въпрос за кредитите

  • 3 172
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
Ааа, не е зор  Laughing ама ще изпаднат малко пари от един имот и искам да ги вкараме в нещо, иначе няма и да се усетим къде ще идат. А все пак сме с 2 деца, след няколко години искаме и трето, та ще ни трябва по- голямо жилище. Аз като един типичен водолей, все планове за бъдещето си правя  Grinning 
Та това с кредита може и след няколко месеца да стане, аз сега само проучавам как стоят нещата, какво  е необходимо ...

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е, при вас живот и здраве ще е весело! HugХубаво е,че все още се намират жени които имат желанието да са многодетни майки!  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 116
Е, при вас живот и здраве ще е весело! HugХубаво е,че все още се намират жени които имат желанието да са многодетни майки!  bouquet

Благодаря ти много за отговорите по моя въпрос! Иначе не горя от желание да съм многодетна мама, ама мома ми се иска, затова може да се жертвам  Mr. Green

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,щом ти се иска мома трябва да се жертваш! Hug

# 19
  • Мнения: 389
нали има кредити без доказване на доход


Да, има, и ипотечни и потребителски без доказване на доход, но там лихвите са убийствено високи (особено при потребителските без доказване на доход)! Братовчед ми изтегли наскоро от Пиреусбанк потребителски кредит без доказване на доход и ми говореше за някакви лихви от порядъка на 19%.
Друг вариант за теглене на кредит по време на майчинство е да си изтеглите сега кредит без доказване на доходите, а когато отговаряте на условията за доказване на доходите, може да го предоговорите с банката.

# 20
  • Мнения: 4 116
А ако е с доказване на доход, за какъв период назад се искат документи? И на каква сума трябва да се осигурява човек, за да му отпуснат към 40 000 евро?

# 21
  • Мнения: X
Ето ти един хубав сайт,който ще  даде отговор на всичките ти въпроси.
http://www.moitepari.bg/

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Ако ще ипотекираш 2 жилища, никой няма да ти търси доходи. Моя позната изтегли ипотечен кредит от Пощенска и нямаше проблеми, не са и искали доказване на доходи. Самата ипотека гарантира на банката, че ще си вземе своето в случай, че спреш да плащаш. Виж, с потребителските е друга работа. Там без доказване на доход лихвите са големи, срока на погасяване е по-малък и отпускат неголеми суми.

# 23
  • Мнения: 4 116
А знаеш ли при каква лихва са й отпуснали кредита? Май при недоказан доход са много високи лихвите, независимо, че се ипотекират 2 жилища.

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да високи са лихфите(за нашите стандарти),но това зависи от политиката на банката и  конкретния клиент,при всички случай дори и да не доказваш доходите си ,което значи,че не се интересуват каква ти е печалбата на месец-документално и законно-в повечето случай държат на така наречените черни тетрадки,но трябва да ги убедиш(представиш документ-което също зависи от банката) че работиш или развиваш някаква дейност.

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 09:48 от k.a.l.i.

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
А знаеш ли при каква лихва са й отпуснали кредита? Май при недоказан доход са много високи лихвите, независимо, че се ипотекират 2 жилища.
Ето тук можеш да видиш лихвите, но мисля, че има и банки, които имат по-добри условия от пощенска http://www.postbank.bg/TransformationService.asmx/XHTML?strXML=/ … gram%20My%20home/

# 26
  • Мнения: 4 116
Благодаря ви много, горе- долу се ориенирах вече. по- сериозното проучване ще е в самите банки с кредитните инспектори.

# 27
Добре може да се повторя но и аз да попитам Embarassed.Значи мъжа работи от 7 год в една фирма с редовни осигуровки.Естествено по малки от това което получава.Аз съм в майчинство..Искаме да теглим 40 000лв .Имаме познати които ще ни станат поръчители-двама са майка ми и свекървата Laughing.Та да ви питам към коя банка да се ориентираме.Заема е за закупуване на магазин

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Всичко до тук е добре,а имате ли регистрирана фирма ?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт