за играта на памперс!

  • 1 892
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
mаvi, има изменения в сроковете и на страницата, която си посочила, малко по-надолу пише следното:

Изменение на промоционална потребителска кампания
“С Pampers бебчо опознава света, играейки”
Правилникът на промоцията “С Pampers бебчо опознава света, играейки ”
се изменя, както следва:
РАЗДЕЛ 3. ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА КАМПАНИЯТА

Кампанията се провежда в периода 9 декември 2006г. – 30 юни 2007г. Кампанията може да приключи преди изчерпване на наличностите от предлаганите като награди продукти. Организаторът може да удължи кампанията чрез допълнение към този Правилник.
 Peace



 

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Почти 50-странична тема имаше за правилата и сроковете на приключилата вече игра!
Сега определено чакаме нова Grinning

# 17
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
момичета ако научите ,че е започнала нова игра моля пуснете една тема,не живея в голям град и нямам възможност да следя големите магазини Praynig  bouquet

# 18
  • в стаята
  • Мнения: 469
И аз чакам новата игра, междувременно събирам мечоците  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 159
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 
ох ако само това е играта на памперс значи събраните мечета няма да ми вършат работа Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 1 845
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 
ох ако само това е играта на памперс значи събраните мечета няма да ми вършат работа Confused
Да, но докато си купуваш пампи и си натрупваш мечки, щот Хит ти е близо, ще можеш да си вземеш и някоя Симбенска играчка.  Wink

# 21
  • Мнения: 2 159
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 
ох ако само това е играта на памперс значи събраните мечета няма да ми вършат работа Confused
Да, но докато си купуваш пампи и си натрупваш мечки, щот Хит ти е близо, ще можеш да си вземеш и някоя Симбенска играчка.  Wink
да имам вече 3 точки Laughing, но ми се щеше и мечките да ги ползвам  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 614
В ХИТ - София е започнала нова игра на Памперс, която е до 31 декември.
При закупуването на пакет памперси, кърпички, кашон с пакети ви дават на касата талон и някакви лепенки. При събирането на определен брой се взима от информация играчка!

Успех! 

 Tired Tired Уф, аман от не доразбрали.

Не знам какво съм недоразбрала, че чак пък и "аман" - просто се опитах да дам инфото, което имам!  Peace

# 23
  • Мнения: 3 314
И аз събирам ме4оци и 4акам нова игра  newsm46

# 24
  • Мнения: 148
Говорих с П. енд Г. още преди да свърши тази кампания,казаха ми,че най вероятно ще има 2 кампания.От първата си взех жирафчето,страхотно е!Според мен ще има още 1 игра,т.к. на пакетите все още има меченца,така че си събирайте,няма какво да загубите.Друг е въпросът,че доста преди финала на кампанията свършиха талончетата за лепене на меченцата newsm78. Най-добре се обадете на тел.им в сайта,доста са любезни харата Simple Smile

# 25
  • Мнения: 784
Такава беше играта на Памперс 2005/2006, която се провеждаше чрез Билла - от магазина даваха лепенки за всяка покупка. Недоволните обаче бяха много повече, защото Билла се оказаха много некоректи - продавачките все лъжеха, че нямат играчки, но ако намериш някакви връзки се сдобиваш с пълния комплект играчки .........

# 26
  • Мнения: 2 159
В Хит играчките са сложени директно по рафтовете, но пък за хубавите трябват много точки Confused

# 27
  • Мнения: 912
Аууу, толкова пакети памперси сме купували откакто се е родила Ася, а аз чак сега да вдяна за мечетата ooooh!
Така си и останах със сърчицата-точки събрани от Била и без играчка на Фишър Прайс #Cussing out, затова вече не вярвам на никакви такива 'промоции' в БГ Naughty

# 28
  • Мнения: 153
не ми се вярва  ако има нова игра да е отново с мечета,все ще измислят нещо друго Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
не ми се вярва  ако има нова игра да е отново с мечета,все ще измислят нещо друго Peace

И на мен не ми се вярва да е пак със същите мечета, ама аз ги събирам може и да ни излезне късмета  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт