Душът

  • 11 040
  • 236
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 577
е как бре, аз излизам поне 40-50 мин след душ, и  издухвам ако се е намокрила косата и се обличам на печка, не излизам веднага.  Thinking

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз до 7-ми клас се къпах само вечер, после като се замомих започнах по-често   Laughingсутрин и вечер независмо дали е зима, пролет, лято, есен дали навън е - 30 или +60 градуса.

# 197
  • Мнения: 2 149
Предпочитам вечер,харесва ми да си лягам чиста Laughing
Но не е някакво правило,по всяко време се къпя,случвало ми се е и в 07.00 сутринта,нямам проблем с това Flutter

# 198
  • Мнения: 272
Вечер винаги, сутрин понякога.

# 199
  • Мнения: 686
Всяка вечер задължително, ако не се изкъпя, не мога да заспя! Понякога и през деня, било то сутрин или следобед, се къпя още веднъж.

# 200
  • Мнения: 2 661
Мразя да се къпя сутрин!Ако ще си мия и косата,къпя се през деня,обикновено следобед като приспя малката.Сушенето ми отнема повече време и затова ....Иначе всяка вечер вземам душ PeaceНе мога да си представя да облека пижамата и чисто бельо без да съм минала през банята.

# 201
  • Мнения: 1 775
Аз също така не си представям как сутринта ще облека чисто бельо и дрехи без да съм взела душ Shocked. Щом не е логично да се къпете сутрин, по каква логика си миете лицето newsm78?! Не разбирам как точно сутрешното къпане може да доведе до заболяване /да не дава Господ/ - нали се сушим и обличаме преди да излезем?! И още нещо - скоро съпругът ми ми обърна внимание, че се навличам с дебела пижама и се потя докато спя. Аз изобщо не съм усетила, че ми е топло, даже сутрин понякога ми е много студено и треперя, камо ли да се потя.

# 202
  • Мнения: 100
Не мога да заспя вечер ако не се изкъпя, а освен това взимам душ по което и да е време на деня.

# 203
  • Мнения: 5 577
Аз също така не си представям как сутринта ще облека чисто бельо и дрехи без да съм взела душ Shocked.


 Peace Току-що излизам от вечерен душ, с ексфолианти на лице и тяло, боси лосион после ... всичко както си е. Но утре сутринта не мога да си представя, че ще облека чистите си дрехи и боди, и чорапи без да взема душ ... незнам.  Rolling Eyes Не е възможно да се настине от това - утре инцидентно се налага да изляза в 7:00, затова ще стана в 5:30, ще се изкъпя в 6:10 и няма истина и - 50 градуса да е.  Rolling Eyes

(иначе излизам в 8:10 от нас, а ставам в 5:45 да може да ми мине банята и да се приготвя за работа, утре няма да се мотам много, защото се налага да хода до ДГ)  - такава съм била винаги, дори когато бях студентка.

Изказвания от рода на:
Мразя да се къпя сутрин!
  ми звучат като майтап

# 204
  • Мнения: 982
Аз също така не си представям как сутринта ще облека чисто бельо и дрехи без да съм взела душ Shocked.

Изказвания от рода на:
Мразя да се къпя сутрин!
  ми звучат като майтап
Ама вие сериозно ли си мислите,че може да държите сметка на някого кога и защо си взима душ? hahaha
Вергилия,надявам се утре да ни осведомиш с какво си се намазала след сутрешния си душ!Много е интересно.

# 205
  • Мнения: 3 932
Само като се сетя за темата и влизам да се къпя  Mr. Green

# 206
  • Мнения: 3 050
Вечер винаги, сутрин понякога.

# 207
  • Мнения: 9 990
На никой сметка не държа аз лично-когато иска да си се къпе и да си взима душ.Верж-за мен си на прав път, аз мисля като теб.Няма как да настинеш от сутрешен душ, освен, ако не тръгвате мокри, ама мокри все едно от морето излизате.За мен си направих извод защо намирисват повечето хора денем, но не всеки усеща собствената си миризма така, както околните и не винаги околните споделят, че им е неприятно, защото робуват на идеята-да не обидят миризливия. Grinning Peace

# 208
  • Мнения: 165
Щом не е логично да се къпете сутрин, по каква логика си миете лицето newsm78?!
Аз пък не мога да разбера как вече втори човек задава този въпрос??? Shocked
И да не вземем сутрин душ си мием лицето, защото имаме гурели да речем. А зъбите си мием, за свеж дъх, защото като се събудиш ти е застояло и гадно в устата и за да нямаме кариес.  И не мога да се съглася, че някой ще ви мирише щото вечерта, а не сутринта се
е изкъпал. Това може да стане ако не се е къпал 1-2 дена. Всеки да се къпе когато му е кеф, важното е да се чувства той и хората около него добре. И да не се обобщават хората некъпещи се всяка сутрин като "миризливи"

# 209
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Струва ми се гадно, защото сутрин човек върши физиологични нужди като пишкане, акане и да не се подмиеш ...не знам лично на мен ще ми е малко некомфортно, но вече виждам, че има хора на които не им пречи. Важното е вътрешния комфорт  Peace

Общи условия

Активация на акаунт