"Пълна промяна" - 2 част

  • 29 338
  • 703
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 17 546
newsm78 Даже Слави редовно ги цитираше.
Мчи той им беше продуцент Mr. Green кво да каже!?

# 616
  • София
  • Мнения: 2 840
Покрай "Пълна промяна" Сървайвър доста дръпна Mr. Green

# 617
  • Мнения: 281
Според мен вторият Сървайвър, е по-добър от първия. По-динамичен е. Мисля, че и ПП може да бъде добре, ако я прави друг, не мисля, че проблемът е само в хирурзите.
Най-малкото има кадри, абсолютно ненужни според мен, като улиците на София и 5 минути Кремена паркира и се качва на ескалатора. Много Бг като режисура. Това е мое мнение, не съм в тв бранша.

# 618
  • Мнения: 6 417
Аз съм пристрастна, но не мисля, че ПП може да бъде направена по-добре от друг продуцент. В BG в този бранш конкурентни са само Маги Халваджиян, Нико Тупарев и Слави. И Любо Нейков сега се опитва да се намърда във вече заети ниши.  Thinking

# 619
  • на село
  • Мнения: 1 028
...И Любо Нейков сега се опитва да се намърда във вече заети ниши.  Thinking

Той пък какво се опитва да прави?

# 620
  • Мнения: 281
Аз съм пристрастна, но не мисля, че ПП може да бъде направена по-добре от друг продуцент. В BG в този бранш конкурентни са само Маги Халваджиян, Нико Тупарев и Слави. И Любо Нейков сега се опитва да се намърда във вече заети ниши.  Thinking

Ами СИА, мисля, че по-добре се справят...7/8 е зле.

# 621
  • Мнения: 6 417
Всичко, което правят другите продуцентски къщи.

# 622
  • Мнения: 6 417
Аз съм пристрастна, но не мисля, че ПП може да бъде направена по-добре от друг продуцент. В BG в този бранш конкурентни са само Маги Халваджиян, Нико Тупарев и Слави. И Любо Нейков сега се опитва да се намърда във вече заети ниши.  Thinking

Ами СИА, мисля, че по-добре се справят...7/8 е зле.

Е, по-добре...Правят различен тип предавания. Иначе за "7/8" две мнения по въпроса няма. Rolling Eyes

# 623
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами, аз се опитвам да си спомня за някоя продукция на Глобал, която да не е пълна боза, изключвайки Господарите.
"Море от любов" още върви.Добре, че е само веднъж седмично.
Имаш поща" е рядко тъпо, а и то си е "Море от любов" ама по Нова.
"Стар академи" беше тотален провал.Не зная как успяха да го сринат това шоу, ама се справиха.
Сега и "Пълна промяна" е на път да остане в историята на БГ ТВ само с един сезон.
Няма да говоря за "Сладко отмъщение" - толкова е безинтересно, че едва ли някой знае, че пак е на екран.

СИА също имаха рояк безумни опити, за които си спомнят само телеманиаците и специалистите, останалото бг телевизионно човечество едва ли помни онова шоу, в което някакви работодатели си търсеха служители в ефира на НОВА, например.

Както и да е.

# 624
  • Мнения: 281
Клонка, забрави Залоаложи- нямаше такава игра... Laughing

# 625
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонка, забрави Залоаложи- нямаше такава игра... Laughing

Аха - жалкият опит на Канала да се впише в масовата истерия, налегнала народа покрай "Стани богат".
Не помня продуцентите на ЗалоАлото Thinking

Обаче, покрай това се сетих и за "Столът". Май СИА се бяха заели с това чудо, дето загина в пеленаческа възраст.

# 626
  • Мнения: 281
Е как бе, Халваджиян беше на Залоаложи, не знам дали като продуцент...Шушон да каже.

# 627
  • София
  • Мнения: 2 840
Е как бе, Халваджиян беше на Залоаложи, не знам дали като продуцент...Шушон да каже.

Що ли не съм учудена Mr. Green

# 628
  • Мнения: 6 417
Димитър Станчев правеше тази боза "Залоаложи". Ама пък какъв водещ имаше  Flutter Имаше и там някакви драми-измамени участници, изчезнали пари...

# 629
  • София
  • Мнения: 2 840
Димитър Станчев май правеше тази боза "Залоаложи". Ама пък какъв водещ имаше  Flutter

Аха....НеееееВадАААААААААААААААААААА................ Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт