Принтиран маникюр?

  • 18 705
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 437
Има един салон в Дианабад, Мания...Там има такъв принтер...Но за цената ще ви излъжа...

Има и доста приятни декорации, не толкова натруфени...

# 31
  • Мнения: 8 917


Има и доста приятни декорации, не толкова натруфени...

Аз съм за тези - по-"ненатруфените" Peace

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 437


Има и доста приятни декорации, не толкова натруфени...

Аз съм за тези - по-"ненатруфените" Peace

Има за всекиго по нещо  Peace    bouquet

# 33
  • Мнения: 422
Благодаря, момичета.Аз мислех, че е нещо ново, ама чак сега чувам.Ще разпитам и в Плевен, трябва да има и тук.Надявам се да има и по стилни декорации.Много ми хареса леопардов десен, за спец.повод.

# 34
  • Мнения: 2 759
                  Ами сложи си всичките гаджета, така ще са ти на всеки пръст - различен  hahaha...
Ми на мен няма да ми се съберат.. 
                    Аз по-маловажните бих ги сложила на краката  Crossing Arms.

# 35
  • Мнения: 6 028
Брей брей брей, и такова нещо ли има вече, не се вълнувам много много от маникюрите затова явно съм тооолкова изостанала по тази тема

# 36
za printera tazi usluga ne e mn skapa i e mn hubava vsi4ko stva za 1 min na vsi4ki prasti

# 37
  • Мнения: 82
А да попитам знаете ли къде в Бургас се предлага тази услуга?

# 38
  • Мнения: 80
Така да се намеся и аз малко да обясня.Трайността на лака е както обикновенния.На по -ъси нокти декорацииката става по -  добре. на мен ми правиха такива който края им е бял понеже ноктите са ми доста извити в края и картинката не става мн добре.Има един гооолям каталог с мн картинки има мн готски!Също така може да си сложиш и своя картинка (Пр на бъгс бъни на черен фон).Ако има др въпроси питайте ще се постарая да отговоря на всички до колкото съм на ясно Wink

PS. На 18 съм и все още не съм мама  baby_neutral

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
За първи път чувам Rolling Eyes
Интересно е, но с по-семпли неща, тези на снимките ми идват много натруфени и неестетични.

# 40
  • Мнения: 2 663
Аз бях една от първите изпробвали принтера в София(в Мания) и да ви кажа е много яко стига да е семпла картинката

# 41
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А някой знае ли за Пловдив има ли го, къде и цени newsm78?

# 42
  • Мнения: 1 259
 Embarassed Не бях чувала за това  smile3520

# 43
до колкото знам тези принтери са доста скъпички, но същия ефект се получава с печатите на мен ми ги правиха н салон CREATIVE (зад МОЛ София) много съм доволна от мацката там

# 44
Аз даже имам такъв принтер за декорация на маникюр и съм много доволна от него, както и клиентките ми. Купих си го он-лайн направо от дистрибутора за БГ - ето и страницата момичета, може да номерите тук www.petkidis-nailprint.com[/size]

  

Общи условия

Активация на акаунт