кафеникав секрет (8г.с.)

  • 2 232
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Не искам да те плаша , но при предната ми бременност имах такова кафеникаво течение до 6 месец.Не му обърнах сериозна внимание и .............. HugТози път съм много внимателна и още при прецапване в 9 гт.с. влязох в болницата.Пих Утрогестан до 20 седмица и засега всико е ок.  bouquet

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
muzi , какво стана още не си писала newsm78
Дано всичко е наред Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 408
Знам,че понякога около дата на менструацията е възможно да се получи зацапване,но за твое успокоение,както и заради бебето-ОТИДИ НА ЛЕКАР не чакай повече.
Стискам ти палци всичко да е наред Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 1 919
Подкрепям написаното от момичетата.Потърси лекаря си.Дано всичко е наред!

# 19
  • Мнения: 336
 Muzi има ли новини? Надявам се, че всичко е наред  Praynig  Hug.

# 20
  • Мнения: 402
На мен ми се случи също в началото на бременността, но нямаше последици,
просто успокоение, че не си единствена, но лекарят е задължителен това е ясно.

# 21
  • Временно
  • Мнения: 788
Получих същото течение в пета седмица,изписаха ми Дуфастон,пих го три седмици като през цялото това време ту спираше, ту се появяваше отново.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Музи може и да е влязла за задържане. Аз бях така 3 бременности.

# 23
  • Мнения: 65
Привет, милички!  Simple Smile

Ето ме/ни пак отново.    Grinning
Благодаря за съветите и подкрепата ви!   bouquet
Хувабо, че ме "изритахте" на лекар преди 1 месец...
Отидох веднага на лекар и тои установи, че плода е жив, сърцето бие нормално и по размери е нормален. Каза, че това може да са спукали се безобидни полипчета, кото се пукат в следствие по-обилното кравоснабдяване по време на бременността (т.е. че това не е нищо, което вреди по някакъв начин на плода, просто организма се изчиства), НО каза че може да е и започващ спонтанен аборт.
 Можехме единствено да изчакаме да видим как ще се развият нещата от самосебе си...
Пoбърквах се постепенно, колкото и да се опитвах да се даржа псичически...
 
Не ми дадоха никакви медикаменти- нищо...Просто чакахме да видим на каде ще се развият нещата.Единствено ме успокояваше факта, че не се усилваше- все цапаше само, не бе течение като кръвоизлив, и че това явно бе стара кръв- шоколадово кафява (в първата си бременност имах отлепване частично на плацентата и знам колко ясно-червена бе кръвта).

Една седмица по-късно отидох пак на преглед- никаква промяна.Само ми дадоха oщe болнични да си седя в кащи.След още няколко дни пак отодох на преглед и лекаря митози път се "ядоса", т.е е реши да предприеме нещо и то какво: Даде ми ПАК (за които не знае историята ми: така ми помогна да забременея след почти 1 година безуспеши опити)от неговите "магически бонбонки"- хомеопатични гранулки. Само след 2 дни зацапването изчезна...

След около 18дни мъки, най-после се махна това чудо...Слава Богу...  Praynig
От утре съм в 13та седмица...раста...щастлива съм...

Късмет на вас и да знаете, че ви обичам и съм с вас във вашите трудни и щатливи моменти!   bouquet

# 24
  • Мнения: 65
Здравейте отново!

След като доста от вас споделят, че са имали подобно неприятно кафеникаво зацапване през втория месец, се решавам да ви задам един интимен ввпрос в това отношение: Кога след като това премина се решихте (дали ввобще) на полов контакт?
Разбира се мисля да попитам директно гин-а ми дали "разрешава" Simple Smile Неговия сввет е най-важен.
Но си мисля , че и псичологическия момент тук е много важен: след преживяното в последните 4-5 седмици ( а лично при мен: и след горчивия опит през първата ми бременност, когато по време на секс прокървих) ние- аз и мвя ми се наистина се СТРАХУВАМЕ, колкото и да ни се иска- да не би "нещо" пак да стане, пази Боже!
Много неприятно усещане и за двама ни...
Та как беше/ е при вас в леглото след подобен проблем, моля споделете!

# 25
  • Мнения: 34
Ами на мен док ми забрани категорично, но като влязох в 6-тия вече се престраших и нямах проблеми. Естествено бяхме много внимателни, но това при мен скоро ще се промени, че вече толкова време мина . . . без нормален полов живот, че чак съм забравила как се прави нормален секс Embarassed

# 26
  • Мнения: 7 723
На мен лично, хич не ми беше до секс! Whistling

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Мискя, че не е опасно, май страшно е ако е ясна / червена кръв, но при всяко положение ТРЯБВА да се консултираш с доктор.

# 28
за секса най-добре е разрешението от доктора при твоето положение  Wink няма какво да се срамуваш да питаш.

Общи условия

Активация на акаунт