Готвят ли половинките ви?

  • 4 034
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
Не,  и не прави опити дори.

# 16
  • Мнения: 185
Не,  и не прави опити дори.
Моя същия Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 032
Само ако може да се нарече готвене горенето на меса на барбекюто.
Но да му призная, че прави много хубави палачинки през укенда.
Може да прави кюфтета, боб и омлет. Дотам се простира диапазонът на готварските умения.

# 18
  • Мнения: 2 270
Вкъщи единствено той готви - аз не припарвам до печката!

# 19
  • Мнения: 1 559
Да моят мъж готви мин 3 пъти в седмицата Laughing.Едната вечер сме на ресторант Wink,другата се поръчва нещо за в къщи Grinning..и в неделя сутрин винаги прави холандски палачинки Mr. Green.

# 20
  • Мнения: 3 622
Не,  и не прави опити дори.

 Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Не може да готви.Правил е опити ,но не се получава.
Приготвя сладкиши,които са страхотни.

# 22
  • Мнения: 852
Рядко готви,но когато го прави всичко става много вкусно! Peace

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Прави само шопска салата. Но я прави по-добре от мен.

# 24
  • Мнения: 1 615
Tц! Хич го няма по тая част, но пък само той пържи, като се налага, че много мразя да пържа. Прави салатки чат-пат и помага при беленето на картофите, мие зарзавата, но ме пита колко вода да сложи на таратора... Ех, няма пълно щастие Simple Smile

# 25
  • Мнения: 425
След като и тази ве4ер бях както обикновено в несвяст от удоволствие от вкусната ве4еря, приготвена от приятеля ми, му обещах най-тържествено 4е още утре отварям тема във форума (той и без това ве4е е светнат за форума ) в негова 4ест Mr. Green
Толкова вкусно готви, имам 4увството 4е няма нещо което да не му се отдава в кухнята, всяка ве4ер каквото и да сме решили да правим после става все едно като в ресторант.Та ето открих тема в негова 4ест и много му се радвам, дано да продължава все в същия дух  Hug Praynig


Да не би да имаме един и същи приятел Mr. Green С чиста съвест мога да кажа същото за моя мъж. Готви страхотно и доста по често от мен, да не кажа че напоследък да ми се пада да готвя по 2-3 пъти в месеца.

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 10:11 от beru6ka

# 26
  • Мнения: 4 621

Не,  и не прави опити дори.
И моят Peace

# 27
  • Мнения: 6 993
Ми няма къде. И да имаше, пак нямаше да готви. Rolling Eyes

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
прави салати, омлет и палачинки Heart Eyes и май с това се изчерпват възможностите му засега

# 29
  • Мнения: 1 849
Моят е бил мамино детенце, но като дошъл в София да учи го налегнал глада...Неволята учела казват. Седем години е живял сам преди да се оженим и може да се грижи сам за себе си.  Grinning Готви невероятно. Чудя му се на търпението. Аз съм по бързите манджи и за мен стоенето в кухнята е загуба на време. Добре, че той готви от време на време, когато не е пребит от работа, че децата да хапнат нещо вкусно. Дори публикува една рецепта в готварския форум. Wink

Общи условия

Активация на акаунт