"Пълна промяна" - 2 част

  • 29 208
  • 703
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 109
И аз много се разчувствах от случилото се и случващото се с Деси.Поплаках си. На снимките в детската градина изглеждаше толкова сладка и все още весела, а в следващите вече се личеше как постепено този проблем и най-вече отношението на хората я смазват.
Пожелавам и да изживее щастието си и да се радва на живота по най- прекрасния начин, да има мноооооого любов около себе си, да си роди мечтаното детенце и никога  повече да не се страхува. Никога.

П.п. Дали само така ми се струва newsm78, но след промяната Деси малко ми прилича на Елвира Георгиева

# 676
  • Мнения: 1 100
Много е красива и нежна, та дори и без коса.
Майка и каза по тв-то, че ходили при Ванга и тя казала, че лекар ще я излекува. Значи все пак ще бъде излекувана.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 1 841

Радвам се, че направиха нещо хубаво за нея  - подариха И 3 хубави перуки и я гримираха...
Стори ми се тъпо обаче да И слагат ботокс, при положение, че тя след няколко месеца надали ще може да отдели пари да си сложи пак.

 

Ботокс ли и сложиха  newsm78л Мисля, че взеха мазнини от тялото й и ги вкараха в устните й. Ботокс там май не са й слагали

# 678
  • Мнения: 4 053
слагаха Ботокс в челото

# 679
  • София
  • Мнения: 2 840
Въх!
В шок съм Shocked
Кремена повтори дреха, а уж гардеробът й бил неизчерпаем Mr. Green

# 680
  • Мнения: 1 885
и за да повдигнат веждите  Peace

# 681
  • Мнения: 5 622
Този ли е, дето искал да прилича на Уентуърт Милър..ужасссс

Явно не му връзват жените и иска да се възползва от готовата, запазена марка, дето ги побърква..мда....

Ама няма да стане. ЪпсурТ, просто  Twisted Evil

# 682
  • Мнения: 281
Въх!
В шок съм Shocked
Кремена повтори дреха, а уж гардеробът й бил неизчерпаем Mr. Green

A, не видях, ама тя често се повтаря.

# 683
  • Мнения: 4 435
Е,поне изглежда по-добре от преди това момче. Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 2 840
Въх!
В шок съм Shocked
Кремена повтори дреха, а уж гардеробът й бил неизчерпаем Mr. Green

A, не видях, ама тя често се повтаря.

Докато обличаше младежа, беше с онова бяло нещо, което не зная какво е - отзад има бродерия, както и нещо като шлейф, също с рязана бродерия.Беше с него и на един от лайфовете.

# 685
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
А дали може да се гледа някъде из нета -снощния епизод ... Blush

# 686
  • Мнения: 281
Ох, да, сетих се.  Sick

На един от лайфовете беше с много красива рокля - тъмно сива. После някой да не каже, че не съм обективна Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 6 417
Това бялото "нещо" на мен ми се стори доста фешън, но не и в комбинация с дънкови бермуди.  Tired

# 688
  • Мнения: 558
На един от лайфовете беше с много красива рокля - тъмно сива...
защото приличаше на ей тая

# 689

Общи условия

Активация на акаунт