Душът

  • 11 046
  • 236
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 27 524
Както и да стоя повече от половин час вкъщи, без да се изкъпя отново и отново...

Е, Тарти, та ти ако си си у вас не излизаш значи от банята  Joy Hug

# 166
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Момичета, може да ме поздравите с ЧЕСТИТА БАНЯ!! Взех си душа снощи........... за този месец............догодина пак!!! Whistling

# 167
  • Мнения: 297
Аз лично предпочитам вечер, така и правя. Мнението ми за душът вечер е абсолютно същото като твоето /на авторката/.

# 168
  • Мнения: 5 577
Аз продължавам да твърдя, че нощем човек се поти. Не много, но дори да е леко, трябва да вземе душ преди работа сутрин. В противен случай към 15-16 часа вече не е приятно.  Sick

Не, не мога да си представя колко много жени тръгват за работа неизкъпани. Учудена съм, не съм очаквала (говоря за тези, които работят, ако е в майчинство донякъде приемам)

# 169
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
и сутрин , и вечер си взимам душ. Зимата , когато е много студено само вечер.Защо в анкетата няма опция сутрин и вечер? Отговорих с "различно".

# 170
  • Мнения: 165
Аз продължавам да твърдя, че нощем човек се поти. Не много, но дори да е леко, трябва да вземе душ преди работа сутрин. В противен случай към 15-16 часа вече не е приятно.  Sick

Не, не мога да си представя колко много жени тръгват за работа неизкъпани. Учудена съм, не съм очаквала (говоря за тези, които работят, ако е в майчинство донякъде приемам)
Душ - всяка вечер.
Сутрешни изключения - лятото, след бурна вечер и някой път за събуждане.
И аз съм една от тези жени, които не тръгват винаги прясно изкъпани за работа и нито се чуствам мръсна и неприятна, нито някой се е оплакал.  Naughty
А след края на работния ден, дали съм се изкъпала сутринта или вечерта се чувствам по един и същи начин: пак за баня.


# 171
  • Мнения: 15
Гласувах вечер,въпреки,че аз си взимам душ и сутрин,и вечер.Така си свикнах още от ученическите години и до ден днешен така си карам. Grinning

# 172
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
 Предимно вечер, лятоска- по дваж- триж на ден.
 Hug
Вили

# 173
  • Мнения: 2 229
Спряха ни водата!! Cry Cry
Така че явно нит сутрин, нит вечер! smile3515

Оххх дано я пуснат, че не знам! Praynig

# 174
  • Мнения: 982
Аз продължавам да твърдя, че нощем човек се поти. Не много, но дори да е леко, трябва да вземе душ преди работа сутрин. В противен случай към 15-16 часа вече не е приятно.  Sick

Не, не мога да си представя колко много жени тръгват за работа неизкъпани. Учудена съм, не съм очаквала (говоря за тези, които работят, ако е в майчинство донякъде приемам)
Ако спиш на 30 градуса може и да се потиш.А може би си от този тип хора,които повече се потят.Познавам човек,който заради хормонални проблеми трябва да се изкъпе поне 4 пъти на ден,и това през зимата,за да не мирише.
Ако трябва да избирам между сутрин и вечер,отговарям-вечер.

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Сутрин и вечер  Simple Smile много по лекичко ми става  Wink

# 176
  • Мнения: 296
Гласувах за различно. По принцип сутрин взимам душ, понякога вечер, може и два пъти на ден, различно. Peace

# 177
  • Мнения: 2 197
И сутрин и вечер.
Понякога и през деня, особено през лятото.

# 178
  • Мнения: 2 309
Едно време при баба на сЙелу само в неделя  Joy

Сутрин задължително!!!През останалата част от деня,според сезона и мераците Crazy

# 179
  • Мнения: 2 498
Блонди, и аз като теб-вечер Peace!

Общи условия

Активация на акаунт