Отново и отново-бременна!

  • 3 896
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 243
Честито, това е прекрасно!
Аз бих го приела като знак на съдбата-толкова скоро си забременяла, въпреки че сте се пазили. Има тема във форума-майки на породени деца, така че не си първата или последната, ще се справиш. Peace А фолиевата киселина я почвай. Успех!

 Peace

# 16
  • Мнения: 5 362
Първо честито  bouquet
Пий фолиева киселина!
И се радвай на бременността си!
Горе главата-ще се справиш Peace

# 17
  • Мнения: 80
Честито и от мен Peace Това е чудесна разлика според мен. При нас не беше случайно а желано много исках децата ми да имат малка разлика и съм забременяла точно когато сина ми стана на годинка, така че от мен - не се притеснявай, ще се справим!
Сега съм в началото на 8 месец и не сам преставала да вдигам сина си, е разбира се гледам да не го нося дълго време но съвсем да се избегне е невъзможно. Лекар ще те консултира и може да ти изпише нещо, аз пия Магнерич за всеки случай(предписан от лекарката ми) За фолиевата не отлагай- Неофолик по 1 таблета дневно а после лекаря ще те насочи докога и колко. Успех от мен, и ако имаш въпроси - пиши на лични.

# 18
  • Мнения: 753
ЧЕСТИТО! Разликата със сестра ми е точно 11 месеца, така че има и такива като вас..успех Hug

# 19
  • Мнения: 221
Честито Hug
Разбира се,че ще се справиш Peace А фолиевата киселина си е направо задължителна Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 821
Честито!
Добре дошла в отбора Laughing...
Лека бременност!
В "Нашите деца" си имаме тема за породените деца, заповядай Hug

# 21
  • Мнения: 4 621
Честито  bouquet
Лека бременност Hug

# 22
  • Мнения: 1 672
Честито!
ще се справиш не се притеснявай

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
Честито и от мен!
Аз съм в същото положение и не се притеснявам толкова Wink при нас нещата бяха планирани.Започнах да пия фолиева киселина,ям плодове и се надявам че всичко ще е ок.

# 24
  • Мнения: 1 426
Ами честито! Явно Господ си знае работата. Освен това много е хубаво човек да си има брат или сестра.
А фолиевата киселина, дето в момента се продава в аптеките, се води хранително добавка и се продава съвсем свободно.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Честито  bouquet
Фолиева киселина няма да ти навреди Laughing давай смело Peace
А за това дали ще се справиш - не си първата в такова положение. Гаранция, че ще успееш Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 038
Честито! Лека бременност и здраво бебенце! Ще се справиш.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 603
Честито и от мен.
Разбира се, че ще се справиш.  Мисля си дори, че е добре да си отгледаш децата едновременно - хем си на бебешка вълна, не си забравила разните работи.
Пий фолиева киселина.

# 28
  • Мнения: 5 401
И от мен честито!   bouquet

С брат ми имаме разлика от 1 год. и 11 дена. Не й е било леко на майка ми, но е имала помощници около себе си, та са успяли да се справят с две диванета!  Wink

Аз лично не съм навита в момента да забременявам, но ако вземе да ми се случи, категорично ще се постарая да дам още и още от себе си.  Hug Сега си мисля, че съм на края на силите си, но със сигурност една майка е способна на свръхчовешки усилия, за да даде най-доброто на дечицата си! Надявам се да съм ти вдъхнала кураж и ако се случи и на мен някой ден, да ми върнеш услугата!  Wink

Леко бременеене, бъдете щастливи!   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 100
Честито и от мен!
Вярвам, че ще се справиш, а и както някой беше писал по горе - сякаш е някакъв знак Simple Smile
Почвай с фолиевата киселина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт