Чувствате ли се специални ?

  • 2 518
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336
      Мили бъдещи мами,

  Сигурно ще решите, че тотално съм изфирясала, но откакто бременността ми пролича се чувствам някак си специална  Blush , а как е при вас?

# 1
  • Мнения: 9 905
ами да, специална си. Всяка бременна жена е специална, всяко дете също. Но не всички го чувстват по този начин, тъй че не се стряскай, ако не ти отстъпят място в трамвая.

# 2
  • Мнения: 4 111
И аз така се чувствах.  Simple Smile Може би при всяка бременна е така. Какво по-специално от това да дадеш нов живот.  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 408
И при мен има нещо такова Wink,така че не си изфирясала Grinning Hug

# 4
  • Мнения: 6 624
Чувствах се специална за себе си и семейството си .

# 5
  • Мнения: 1 183
Мда,така е, едно такова странно чувство беше при мен,хем много специална,хем и много натежала  Laughing

# 6
  • Мнения: 7 474
Обличах широки дрехи само и само да ми личи  Laughing
Определоно се чувствах специална  Flutter

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Разбира се, че си специална!!!
Всяка жена, която носи в себе си живот е специална!

# 8
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, може да се каже, че се чувствах донякъде специална. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 983
И аз така се чувствах. И като бяха и две и си бях вирнала носа, все едно на челото ми го пишеше.

# 10
  • Мнения: 1 672
аз също се чувствах специална Simple Smile

# 11
  • Мнения: 7 723
И аз се чуствах така Grinning

# 12
  • Мнения: 4 496
Мда,чувствах се специална,даже мнооого!Ама разните госпожи и господа в градския транспорт,когато ми се налагаше да пътувм,не виждаха нищо специално в мен... Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 7 723
Мда,чувствах се специална,даже мнооого!Ама разните госпожи и господа в градския транспорт,когато ми се налагаше да пътувм,не виждаха нищо специално в мен... Joy Joy Joy
.....и на опашката в магазина- също! Whistling Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 27 524
Да, така беше. Хубаво е  Simple Smile

# 15
  • Мнения: 941
С нетърпение чаках да ми проличи,за да видят всички колко съм специална Laughingтака се и чувствах Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 53
И аз се чувствам много специална, особено сега когато съм в седмия месец. Пролича ми едва в шестия, че съм бременна. В началото ходех с наперен корем, за да ме видят, сега когато корема ми се вижда много добре никой не ме забелязва. Нито в автобуса, нито на опашка в магазина, или на опашка в банката. Имам чувството, че хората изведнъж ослепяха, но аз съм си СПЕЦИАЛНА.

# 17
  • Мнения: 2 159
ох и аз бях така и много глезена, мммм супер време беше Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 016
Чувствах се специална през цялото време и нямах търпение да ми проличи бременното коремче Heart Eyes

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много,много специален период и за мене беше! Wink

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И аз се чувствах така.Хубави времена бяха. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 4 451
Май всички сме нямали търпение да ни проличи специалното коремче. Wink

# 22
  • Мнения: 313
Чувствах се специална, защото в мен растеше нов живот, а сега се чувствам още по-специална, защото отглеждам дете Simple Smile

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Разбира се, че си специална!!!
Всяка жена, която носи в себе си живот е специална!


 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 300
Чувствах се специална.Усещането е неповторимо!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 817
След като прочетох коментарите на всички по темата, стигнах до заключението, че аз нещо не съм  в ред.  newsm78 . Не съм се чувствала и не се чувствам специална. И кое е специалното се чудя? Това е нормален биологичен процес, който всяка жена преживява. Друг е въпроса, че хората около мен ме карат да се чувствам така, все едно  съм по различна. Винаги ми е било неудобно, когато някой в автобуса стане да ми прави място да седна или на опашка ме пуснат да мина напред. Не се чувствам по различна от всички останали, но явно те ме приемат за такава!  Embarassed

# 26
  • Мнения: 3 611
Винаги се чувствам "специална" (справка под аватара), не само като бях бременна...
тогава се чувствах по_ скоро бреееееменна, отколкото специална  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 183
Разбира се, че си специална!!!
Всяка жена, която носи в себе си живот е специална!

 Peace

# 28
  • Мнения: 480
Чувставах се специална, красива и женствена. Може би това е точната дума - женствена. Беше уникално чувство. Пожелавам си пак да го изпитам  Grinning

# 29
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
много, ама много специална се чувствах. Адски ми беше кеф да бременея и много ми липсват тези дни. Ще взема пак да се погрижа да се чувствам така специална... Simple Smile

# 30
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Разбира се, че си специална, добре е и когато останалите мислят така, за да се чувстваш наистина прекрасно. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременост и много специални положителни емоции  bouquet

# 31
  • Мнения: 114
Сама за себе си се чувствах различна-специална,глезена.Всеки път когато мина покрай някоя витрина на мазазин се оглеждам в нея и вдигам гордо брадичка,защото ще ставам МАМА.Няма по хубаво чувство от това.

# 32
  • Мнения: 753
Разбира се, че си специална, добре е и когато останалите мислят така, за да се чувстваш наистина прекрасно. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременост и много специални положителни емоции  bouquet
Peace Hug

# 33
  • Мнения: 165
Аз за съжаление не се чувствам като повечето от вас и това на моменти дори ме натъжава,но избягвам да мисля затова и да не се притеснявам.Блазе на всички който са обгрижвани...Завиждам Ви благородно и се надявам да няма други като мен newsm45

# 34
  • Мнения: 8 917
      Мили бъдещи мами,

  Сигурно ще решите, че тотално съм изфирясала, но откакто бременността ми пролича се чувствам някак си специална  Blush , а как е при вас?
Дааа, чувствах се и все още се чувствам специална Flutter

# 35
  • Мнения: 593
Аз също се чувствам специална, не само пред близките, ами навсякъде, незнам от къде ми идва Simple Smile

# 36
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Даммммм. Laughing
Даже понякого вниманието ми идва в повече.

# 37
  • Мнения: 1 733
И аз сечувствах специална. И, честно казано, нямам търпение да мине още малко време, за да го почувствам отново Simple Smile

# 38
  • Мнения: 251
Чувствах се специална за себе си и семейството си .

И аз така  Peace

# 39
  • Мнения: 521
Разбира се, че си специална!!!
Всяка жена, която носи в себе си живот е специална!
[/quote

# 40
  • Мнения: 2 005
Да , така е наистина  newsm78 Върнаме две години назад и като си спомня - да така се чувствах от специална , по- специална Rolling Eyes Усещането е страхотно  Joy

# 41
  • Мнения: 5 401
Чувствах се, както казваше една стара колежка, посочена!  Simple Smile Даже още преди да изскочи коремчето, още преди роднините ми да знаят, се чувствах специална и си въобразявах, че всички забелязват по-особеното ми положение само по погледа ми.

Бременността беше най-най-щастливия период в живота ми и се надявам след някоя и друга година отново да ми се случи.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 753
много, ама много специална се чувствах. Адски ми беше кеф да бременея и много ми липсват тези дни. Ще взема пак да се погрижа да се чувствам така специална... Simple Smile

Чувствах св благословена,а и знам че наистина съм и още след самото раждане,та до сега бременността ми липсва!

# 43
  • София
  • Мнения: 17 592
Чувствах се много специална. Сега също. И преди тоа. Но тогава... наистина е специално, неповторимо, незаменимо усещане.

# 44
  • Мнения: 3 069
Не съм се чувствала специална!
Бременноста е нормален процес.
Бях щастлива и предпазлива!

# 45
  • Мнения: 5 362
      Мили бъдещи мами,

  Сигурно ще решите, че тотално съм изфирясала, но откакто бременността ми пролича се чувствам някак си специална  Blush , а как е при вас?
Не,не си изфирясала:peace:
Аз също се чувствах така Wink

# 46
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Не,не се чувствах специална, а уплашена и несигурна.
Но твоето емоционално състояние е "правилното", а не моето.  Grinning
Така, че ти желая лека бременност, още по-леко раждане и прекрасно бебче.  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 309
Определено се чувствах специална Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 877
и аз така се чувствах - красива , елегантна, направо летях.
и сега се чувствам по същия начин  Flutter
от това по-хубаво няма   bouquet

# 49
  • Мнения: 2 257
Чувствах се специална, щастлива, избрана, имах красива и лека бременност, ех, страхотно се чувствах, пак ми се иска.... Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 426
Абсолютно! А след раждането пък се чувствах още по-специална!

# 51
  • Мнения: 353
Да,безкрайно много специална се чувствах,през цялата си бременност и още се чувствам така.Искам отново,ама когато му дойде времето.Не се притеснявай,наистина си специална.Пази се и се гордей.

# 52
  • Мнения: 1 632
Първият път се чувствах специална,но  2-я нямах време,да се усетя бременна.Мисля,че и 3-я(ако има такъв)пак ще се чувствам специална.

Общи условия

Активация на акаунт