Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
През последните години почти не нося,но преди,когато си купувах,да,често ги късах.

Имам една комшийка,която ходи винаги с поли-средна дължина или дълги,но винаги е със скъсан чорапогащник.Много противна гледка Sick Не ги ли вижда,докато се обува,или после в огледалото-незнам,но така ще я запомня Laughing

 Joy
Възрастна ли е комшийката ти?  Laughing
Ами да,на средна възраст.Но е голяма кокона,а пък тоз кусур как го трай Thinking А забравих да пиша,че е и стара мома.А те нали знаеш,че са малко ku-ku

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 396
В последно време почти не нося чорапогащници. Наблягам на панталони. Наистина са голямо перо в бюджета, особено по-тънките. Плътните чорапогащници - 40-50-60 ден ми карат доста дълго.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 815
Тънките чорапогащници, тези по 15-20 ден ги късам и аз много бързо, и мисля че е от обувките. А по-дебелите тези от 60-100 ден, тях ги нося няколко сезона.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Въпроса ми е късате ли си чорапогащниците? Laughing

Много съм добра Peace Може да се състезаваме Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 176
И аз ги късам бързо и също не обичам да давам много пари за тях.

# 20
  • Мнения: 5 622
Аз си купувам рядко, защото и рядко нося поли. Не ги късам често(ама толкова ги и нося).
Най-ме е яд за един чорапогащник на Волфорд. Мъжът ми го беше купил, още като Волфорд имаха магазин във Варна.. Понеже беше адски готин и скъп, така и не го носих достатъчно(че да не взема да го скъсам  Crazy). Сега, разбира се е потънал в дън земя и така и така не можах да си го относя..От прибиране, размотаване и пазене, така съм го прибрала, че няма намиране  #Cussing out  Tired

# 21
  • Мнения: 2 631
Не знам дали някой може да ми смогне в късането...
Онзи ден си купих чорапогащник за 11.50 - фигурален и много красив...
Снощи имах излизане и исках да го накипря... И в умисъла си да не го скъсам и да го запазя и за днешната среща, си обух първо чорапки за маратонки - терлички и отгоре чорапогащника  Joy
Е, имаше ефект!!!  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 164
Късам ги за часове  Close Преди няколко дни скъсах два и то само до обяд  ooooh!.
Ненавиждам ги, мразя ги тези чорапогащници, но ми се налага да нося, имам доста поли  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2 631
Късам ги за часове  Close Преди няколко дни скъсах два и то само до обяд  ooooh!.
Ненавиждам ги, мразя ги тези чорапогащници, но ми се налага да нося, имам доста поли  Rolling Eyes


 smile3501
Хахахахаха Simple Smile
Много е готино да знаеш, че не си сама в борбата...  Twisted Evil

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз много бързо ги късам, особено преди като ходех постоянно с поли. ooooh! Много им се дразних. Сега почти не нося, защото рядко обувам пола.

# 25
  • Мнения: 5 103
много бързо ги късам и аз newsm78

# 26
  • Мнения: 2 631
НИкой пък не ми отговори дали си лакира чорапогащника като го скъса!!!  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 250
НИкой пък не ми отговори дали си лакира чорапогащника като го скъса!!!  Crossing Arms
ССФ никога не си лакира чорапогащника, когато го скъса! Ти пък! Hug

# 28
  • Мнения: 5 362
НИкой пък не ми отговори дали си лакира чорапогащника като го скъса!!!  Crossing Arms
ССФ никога не си лакира чорапогащника, когато го скъса! Ти пък! Hug

hahaha Joy

Вярно,че едно време така правехме Laughing

# 29
  • Мнения: 6 017
Чорапогащници нося само когато е студено- есенно и пролетно време, понякога и зимата като ми е студено, преди ги носих и зимата с къса дънкова поличка, но откакто излязоха на мода клиновете, не нося зимата поличка с чорапогащник. Късам ги бързо и затова не купувам много скъпи, по принцип нося черни, бежовите не ми харесват, а иначе най- скъпият който съм си купувала е дебел, много черен.

Общи условия

Активация на акаунт