Кухня с остров или без?

  • 7 801
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Само на мен ли не ми се нрави остров в кухнята? Защо ще се буташ в него, ще го заобикаляш, вместо свободата на простора?

# 16
  • Мнения: 1 107
Може би, ако помещението е голямо и има функциите само и единствено на кухня. А и въпреки, че е красиво, някак си мисля, че трябва да има поне 5-6 души, за които човек да готви, за да има смисъл от "острова". Но пък колко ли други неща правим без да имаме нужда от тях, а това поне  е функционално Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 999
Ако кухнята ми беше колкото хола, то със сигурност щях да си сложа остров. Много ми допада като идея - не е стандартния барплот, функционално е - хем шкафове, хем плот за работа, хем и маса за семейно хапване набързо. Цветовете трябва да съобразиш с твоя вкус и с цялостното обзавеждане на апартамента. Зависи и от стила, който харесваш - модернистично, ретро, класика....  Успех в избора!

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз съм ЗА! Стига да имаш достатъчно място. Peace
И на мен ми допада Peace

# 19
  • Мнения: 6 017
Кухня с остров повече ми допада... Peace
Ако имаш достатъчно място и ти ти хареса някое моделче си вземи....

# 20
  • Мнения: 4 965
Според мястото и разположението.
Вкъщи предстои да правим кухнята, но мисля да не слагам остров, а в средата да има подвижен бар-плот.
В другия апартамент имаме остров - кухнята е самостоятелна, но не е много голяма. На мен ми е адски неудобно.
Остров бих сложила само в много голямо помещение и най-вероятно в къща, а не в апартамент.

# 21
С остров е по-романтично Simple Smile

# 22
  • Мнения: 8 917
На свекърва ми е с остров - удобно е. Peace

# 23
  • Мнения: 64
Определено реших вече,е и моята ще е с остров Grinning

# 24
  • Мнения: 753
зависи от дизайна, имах с остров, и ми беше удобна, ползвах я и както масата...много зависи от дизайна обаче...за острова съм

Общи условия

Активация на акаунт