Чувствате ли се специални ?

  • 2 510
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 941
С нетърпение чаках да ми проличи,за да видят всички колко съм специална Laughingтака се и чувствах Peace

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 53
И аз се чувствам много специална, особено сега когато съм в седмия месец. Пролича ми едва в шестия, че съм бременна. В началото ходех с наперен корем, за да ме видят, сега когато корема ми се вижда много добре никой не ме забелязва. Нито в автобуса, нито на опашка в магазина, или на опашка в банката. Имам чувството, че хората изведнъж ослепяха, но аз съм си СПЕЦИАЛНА.

# 17
  • Мнения: 2 159
ох и аз бях така и много глезена, мммм супер време беше Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 004
Чувствах се специална през цялото време и нямах търпение да ми проличи бременното коремче Heart Eyes

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много,много специален период и за мене беше! Wink

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И аз се чувствах така.Хубави времена бяха. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 4 451
Май всички сме нямали търпение да ни проличи специалното коремче. Wink

# 22
  • Мнения: 313
Чувствах се специална, защото в мен растеше нов живот, а сега се чувствам още по-специална, защото отглеждам дете Simple Smile

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Разбира се, че си специална!!!
Всяка жена, която носи в себе си живот е специална!


 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 300
Чувствах се специална.Усещането е неповторимо!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 817
След като прочетох коментарите на всички по темата, стигнах до заключението, че аз нещо не съм  в ред.  newsm78 . Не съм се чувствала и не се чувствам специална. И кое е специалното се чудя? Това е нормален биологичен процес, който всяка жена преживява. Друг е въпроса, че хората около мен ме карат да се чувствам така, все едно  съм по различна. Винаги ми е било неудобно, когато някой в автобуса стане да ми прави място да седна или на опашка ме пуснат да мина напред. Не се чувствам по различна от всички останали, но явно те ме приемат за такава!  Embarassed

# 26
  • Мнения: 3 611
Винаги се чувствам "специална" (справка под аватара), не само като бях бременна...
тогава се чувствах по_ скоро бреееееменна, отколкото специална  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 183
Разбира се, че си специална!!!
Всяка жена, която носи в себе си живот е специална!

 Peace

# 28
  • Мнения: 480
Чувставах се специална, красива и женствена. Може би това е точната дума - женствена. Беше уникално чувство. Пожелавам си пак да го изпитам  Grinning

# 29
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
много, ама много специална се чувствах. Адски ми беше кеф да бременея и много ми липсват тези дни. Ще взема пак да се погрижа да се чувствам така специална... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт