО!!!!!!

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 15:04 от Reny27

# 79
  • Мнения: 2 577
ами да, аз се включих в темата, за да следя
но филма ще гледам в къщи, че тук на работа не мога...
но само като прочетох в темите е страшно

# 80
# 81
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
уф най-накрая в Изгрев
Утре някой ще излиза ли към центъра из морската.Командироваха ме два дни тука че мъжото е за риба.

# 82
  • Мнения: 5 183
Хайде вместо да се караме , да се организираме и направим един протест и в Бургас. Тъкмо дnес писах в майската отчетна, че ако можех бих отишла. Но идеята за протест във всеки град е още по-добра. Така ще се даде гласност на проблема. Положението на тези деца е СТРАШНО!!!!!!

Ужас!
Току-що изгледах филма - без звук, защото имам проблем с тонколоните.
Нищо не ме очудва. Действително отношението към тези деца е потресващо, нечовешко и престъпно безхаберно.
Нямам думи.
Ако се организирате за нещо (протест или каквото и да е по темата), бих могла да се включа едва след Дмитровден, тъй като на 22.10 се прибирам в родината, после малко адаптация след дългия път ...

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 16:43 от МАЙКА

# 83
  • Мнения: 1 267
До mama21 и до всички, до които не е стигнало инфото, че утре ще има среща на на Пантеона, без начален фиксиран час, след 10-10,30-11 h. ( който, когато сколаса да дойде). Ако се застане с лице към Пантеона и морето, вдясно по-навътре има много хубаво ъгълче от пейки. Та точно там можем да поседнем. Кърмещите майки направихме скоро среща и повечето са със стикери на количките АЗ ПОДКРЕПЯМ КЪРМЕНЕТО. Това го казвам, за да се разпознаем по-лесно  Simple Smile

Амелиа, благодаря за хубавата тема и топлото посрещане!   bouquet

Честита дъщеричка, Каталина! Честита радост! Да расте здрава и с много късмет!   Heart Eyes

Не съм в състояние да изгледам филмчето сега. Ще го направя тия дни. За протеста съм с 2 ръце. Трябва да се дава силна гласност на такива проблеми.

# 84
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Ане мерси за инфото
ама много тихо тук
ехоооо  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 644
Аз се подписах на петицията и ви МОЛЯ и вие да го направите!
Не мога да повярвям че това нещо е в България! Сигурно ако бяха видели преди филма, нямаше да ни включат в Европейския съюз!

http://www.bgpetition.com/izostaveni_deca/index.html

# 86
  • България
  • Мнения: 3 622
Снежи, ще ми донесеш ли и на мен цветенце утре?
Във връзка с протеста какво ще кажете??? Към кой трябва да се обърнем или от нас зависи да се организираме?

# 87
  • Мнения: 2 577
Рени, мисля, че трябва да се поеме от нас инициативата за организацията, като се консултира в темата, в която се приканват всички останали градове да се включат. нали си я чела?
Лошото е, че аз съм на работа и няма да мога да се включа, но мога да изпратя журналисти...
А ако стане ясно че Бургас ще се включи, да сложа на първа страница съобщение  newsm78

# 88
  • Мнения: 738
goguna , вечерни ли са сватбите ?
и аз съм на 21 на сватба, но на 20 не ми пречи да пия една малка и аз  Mr. Green

За съжаление не стига,че са вечерни, ами и на всичкото отгоре едната е във Варна, а другата в Сливен-така,че............ Heart Eyes

# 89
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
искам да попитам за тези срещи-всички там ли кърмите понеже аз некърмя а неискам да изпадам в неловка ситуация .Не ми се слушат упреци и теории за това колко греша и така нататъка.Това не е заяждане а питане от моя страна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт