Опитвали ли сте някакви наркотични вещества?Ако да, какви?

  • 20 090
  • 241
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Да, опитвала съм трева, хашиш и кока Blush, но хашиша и коката само по един път , а тревицата като бях на 16-19г., но такава ми беше компанията и зависи от цигарата каква е. От някои много се смееш, от други ти се спи, от трети те избива на агресия и така. Поне така е било при мен. После много ти се яде нещо сладичко  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 447
Опитвала съм в гимназията. Не ме хваща мене тва чудо. Веднъж докато си дърпах, пух и бира. Стана ми много лошо. От тогава не съм. Ни мЪ кефИ Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 857
Да, опитвала съм трева, хашиш и кока Blush, но хашиша и коката само по един път , а тревицата като бях на 16-19г., но такава ми беше компанията и зависи от цигарата каква е. От някои много се смееш, от други ти се спи, от трети те избива на агресия и така. Поне така е било при мен. После много ти се яде нещо сладичко  Mr. Green
A от коката какъв е ефектът?Познавам много малко хора, които са опитвали ...

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не съм, бре... Даже и цигарка не съм..
Съм смотла.

# 19
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не, не съм опитвала никаква дрога. Не съм имала ни най-налко желание за това. И не съжалявам!

# 20
  • Мнения: 4 292
Пушила съм трева, да. Не ми действа особено, и съм пробвала само няколко пъти в компания. Веднъж съм вземала и екстази на едно парти, само и единствено от любопитство.  Embarassed  Не ми хареса, беше гадно, държа ме доста време и осъзнах че подобни преживявания изобщо не са за мен.  Rolling Eyes

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само трева. Смърди гадно и не ми действа... само като я съчетах с алкохол ми стана много зле Sick

# 22
  • Мнения: 448
Опивала съм от любопитство.

Тревата зависи каква е, попадала съм на много смешна Grinningи на такава без ефект.

Амфети-ужасно ми беше, като ми се разтупка сърцето...имах чувството, че ще умра всеки момент.Беше ми готино няколко часа, но после...не бях на себе си, не можех да заспя 24 часа и на всичкото отгоре баща ми дойде на гости точно тогава Embarassed

Екстази-тук мога много да разказвам.Много ми хареса, чак се изплаших, че ще се пристрастя, но много зависи какъв точно е бонбона.Усещах всяко едно докосване, всеки звук, всяка глътка от питието, музиката, приятелите си, светлината....Доста ми хареса, но трябва да си на яко парти с готини хора, положително настроен, за да не се сдухаш.

# 23
  • Мнения: 3 423
по-голямата й сестра е взела трева и са пушели заедно с родителите й /по желание на родителите/ и бях доста учудена, че хора на възраст,де'т се вика,  са проявили желание да отпитат /някъде на около 40-45 години са/
Няма кво да ти е чудно. Аз съм виждала и
много по-възрастни хора да пушат трева.

# 24
# 25
  • Мнения: 677
Пристрастен съм към майонезата. Ужасно е и бих искал да разбера дали има и други като мен, а защо не и успяли да се откажат. Благодаря!

# 26
  • Мнения: 6 417
Аз съм социално слаба. От къде пари за такива екстри?  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 4 458
Тя тревата не е кой знае колко опасна. Знам че се използва за лечение в определени дози. Със сигурност е по-безвредна от цигарите - това беше от някакво изследане преди години.

Имам лични приятели които починаха от свръх доза, много тежко го преживях. Познавам и хора които буквално са изперкали от много трева, но това са големи количества, всеки ден.  Имам съмнения за някои колеги че са се със замъглен поглед, едни флегматични....

Аз лично съм опитвала само трева и ми харесва, но разбира се не в промишлени количества. Ако компанията е подходяща, пак бих пушила ей така за настроение. Виж, цигарите ги отказах, че не ми влияят добре, незнам какво би станало с тревата понеже имам симптоми на астма и тоя пушек.... Ако пробвам пак ще кажа  Grinning

# 28
  • Мнения: 323
Не, не съм опитвала никаква дрога. Не съм имала ни най-налко желание за това. И не съжалявам!
И аз!

# 29
  • Мнения: 857
Тя тревата не е кой знае колко опасна. Знам че се използва за лечение в определени дози. Със сигурност е по-безвредна от цигарите - това беше от някакво изследане преди години.

Имам лични приятели които починаха от свръх доза, много тежко го преживях. Познавам и хора които буквално са изперкали от много трева, но това са големи количества, всеки ден.  Имам съмнения за някои колеги че са се със замъглен поглед, едни флегматични....

Аз лично съм опитвала само трева и ми харесва, но разбира се не в промишлени количества. Ако компанията е подходяща, пак бих пушила ей така за настроение. Виж, цигарите ги отказах, че не ми влияят добре, незнам какво би станало с тревата понеже имам симптоми на астма и тоя пушек.... Ако пробвам пак ще кажа  Grinning
Чувала съм, че тревата лекувала астма, но колко е вярно незнам.А това, че е по безвредна от цигарите е вярно, разбира се в умерени количества.

Общи условия

Активация на акаунт